Pátek, 12 dubna, 2024
Home Nezařazené Causa Nečasová (Nagyová): Pochopí někdy ODS co je špatně? (kriz)

Causa Nečasová (Nagyová): Pochopí někdy ODS co je špatně? (kriz)

Chudák Petr Nečas! Prokurátorský puč mstitele Ivo Ištvána svrhnul jeho vládu a připravil modré straně cestu do propadliště volebních preferencí. Právě v době kdy partaj chytala druhý dech po vítězném tažení proti kmotrům.  To je spiknutí!

Chudák Jana Nagyová, dnes Nečasová! Prokurátorská inkvizice na počestnou, bezbrannou ženu vyslala  noční komando a uvrhla ji do věznice. Pod pofiderní záminkou jakéhosi sledování sokyně v lásce, kterým prý měla úkolovat panáčkující generály. To je nechutné!

Chudáci bývalí poslanci Petr Tluchoř, Marek Šnajdr a Ivan Fuksa! Prokurátorská Cosa Nostra ve spojení s politickou opozicí a Milošem Zemanem zařídila jejich společenskou dehonestaci a vyloučení z pracovního procesu na budování zářných zítřků, když je za běžný parlamentní politický deal, v němž normálně, dle zažitých pravidel, zobchodovali svůj poslanecký mandát, potrestala obviněním z trestného činu korupce zmocněným ještě pobytem ve vyšetřovací vazbě.  To je státní převrat jihoamerického typu z minulého století jak vyšitý!

A výsledek celé monstrakce, která velkolepě začala pobíháním desítek maskovaných policejních ozbrojenců po úřadech, bankách a vlivných bytech, zabavovaním stovek miliónů v hotovosti či kilogramů zlata, pokračovala bombastickou tiskovou konferencí, na které bylo nastíněno následné zatýkání velkých politických figur a kmotrů blízkých Strakové akademii i pražskému magistrátu, osekávání chapadel mafiánské korupční chobotnice a čištění Augiášova chléva české politické scény všeobecně, až nakonec vyšuměla v obvinění z daňového úniku za pár „darovaných“ luxusnějších cetek? ODS potácející se na hraně volitelnosti, zničená kariéra novomanželů Nečasových a 1,9 milónu odškodného pro trojici rebelantů. Tolik modré tamtamy.

Jinými slovy, někteří členové ODS si stále opravdu myslí, že jejich partaj je v totální zadeli jen proto, že jakýsi státní zástupce Ištván proti veliké vládní straně spletl nitky mocného spiknutí a zrežíroval představení policejních komand i vyšetřovatelů, by pomohl temným silám Mordoru odstavit  Nečasovu „pravicovou“ vládu Rychlých šípů, jenž svými odvážnými reformními kroky vedla společnost k budoucí svobodě a prosperitě, což se nelíbilo bolševickým pohrobkům v objetí s estébáckými soudruhy.

Tak to tedy, vážení přátelé, ani náhodou! Smrt ODS začala dávno před mediální fraškou pana státního zástupce, kterému sice kde kdo nasazuje kašpárkovské rolničky či masku prokurátorského bandity, ale i on se bohužel musí pohybovat v „právním“ prostředí nastaveném též díky vaší práci, a které nejlépe vystihuje Kalouskovo jedenácté přikázání „Neprokážeš!“  Se zapáchající břečkou, ve které se modrá partaj nyní pohybuje toho má společného velice málo. Exkrementy jste na sebe naházeli sami a Ištván pouze na část z nich upozornil a malinko vám je rozmatlal pod nosem.

Jaká prý nespravedlnost se vykonala na počestné pravicové straně! Ta Jana, vždyť ona snad půjde bručet za pár kabelek, a ten Petr … kdo z vás někdy nekouká bokem? A ti tři kluci … jak je veřejně … v poutech, do kriminálu, fuj!Prokurátorská republika, policejní stát! Hanba! Jak můžeme prosazovat na politické scéně trvale udržitelné hodnoty svobody, volného trhu a malého státu, když nám kdejaká státní zastupitelství házejí klacky pod nohy?!

Je mi v podstatě líto, že musím k tomu veřejnému brekotu některých modrých ptáků napsat následující, neboť i já jsem byl svého času voličem ODS a viděl jsem v ní určitou naději polistopadového vývoje.

Hovno, soudruzi! Příběh mocí omámené bývalé kantýnské a spol. je jen logickým vyústěním vaší partajní výchovy. Dávno se zapomnělo na nějaké ideje, na práci pro voliče, na cestu k prosperitě společnosti. Stejně jako za bolševika si mnoho členů ODS začalo plést modrou, politicky krytou knížečku s glejtem na rozum, prachy, moc a děvky. Už se jen nemlaskalo, ale hlasitě chrochtalo u státem placených koryt. „Pravicově“. Místo deklarovaných zásad a programů jste se jen handrkovali, kterou erární trafiku kdo dostane, kterým tunelem kdo pojede. Přestali jste vnímat okolí i dobře míněné rady a v bláhové naději, že to nikdo nepozná, jste začali stavět Potěmkinovu zeď obrany stejně mizernou jako je vaše neúcta k tradičním pravicovým hodnotám, jimž jste se svojí politickou praxí naprosto vysmáli.

Ano. Něco jiného predikovat ve volebních programech a po rozdělení funkcí dělat opak, slibovat zásadní boj a pak jít cestou nejmenšího odporu, by teplá místa nevychládala, personální politiku podřídit vlivovému klientelismu, krmit společnost báchorkami o potřebě vícesocialismu, který se vám jinak sice velmi ekluje, ale když je potřeba umístit někam kámoše či podojit erární penězovod, tak se holt nedá nic dělat … Tak působila vaše politika posledních let na nás tady dole. To můžete zkoušet na stádní voliče echt socanů nebo komunistů. Inteligentní člověk by vás za to nakopal do zadnice a taky to většinově udělal.

Jen proto se potácíte v politickém suterénu. Ištván za to nemůže, nesvádějte vaše problémy na něj. Nehledejte nikde státní převraty a puče. V normálním světě by Nagyová-Nečasová seděla dávno. Tři „rebelové“ taky. Nic na tom němění, že s nimi mnoho a mnoho jiných, „neprokázaných“, napříč celým politickým spektrem.  Obhajovat „politický obchod“, tedy zjevnou korupci při prodeji premiérova času či dražbu poslaneckého mandátu nejvyšší nabídce tím, že jde přeci o běžnou praxi a stejně jim nic nedokázali je … odporné, pro většinu lidí co znám, z hlediska deklarace pravicové politiky, nepochopitelné.

Bohužel. Nikde ani dnes nevidím alespoň náznak pokory, náznak omluvy bývalým voličům. Nikde neslyším doznání, že jste neunesli jak chutná moc, jak jste umožnili stádu zdivočelých zlodějských kšeftařů s mocí vydrancovat struktury erární i stranické, jak jste pohřbili možná poslední náznak naděje.  Zřejmě definitivně, do očekávaného „velkého krachu“, jste předali naši zem do rukou nové komunistické garnitury s estébáckými výložkami a chtěli byste nyní po lidech, kteří vám dříve možná věřili, aby vám pomohli vrátit čas. Navíc se ještě divíte, že vám nevěří ani „Dobrý den“ a netancují třeba s Markem Bendou mazurku nad nešťastným divnopříběhem Ivo Ištvána. Nepochopili jste vůbec nic …

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Nová, lepší ODS?

Stane se Petr Fiala zachráncem ODS?

Jak demokracie nakonec vynáší k moci oligarchy, tyrany, zločince a šílence


úterý 21.4.2015
9:09
(upravené
úterý 21.4.2015
8:41)
|
karma článku:
15.21
|
přečteno 
253 x

Karel Kříž vyšlo na:

Causa Nečasová (Nagyová): Pochopí někdy ODS co je špatně? (kriz)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
28
0
Would love your thoughts, please comment.x