Free Porn
Pátek, 19 července, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace COVID-19 je člověkem zhotovený virus, o kterém objevitel HIV říká: „Tohle mohlo...

COVID-19 je člověkem zhotovený virus, o kterém objevitel HIV říká: „Tohle mohlo být vytvořeno jedině v laboratoři“

S tím, jak média mainstreamu i politici začínají přiznávat možnost, že zdrojem COVID-19 byla nejspíš laboratoř ve Wuhanu (z níž to náhodu či jinak uteklo) – na což jsme my začali svět upozorňovat už v lednu, načež nás pak zesměšňovali, cenzurovali a skandalizovali – tak už to vypadá, že ti o něco skutečnější vědci než, co si hrají na experty v médiích (přinejmenším takoví, kteří nejsou placení z Wuhanu ani pro něj nepracují), jsou ochotni přiznat to, na co jsme my ukazovali celou tu dobu – tj. že ten virus je zhotoven člověkem.

Robert Miller z GilmoreHealth.com píše, že v rozporu s povídačkou protlačovanou médii mainstreamu, že virus COVID 19 je důsledkem přirozených mutací a že se na lidi přenesl buď z netopýrů, nebo luskounů, se ozval člověk, který v roce 1983 objevil virus HIV, Dr. Luc Montagnier, a ten s tím nesouhlasí a říká, že uvedený virus je výtvorem člověka.

Profesor Luc Montagnier, nositel Nobelovy cenu za medicínu z roku 2008, tvrdí, že SARS-CoV-2 je zmanipulovaný virus, který v čínském Wuhanu náhodou unikl z laboratoře. Výzkumníci z Číny údajně koronaviry používali při své práci na vývoji vakcíny proti AIDS. Fragment DNA z HIV byl podle všeho v genomu SARS-CoV-2 nalezen také.

Víme, že čínská verze toho, jak se koronavirus objevil, je čím dál více zpochybňována, ale tady je teze, která nám vypráví úplně jiný příběh o pandemii Covid-19, která už celosvětově zahubila přes 110 000 lidí.

Podle profesora Luc Montagniera, nositele Nobelovy ceny za medicínu 2008 za „objev“ HIV jako příčiny epidemie AIDS spolu s Francoise Barré-Sinoussim, je virus SARS-CoV-2 zmanipulovaný a náhodou uniklý z laboratoře ve Wuhanu v Číně v posledním kvartále roku 2019.

Podle profesora Montagniera se tato laboratoř známá svoji prací na koronavirech pokoušela jeden z těchto virů použít jako nosič pro HIV, když se pokouší o vakcínu proti AIDS!

„Já a můj kolega bio-matematik Jean-Claude Perer jsme pečlivě analyzovali popis genomu tohoto RNA viru,“ vysvětluje Luc Montagnier, kterého zpovídal Dr. Jean-Francois Lemoine do denního podcastu na Pourquoi Docteur, k čemuž dodal, že takové přezkoumání provedli i jiní:

Indičtí výzkumníci se už výsledky takových analýz pokusili i publikovat, a ty ukazovaly, že genom tohoto koronaviru obsahuje sekvence z jiných virů, … viru HIV (virus AIDS), ale byli donuceni, aby svá zjištění stáhli, neboť nátlak mainstreamu byl příliš velký.

Dr. Jean-Francois Lemoine ve vyzývavé otázce odvozoval, že zkoumaný koronavirus mohl pocházet z pacienta, který byl už jinak HIV infikován.

„Ne,“ řekl mu Luc Montagnier, „abyste vložili sekvenci HIV do tohoto genomu, je zapotřebí molekulárních nástrojů a to lze udělat jen v laboratoři.“

Podle tohoto nositele Nobelovy ceny za medicínu z roku 2008 je možným vysvětlením nehoda ve wuhanské laboratoři. Dodal také, že účelem té práce byl výzkum vakcíny proti AIDS.

Pravda nakonec vyjde najevo

Teze obhajované profesorem Luc Montagnierem má každopádně pozitivní ohlas. Podle něj se během šíření řada upravených elementů tohoto viru odstraňuje:

„Příroda takové molekulární bastlení nepřijme, ta ty nepřirozené změny odstraní a i když se s tím nic neudělá, tak se situace začne zlepšovat, bohužel ale až po mnoha úmrtích.“

Luc Montagnier dodal, že pomocí interferujících vln bychom mohli tyto sekvence eliminovat a v důsledku toho tu pandemii zastavit.

To ale stačilo, aby to přiživilo určité vypjaté debaty! Až na tolik, že profesor Montagnier by se svými prohlášením mohl ocitnout v kategorii „konspiračních teoretiků“:

„Konspirátoři jsou v tom táboře odpůrců, co skrývají pravdu,“ odpověděl, aniž by chtěl někoho obviňovat, ale s vyjádřením naděje, že Číňané to, v co on věří, přiznají, že k tomu došlo v jejich laboratoři.

Aby od Číňanů vylákal přiznání, tak použil jako příklad Írán, který poté, co přijat plnou odpovědnost za náhodné sestřelení ukrajinského letadla, tak získal respekt globální komunity. Doufám, že Číňané také udělají takovou správnou věc, dodal.

„Pravda v každém případě nakonec vypluje na povrch a je to na čínské vládě, aby přijala odpovědnost.“

by Tyler Durden

Fri, 04/17/2020 – 08:45

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/covid-19-man-made-virus-hiv-discoverer-says-could-only-have-been-created-lab

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x