Úterý, 21 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Dánští aktivisté protestují proti obtěžování uřvaným svoláváním do mešity k modlitbám (VIDEO)

Dánští aktivisté protestují proti obtěžování uřvaným svoláváním do mešity k modlitbám (VIDEO)

Dánští aktivisté z pan-evropské skupiny Generace identity vyvěsili ohromný transparent ve znění „Zastavte svolávání k modlitbám“, aby protestovali proti obtěžujícímu řevu volání z mešity k modlitbám.

Krátce poté, co se slova protestu dostala k uším uvnitř mešity, vyhrnuli se muslimové do ulic multikulturní čtvrti Gallerup v Aarhusu, aby začali s demonstrací moci islámu v Dánsku. Objevila se řada videí s agresivními muslimy projíždějícími auty ulicemi, kdy mačkali klaksony, přezírali dopravní předpisy, vyřvávali z mohutných reproduktorů hnusnou muziku a vyvěšovali plakáty před okny a slunečníky, hlásila místní zpravodajská stránka Lokalavisen.

Mešita míru, jak se jí neironicky říká, je druhou největší mešitou v Aarhus a je jednou z mála mešit v Dánsku, která se odmítla distancovat od Islámského státu. Gallerup, který je ohniskem mladých islamistických extremistů, v roce 2015 zažil, jak mladí muslimové projížděli městem kolonami aut s černými vlajkami ISIS a s falešnými Kalašnikovi, uvádí zpráva u dánských novin Berlingske.

Tentokrát však mladí muslimové nemávali vlajkami ISIS, nýbrž mačkali při projíždění klaksony, aby demonstrovali, že zvuky v této zemi jsou v jejich moci.

Ač svolávání k islámským modlitbám není v Dánsku výslovně zakázáno zákonem, mezi dánským obyvatelstvem je k němu bezpochyby silná averze. A Dánové určitě nejsou sami v odporu k urážlivě uřvanému svolávání k modlitbám. Stejná averze existuje a je široce rozšířená v Holandsku, Švédsku, Německu, Francii a v dalších evropských zemích.

By Arthur Lyons 10 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/danish-activists-protest-against-obnoxiously-loud-call-to-prayer-video/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x