Free Porn
Úterý, 16 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS LGBTQI Desetitisíce pochodují Paříží na protest proti ‚dělohám k pronájmu‘

Desetitisíce pochodují Paříží na protest proti ‚dělohám k pronájmu‘

Desetitisíce demonstrantů v neděli vyrazily do ulic, aby protestovaly proti navrženému zákonu o umělém oplodnění a o náhradním mateřství.

Protestující za výkřiků sloganů jako Liberté, Egalité, Paternité (svoboda, rovnost, otcovství) upravili slogan francouzské revoluce, kdy se volalo – svoboda, rovnost, bratrství, ovšem protestující to poslední slovo nahradili výrazem otcovství, aby vyjádřili svůj odpor k „reprodukci osvobozené od otců“.  – Redakční poznámka: Jde v podstatě o stejný pokrokový zákon, jaký tu svého času prosazovala ministryně Marksová, kdy každého, kdo to základní lidské právo kterékoliv ženy nechat se uměle oplodnit neznámým dárcem spermatu, označovala za šíleného.

Dotyčná legislativa je zákonem, který by měl rozšířit dostupnost vládou dotovaných umělých oplodnění (PMA) na všechny ženy, včetně svobodných žen a lesbických párů, stejně jako otevřít dveře pro náhradní mateřství (GPA) – donošením dítěte v pronajaté děloze jiné ženy.

Protestující řekli, že ta nová legislativa by „komercionalizovala“ ženská těla, vykořisťovala ženy, zvláště ty chudé, nabídkami nájemného za jejich dělohy, jako by šlo o prodejní komoditu:

Protestující na demonstraci svolané hnutím ‚La Manif pour tous‘ mávají vlajkami a transparenty proti „Umělému oplodnění bez otce (MAP)“, dochází k tomu v Paříži 19. ledna 2020, dva dny před debatou o tomto Bioetickém zákoně ve Francouzském senátu. (Photo by CHRISTOPHE ARCHAMBAULT / AFP) (Photo by CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP via Getty Images)

Podle jednoho z protestujících kolektivu pro-rodinné La manif pour tous by tento zákon dobrovolně a záměrně děti zbavil na celý život otců za peníze daňových poplatníků vynaložené na kontroverzní lékařské zákroky, přičemž by se zároveň otevřely dveře mezinárodnímu obchodu s gametami, jichž má Francie už teď nedostatek.

Takové předpisy by svévolně vytvořily „děti, které by nikdy nepoznaly lásku, tvář, hlas nebo radu … otce,“ říká tato skupina.

Protestující na demonstraci svolané hnutím ‚La Manif pour tous‘ mávají vlajkami a transparenty proti „Umělému oplodnění bez otce (MAP)“, dochází k tomu v Paříži 19. ledna 2020, dva dny před debatou o tomto Bioetickém zákoně ve Francouzském senátu. (Photo by Christophe ARCHAMBAULT / AFP) (Photo by CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP via Getty Images)

Jeden z protestujících 25letý Antoine, student inženýrství z Nancy, se k tomu přidal se skupinou přátel, aby „hájili to, co prohlašují za právo na zrození dítěte z otce a matky, i když říká, že chápe touhu lesbiček a svobodných matek po početí.“

„Nesmíme se ale nechat zmást a zaměňovat touhu za právo,“ dodala jeho snoubenka Capucine.

Francouzský senát tento návrh zákona přezkoumá a zahájí o něm debatu v úterý.

CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP via Getty Images

THOMAS D. WILLIAMS, PH.D.

20 Jan 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/health/2020/01/20/tens-thousands-march-paris-protest-wombs-rent/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x