Free Porn
Úterý, 23 července, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Do cenzurního výboru Facebooku patří i tato aktivistka na podporu Muslimského bratrstva

Do cenzurního výboru Facebooku patří i tato aktivistka na podporu Muslimského bratrstva

Ó, jak nezávislá!

Do nového cenzurního výboru Facebooku, který bude rozhodovat, který obsah se z webové stránky vymaže, patří i tato jemenská aktivistka na podporu Muslimského bratrstva.

„Tento nezávislý výbor, který bude moci překonat rozhodnutí Facebooku jako firmy a jejího generálního ředitele Marka Zckerberga o tom, zda nějaký kus obsahu má být na Facebooku a Instagramu povolen, představuje vysoce profilovanou odpověď na kritiku toho, jako tato společnost sociálních médií zachází s problémovým obsahem,“ hlásí Channel News Asia.

V tomto „dozorčím výboru“ nebude nikdo menší než laureátka Nobelovy ceny míru Tawakkol Karman, tj. žena z Jemenu, která se stala jednou z tváří povstání Arabského jara v roce 2011, vedoucího k občanským válkám v Libyi, Iráku, Jemenu a Sýrii, k sérii převratů v Egyptě atp.

Karman ve svém aktivismu podporovala Muslimské bratrstvo, islámskou organizaci, která byla za mnoha teroristickými útoky.

Redakční poznámka: Muslimské bratrstvo je organizace v rámci sunnitského islámu, která se pokouší tuto složku islámu převzít pod vlastní kontrolu. V Turecku vládnoucí Erdoganova strana k němu prakticky patří. V perském zálivu v podstatě vládne v Ománu. Nejslavnější teroristickou organizací vytvořenou Muslimským bratrstvem je ISIS. Muslimské bratrstvo je také nejsilnější složkou té tzv. mezinárodně uznané vlády Libye, která svého času svrhla Kaddáfího, ale teď už ovládá jen oblast Tripolisu. Poté, co Obama nařídil vládci Egypta Mubarakovi, aby vládu předal Muslimskému bratrstvu, tak k tomu nakrátko došlo, ale vojenská junta tuto vládu brzy ukončila a země se vrátila k sekulárnímu státu. Obama je jediný muž ze své po celé planetě roztroušené rodiny, který v Muslimském bratrstvu nebyl, a dokonce v dospělém věku „konvertoval“ ke křesťanství, aby se zapojil do činnosti US neziskovek a později vrcholné politiky amerických liberálů, ale politika USA pod ním hrála do ruky Muslimskému bratrstvu.

Karman v minulosti odsuzovala zatýkání členů Muslimského bratrstva (tj. i ISIS) a odporovala kroku, v němž byla Muslimskému bratrstvu zakázaná účast v egyptské politice.

V Jemenu Muslimské bratrstvo vede Abdul Majjeed al-Zindani, sunitský islamista přátelící se s bin Ládinem a americké ministerstvo financí ho prohlašuje za speciálních zosnovatele globálního terorismu.

Nelze pochybovat, že tolerance Karman ke kritice islámu na Facebooku se moc vyskytovat nebude.

https://twitter.com/KevorkAlmassian/status/1258518184165904384

Jak už jsme tento týden poukazovali, tak další carevnou Facebookové cenzury není nikdo jiný než proti-Trumpovská fanatička profesorka Pamela Karlan.

Karlan je americká profesorka práva z právní fakulty Stanfordu, která si udělal jméno při anti-Trumpovských hysterických projevech během slyšení k impeachmentu, kdy k jeho zesměšňování přišla s označením Barron Trump.

New York Times ji zesměšňoval jako „uřvanou, nevázaně prostořekou džihádistku liberálů.“

Tito lidé budou rozhodovat, zda váš příspěvek porušuje čím dál drakoničtější cenzurní pravidla této sítě sociálních médií.

Komisař FCC Brendan Carr na oznámení o dohledovém výboru reagoval jeho odsouzením jako, že jde o podfuk k prosazení stranictví.

„Seznamte se s novou cenzurní policií,“ řekl Carr. „Facebook má teď Dozorčí výbor s pravomocí mazat příspěvky.“

„Budou to snad nestranní lidé? Kdepak! Zaprvé je to Pam Karlan: vypovídající při impeachmentu proti prezidentovi ve stylu „baron“ Trump z Obamovy DOJ, kterou NYT nazval uřvanou, nevázaně prostořekou džihádistku liberálů.

„Rozhodnutí Facebooku podvrací jeho tvrzení, že příspěvky se nebudou cenzurovat ze stranických politických důvodů. Karlan vypovídala, že: ‚Prezidenta Trumpa je nutno pohnat k odpovědnosti.‘ V roce 2016 napsala, že ‚cítí odpovědnost pohnat Trumpa k soudu veřejného mínění.‘

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
May 8, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/facebook-censorship-council-includes-pro-muslim-brotherhood-activist.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Masakr tanků Leopard 2 a BVP Bradley v Záporoží (video)

9. června zveřejnila ruská média video ukazující drsnou porážku, kterou o den dříve kyjevské síly utrpěly při pokusu o postup u vesnice...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x