Pondělí, 20 května, 2024
Home Nezařazené Dokument Rockefellerovy nadace předpovídá 13 000 mrtvých na olympiádě v Londýně

Dokument Rockefellerovy nadace předpovídá 13 000 mrtvých na olympiádě v Londýně

Dokument Rockefellerovy nadace z roku 2010 nadepsaný Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj” nastiňuje scénář, který vede ke smrti 13 000 lidí během Olympiády 2012. (Skutečně to tam takto píší na straně 34 pozn. Reformy.cz)

Vzestup autoritářství

Ta první znepokojivá předpověď začíná v roce 2012, kde se předjímá ‘roky trvající světová pandemie,’ která nakonec nákazou postihne téměř 20 procent světové populace a vyžádá si 8 milionů životů. V důsledku této pandemie, podle nástinů Rockefellerovy nadace bude veřejnost vítat daleko autoritativnější vládu a tužší kontrolu nade všemi aspekty života včetně biometrické identifikace všech občanů.

 

Bombové útoky na Olympiádu 2012 v Londýně

V tomto dokumentu od Rockefellerovy nadace se ‘předpovídá’, že dekádě 2010-2020 se bude říkat Dekáda zkázy”, kvůli vlně teroristických útoků, přírodním katastrofám, ale také občanským vzpourám a finančním kolapsům.

Roky 2010 až 2020 dostanou přezdívku „dekáda zkázy“ z dobrého důvodu: bombové útoky na Olympiádu 2012, co zabijí 13 000 lidí, budou krátce nato následovat zemětřesení v Indonésii, co zabijí 40 000 lidí, tsunami, co téměř smetou Nikaraguu, a propuknutím hladu v Západní Číně, který bude způsoben tisíciletým suchem spojeným s klimatickou změnou.

Tohle se odrazí v událostech běžného života, tento dokument rovněž předpovídá, že do roku 2015 bude velký podíl vojsk USA znovu povolán ze zemí, jako je Afghánistán, aby byly rozmístěny doma, kde budou zjevně představovat pomůcku, abychom se už nebáli.

V roce 2015 USA přemístí velkou část svých obranných výdajů na domácí hrozby, stáhnou se z Afghánistánu – kde se opět moci chopí znovu oživený Taliban.

Co se týče toho, co se odehrává zrovna teď, dokument naznačuje, že národy ztratí kontrolu nad svými financemi kvůli masivnímu zadlužení s tím, že zřejmě finanční suverenitu předají bankovní technokracii.

Tento dokument ale nepojednává jen o tomto tématu. V tomto dokumentu od Rockefellerů je pojednána i rostoucí nedůvěra v očkování, když konstatují, že kvůli korupci v národních a globálních orgánech jako je WHO, povedou vakcíny s předstíranou potřebností k masovým úmrtím. Podle této práce následná nedůvěra v očkování povede velké množství rodičů, aby se očkování vyhýbali, což povede ale ke vzrůstu kojenecké a dětské úmrtnosti na úroveň, jakou nikdo od 70. let neviděl.

V kontextu slabého zdravotního systému, korupce a přezírání standardů – ať v jednotlivých zemích či v globálních orgánech jako je Světová zdravotnická organizace WHO – v několika afrických zemích do veřejného zdravotního systému proniknou vadné vakcíny. V roce 2021 zemře na Pobřeží slonoviny 600 dětí kvůli vakcíně předstírající, že je na Hepatitis B, což však bude blednout v porovnání se skandály vyvolanými masovými úmrtími kvůli vadným lékům proti malárii v následujících letech. Tato úmrtí a následné skandály drsně poznamenají důvěru veřejnosti v dodávky vakcín; rodiče nejen v Africe ale i jinde se začnou vyhýbat očkování svých dětí a stejně, jako tomu už dlouho nebylo, kojenecká a dětská úmrtnost vyroste do úrovní od 70. let nevídaných.

Technologie se ve vzrůstající míře v Dekádě zkázy začne stávat bojištěm s tím, jak se organizace kybernetického terorismu a hackovací mafie budou dále a dále šířit. Znepokojivou předpověď nastiňuje pojednání „Bio-Hackingu“ v tomto dokumentu, kdy GMO a Udělej si sám biotechnologie protlačí globalistickou lásku k transhumanismu dále.

Zajímavé, že ne všechno to „hackování“ bude zlé. Geneticky modifikované plodiny (GMO) a kutilská biotechnologie (DIY) se stanou garážovými aktivitami pro zadní dvorek a budou vytvářet důležité pokroky. V roce 2017 síť afrických vědeckých renegátů, co se vrátí do svých domovských zemí po práci u Západních nadnárodních společností, poprvé odhalí sadu nových GMO, která prudce zvedné zemědělskou produktivitu na tomto kontinentu.

Přesně tak, jak už Globalisté sto let sní, rozvinutý svět začne upadat zpět do feudalismu, když rozestup mezi boháči a chudáky vyroste do úrovní, které stovky let už nikdo neviděl, jak tak vymizí střední třída.

Boháči se přestěhují do lesních komplexů, zatímco chudina bude nucena se odstěhovat do ghet. Dokument líčí, jak do roku 2030 už nebude rozdělování na „rozvinuté“ a „rozvojové“ národy už relevantní ani to nebude rozlišitelné.

 

Agenda 21

Zpráva rovněž nastiňuje několik environmentálních scénářů vycházejících z klimatické změny, mezi něž patří i celosvětový ekonomický systém založený na Zelené infrastruktuře do roku 2018.

Tato Nadace popisuje i to, jak následný kolaps společnosti bude vyžadovat exodus z venkovských oblastí do městských oblastí kvůli přežití, což je bizarní pojetí reality, když ti, kdo žijí v městském prostředí mají daleko omezenější možnosti k soběstačnosti, než ti ve venkovských oblastech, co mají možnosti si daleko snadněji vypěstovat vlastní jídlo.

Dalším zrcadlením Agendy 21 je předpověď z tohoto dokumentu, že pouze ti velice bohatí budou mít možnost cestovat, jelikož ceny raketově vyrostou a omezení ve jménu bezpečnosti dosáhnou tak vysoké úrovně, že chudí si jednoduše nebudou moci dovolit cestovat mimo svou komunitu.

 

Závěr

Stejně jako u dalších takových dokumentů, jako třeba ty vydané RAND a MoD v Británii, jsou tyto předpovědní práce oknem do snah mozkových trustů, které pomáhají utvářet světové události. Ačkoliv se tyto dokumenty vždy líčí jako jednoduché predikce, je důležité si uvědomit, že mnoho z těchto spisů bylo v minulosti zlověstně přesných, a tudíž se s nimi musí počítat, když se v budoucnu takovéto scénáře začnou rozvíjet.

 

Dokumentace:

Scenarios for the Future of Technology and International Development – The Rockefeller Foundation

Překlad: Miroslav Pavlíček ac24.cz

Zdroj: libertytactics.com

To, že oficiální logo olympijských her (2012) obsahuje slovo ZION si všimla řada lidí a může a nemusí to být náhoda. O to bizarnější je jednooký maskot olympijských her evokující jednookého antikrista v islámu známého jako Masih ad-Dajjal.

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
15
0
Would love your thoughts, please comment.x