Free Porn
Čtvrtek, 30 května, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Elitní škola vyhodila učitele, který se opovážil zpochybňovat toxickou mužnost

Elitní škola vyhodila učitele, který se opovážil zpochybňovat toxickou mužnost

Eton College, na které získali vzdělání všichni od vévody z Wellingtonu a George Orwella přes prince Williama a Harryho až po současného arcibiskupa z Canterbury – začala být pokroková.

Ve skutečnosti to tímto směrem postupovalo už nějakou dobu, když to vede její příšerný novotářský šéf-ředitel Simon ‚Trendy Hendy‘ Henderson – špekem přetékající kreatura odpovědná za tu duhovou vlajku, co teď schlíple plandá nad budovu této školy z 15. století.

Ale poslední Hendersonův krok je opravdu poslední kapkou pro tuto kdysi ohromnou instituci, která od svého založení roku 1440 Jindřichem VI školila britskou elitu.

Telegraph to popisuje:

Tato škola za 42 500 liber školného ročně byla obviněna z „upřednostňování citového pohodlí před intelektuálními výzvami,“ když údajně pro studenty zakázala prezentaci tématu mužnosti.

Will Knowland, který na Eton College devět let vyučoval angličtinu, tvrdí, že jej vyhodili za hrubou nekázeň po sporu kvůli výuce, kterou letos žákům přednášel.

Výuka nazvaná „Paradox patriarchátu“ byla součástí kurzu Perspektiv pohlížení, který podstupují starší studenti, aby v nich podnítila kritické myšlení o tématech veřejné debaty.

Ale škola měla proti této výuce námitky, když v podstatě chlapce učila, aby se nestyděli za to, že jsou muži. Asi by vás nenapadlo, že to je poselství, na které je třeba klást důraz ve škole, která po 600 let vyučovala nejvyšší vrstvy patriarchátu. Avšak anglický systém veřejných škol není už tím, čím býval, takže pod vlivem „pokrokových“ ředitelů jako Trendy Hendy ji často zachvátí posedlost politik bojovníků za sociální spravedlnost, jako je to na všech státních školách.

Vím to, protože jeden z mých synů na Eton chodil. Byl tam ještě, když přišel Trendy Hendy a začal se svojí pokrokovou čistkou. Jednou z prvních věcí, které Trendy Hendy udělal, bylo, že předvedl, jak poklesl, když byl s dětmi, tak si s nimi na pozdrav plácnul dlaněmi nad hlavou, místo aby si s nimi potřásl rukou. Ale zhoršovalo se to daleko více.

Do osnov se cpalo čím dál více levičáckých politik. Jednou byli kluci nuceni sedět na výuce od feministky Laury Bates, tvůrkyně Projektu každodenní sexismus: takže jim vysvětlovali škodlivost toxické mužnosti.

Knowlandova výuka bývala velice potřebným protipólem k té neustálé politické korektnosti. Jak uvedl v dopise škole, měl pocit, že téma „mužnosti“ ve škole „postrádalo vyváženost.“ Což je zdvořilý způsob, jak říci, že kluci byli podrobení vtloukání feministické propagandy do hlavy.

Než s tou výukou (která byla pro starší chlapce) začal, tak s tím obeznámil ve škole ostatní a jeden zaměstnanec proti tomu namítal.

Chápal jsem, že ten zaměstnanec byl jedním z těch nově nabraných pokrokářů, kteří nenávidí tradiční hodnoty Etonu a chtějí ho přetvořit podle politicky korektních hodnot liberální levice.

Henderson mohl tuto stížnost velice snadno ignorovat prostou obhajobou dlouhé tradice svobody vyjadřování v této škole. Eton, jak každý s ním obeznámený ví, nabízí – nebo byly časy, kdy nabízel – nejspíš nejlepší, nejvyzrálejší, intelektuálně nejadaptivnější vzdělání téměř ze všech škol na světě. I přes svůj tradiční důraz na rigorózní a tvrdou práci, je pozoruhodně libertariánský v tom, jak jsou u chlapců podněcovány jejich výstřednosti a osobní záliby. Chlapci po završení svých pěti let na Etonu jsou nasyceni všemi způsoby intelektuálních představ.

Tuto tradici ale nový režim zvolna dusí. Místo aby Henderson podpořil Knowlanda, tak podpořil toho zaměstnance, který chtěl jeho výuku cenzurovat.

Knowland svoji přednášku Paradox patriarchátu vystavil na svůj YouTube kanál Knowland Knows.

Motto na jeho stránce je převzaté od George Orwella: „Jestli svoboda vůbec něco znamená, tak znamená právo říci lidem to, co slyšet nechtějí.“

Jedno z mírně sporných témat, které má ve své přednášce, se týká bývalých mužských transgenderových atletů, kteří vpadli do ženského sportu.

Citoval ženskou soutěžící v bojovém sportu, které v ringu přerazil čelist ‚transgenderový‘ bojový soutěžící.

„Jsem abnormálně silná žena proti svým normálním vlastním soupeřkám. Nikdy jsem nepocítila takovou sílu jako v boji té noci. Nikdy v životě jsem nepocítila, že jsem podrobena takové převaze. Pokud jde o bojový sport, nemyslím si, že je to fér.“

To bylo zjevně pro pokrokovou frakci v Etonu příliš. (Ten má i druhou, nejspíš větší, ale ne tak hlasitou frakci, které se všechny ty levicové nesmysly hnusí.)

Podle Knowlandova tvrzení byl suspendován, když odmítl to video odstranit ze svého YouTube kanálu.

Telegraph píše:

„Protože vášnivě věřím ve svobodu slova, řekl jsem, že to odstraním jedině, když dostanu jasné zdůvodnění, čímž jsem skončil a vyhodili mě,“ tvrdil pan Knowland.

Řekl, že se proti svému propuštění odvolal, a že když neuspěje, má v úmyslu školu, bude-li to nezbytné, pohnat před tribunál zaměstnaneckých sporů.

Na stránce výběru peněz určené k výběru peněz na právní poplatky případného tribunálu uvedl: „Vyhodili mě ze zaměstnání. Moje manželka a já budeme i s našimi pěti dětmi bezdomovci.“

Jeden kritik se ptal:

‚Jak dlouho může veřejná škola přežít, když se na ni bude pohlížet jako na pokrokovou? Budou rodiče ochotni platit 40 000 liber za to, aby jejich děti byly takto indoktrinovány. Nedovedu si představit, jak by je to mohlo těšit?‘

Opravdu jak? Ať si o Etonu myslíte cokoliv, tak přitahuje strašně moc zášti a nenávisti od lidí, kteří mu opravdu nerozumí, bývala to špička perfektního vzdělání; a dovedla vyprodukovat zrovna tak radikály, jako Shelley a Orwell, stejně jako nejapné loutky establishmentu jako David Cameron a Boris Johnson (minulý a současný britský premiér).

Teď pod novým režimem se z něj stala zase další z kdysi vynikajících institucí, která kapitulovala před silami pokroku. S Etonem je konec, nebo bude, pokud se pořádně nepostaví svým pokrokářským stěžovatelům a rychle něco neudělá s Trendym Hendym…

Brooke/Topical Press Agency/Getty Images

JAMES DELINGPOLE

28 Nov 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/11/28/delingpole-eton-sacks-teacher-who-dared-question-toxic-masculinity/

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x