Středa, 24 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Eric Zemmour vyzývá k reconquistě Francie, ve které si silou dobude zpět...

Eric Zemmour vyzývá k reconquistě Francie, ve které si silou dobude zpět no-go zóny

Migranti tam na policii pohlíží jako na „zahraniční síly“.

Francouzský intelektuál Eric Zemmour vyzval Francii, aby si „opět silou dobyla“ ty notoricky neblaze proslulé no-go zóny, které jsou v poslední době stiženy čerstvými vlnami nepokojů.

Jak už jsme dříve poukazovali, četné oblasti této země v posledním měsíci zažívaly rozvrat následně po incidentu, při němž byl po konfrontaci s policií vážně zraněn motocyklista.

Děsivé francouzské banlieues jsou předměstí na okrajích velkých měst pod kontrolou velkých skupin muslimských gangů, které útočí na policisty, požární družstva a ambulantní vozidla, která se do těchto oblastí odváží.

Ač se média neustále snaží tento problém snižovat, tak chybějící integrace těchto lidí a velká zločinnost znamenají, že se tyto oblasti staly symbolem problémů Francie s masovou imigrací.

Zemmour to řekl při televizním vystoupení v Face à l’Info, kde sdělil své názory na poslední kolo násilností, kdy i on sám byl minulý měsíc na ulici konfrontován s levicovým muslimským aktivistou, a prohlásil, že situace je chmurná.

Zemmour, který tvrdil, že migranti uchvátili kontrolu nad francouzskými předměstími, řekl, že tato území je třeba dobýt zpět silou, jinak bude jejich osud úplně ztracený.

„Myslím, že musíme přistoupit k reconquistě silou,“ řekl Zemmour. „Dále, abychom je dobyli znovu, musíme vyřešit problém s tím počtem lidí.“

„Myslíte si, že vy jste humanističtější než já, domníváte se, že je možné ty lidi asimilovat vzděláním?“

„Na něco takového já už nevěřím. Myslím si, že od určitého počtu – víte, to je teorém od Hegela, který říkám pořád – kvantita přechází v kvalitu. Takže v tomto případě je buď nutno to znovu dobýt silou, nebo se vzdát.“

Tento spisovatel rovněž řekl, že s policií, která se odváží přiblížit se takovým oblastem, se zachází jako se „zahraničními silami“ a že na veřejnosti by mělo být daleko více reportáží vyobrazujících, co se v no-go zónách děje.

Zemmour se objevil v televizi i předtím v březnu, kdy poukazoval, že migranti naprosto ignorují koronavirovou karanténu v této zemi.

A jak jsme v té době referovali, tak tehdy francouzský státní tajemník ministerstva vnitra Laurent Nunez přiznal, že ta drakonická karanténní opatření uvalená na zbytek obyvatelstva, by se v ghettech migrantů této země uplatňovat neměla, aby se tak zabránilo bouřím.

Paul Joseph Watson
PrisonPlanet.com
May 11, 2020

Zdroj: https://www.prisonplanet.com/eric-zemmour-calls-for-frances-no-go-zones-to-be-re-conquered-by-force.html

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x