Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home Nezařazené Drsné video: Evropský stabilizační mechanismus (euroval): Smlouva dluhů

Drsné video: Evropský stabilizační mechanismus (euroval): Smlouva dluhů


Čelí Evropská unie a její jednotná měna krizi? Co můžeme a máme udělat? EU plánuje novou smlouvu zvanou Evropský stabilizační mechanismus, zkráceně ESM. Smlouvu dluhů. Poslanci mají přístup k návrhu této smlouvy.

Schválený základní kapitál bude 700 miliard eur.
Otázka.
Proč 700 miliard? Kde se to číslo vzalo? A kým a na jakém základě bylo spočítáno?

Členové ESM se tímto neodvolatelně a bezpodmínečně zavazují zaplatit jakýkoliv kapitálový požadavek, který vůči nim bude učiněn, do sedmi dnů od přijetí tohoto požadavku.
Otázka.
Vlastně nic. Tahle část je jasná. Pokud bude ESM potřebovat peníze, máme sedm dní na zaplacení.

Když vezmeme v úvahu běžné bankovní procesy, znamená to, že máme čtyři dny na vypsání šeku. Ale co znamená to “neodvolatelně a bezpodmínečně”? Co když budeme mít nový parlament; takový, který nesouhlasí s přesunem peněz so ESM? Musíme platit i tak?

Rada guvernérů může rozhodnout o změně schváleného kapitálu a změnit odpovídajícím způsobem článek 8.
Otázka.
Prosím? 700 miliard je teprve začátek? ESM si může navyšovat svůj fond jakkoliv chce, kdykoliv chce? A my bychom pak byli podle článku 9 neodvolatelně a bezpodmínečně povinni zaplatit?

ESM má plnou právní kompetenci zahájit právní řízení. ESM, jeho majetek, financování a aktiva požívají imunity vůči všem formám soudního procesu.
Otázka.
Takže ESM nás může zažalovat, ale my ho u soudu žalovat nesmíme?

Majetek, financování a aktiva ESM požívají imunity vůči prohlídce, záběru, konfiskaci, vyvlastnění, nebo jiné formě exekuce, odebrání nebo zabavení exekutivním, soudním, správním nebo legislativním aktem.
Otázka.
Imunitou vůči soudním procesům jsme se zabývali v minulém bodě, ale tohle znamená, že ani naše vlády, ani naše parlamenty, ani naše demokratické zákony nemají žádný efekt na ESM? To je pěkně mocná smlouva!

Guvernéři, zástupci guvernérů, ředitelé, zástupci ředitelů, výkonný ředitel a zaměstnanci jsou imunní vůči právním procesům proti aktům, které vykonali a požívají nedotknutelnosti v souvislosti se svými oficiálními smlouvami a dokumenty.
Otázka.
Takže kdokoliv zúčastněný v ESM je v klidu a teple? Nemůžou být hnáni k odpovědnosti kvůli ničemu? A znamená ta nedotknutelnost jejich dokumentů, že je nemůžeme zničit, nebo že ani nemůžeme vidět, co se v nich píše?

Tato smlouva zakládá novou mezivládní organizaci, které jsme povinni předat neomezená aktiva do sedmi dnů, pokud si to vyžádá.

Organizaci, která nás může žalovat, ale sama je imunní vůči všem formám stíhání a jejíž manažeři si užívají stejné imunity.

Nejsou žádní nezávislí kontroloři a žádné existující zákony se na ně nevztahují?

Vlády se nemohou bránit?

Evropské národní rozpočty v rukou jedné jediné nevolené mezivládní organizace?

Tohle je budoucnost Evropy?

Tohle je nová EU? Evropa postrádající svrchované demokracie?

Tohle chcete?
Pokud tohle NECHCETE, pošlete dopis, email nebo zavolejte svému poslanci. Protestovat je vaše právo!

Zdroj: euroseptik.cz

Mělo by vás zajímat:
Dokument uniklý ze Senátu potvrzuje obavy Svobodných

V další části dokumentu autor tvrdí, že „Petr Mach nesprávně indikuje případný rozpočtový dopad“, avšak o dva odstavce dále připouští povinnost dodat dalších 310 miliard Kč v případě potřeby: „Konečný závazek České republiky pak bude činit cca 40 miliard korunsplaceného kapitálu (1,33 % reálného hrubého domácího produktu) a povinnost v případě potřeby dodat dalších cca 310 miliard korun (10,34 % reálného hrubého domácího produktu).“ Autor dokumentu dále uvádí, že skutečnost, že nějaká příští vláda bude vyzvána k proplacení záruk v objemu čtvrt bilionu korun je nepravděpodobná, byť ji nelze zcela vyloučit.

http://reformy.cz/zpravy/dokument-unikly-ze-senatu-potvrzuje-obavy-svobodnych/

Dobrá rada nad zlato: Jak vystoupit z EU (Petr Mach)

Vyšlo na vlastnihlavou.cz

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x