Free Porn
Úterý, 25 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Etiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci...

Etiopské aerolinie otvírají nové linky z Norska do Etiopie, aby falešní uprchlíci mohli navštěvovat země, ze kterých „uprchli“

Etiopské aerolinie letos v létě otevřou každodenní odlety z Osla do Addis Abeby, neboť ve velké a neustále rostoucí africké diaspoře v Norsku je po nich vysoká poptávka.

Ředitel rozvoje dopravy u Avinor Jasper Spruit říká, že tato konkrétní trasa je mezi „norskými“ cestujícími nesmírně populární a že Addis Abeba má dobré spojení do ostatních destinací v Africe.

Zemský ředitel Etiopských aerolinek pro Norsko Mussie Fitehamlak říká, že trasu z Osla zavedli, protože při příletech do Addis Abeby i při odletech z ní dobře navazuje na další spoje v Africe.

„Norští cestující budou mít s touto nabídkou každodenní přístup k největším africkým aeroliniím a do celé naší sítě po celé Africe,“ říká.

Budou-li ty letouny téměř plně vyprodány, což se dá předpokládat, bude to znamenat, že týdně bude do Addis Abeby a z ní létat asi 1800 lidí.

Také mezi Addis Abebou a Somálskem je relativně krátká vzdálenost, což znamená, že nejen Etiopané, ale také Somálci a Eritrejci budou tuto trasu využívat.

Somálci, Eritrejci a Etiopané jsou ty největší skupiny Afričanů jak v Norsku, tak ve zbytku Skandinávie.

Velká většina Somálců smí ve Skandinávii zůstat, jelikož jejich domovské země nejsou pro život bezpečné, a proto potřebují ochranu jiného státu. Kvůli tomu si rovněž smí přivést rodiny a příbuzné. Jinak téměř neexistuje žádný důvod, aby Somálci do Skandinávie přicházeli.

Statistiky švédské migrační agentury zjistily, že v té spoustě migrantů, kteří do Švédska loni přišli kvůli práci, nebyl ani jediný migrant ze Somálska, co by přišel za prací.

To by mohlo budit údiv, proč ti Somálci a další Východoafričané ve Skandinávii jezdí zpátky do zemí, ze kterých údajně zoufale potřebovali utéct?

Některé alternativní norské mediální stránky jednak napsaly o etiopských aeroliniích, ale také zjišťují, že Somálci v Norsku jsou neocenitelným zlatým dolem pro Somálce, co zůstali v Somálsku, neboť od tohoto sociálního státu dostávají ohromné sociální dávky, které pak posílají domů.

Nezaměstnanost mezi Somálci žijícími ve Skandinávii je neuvěřitelně vysoká, takže velká většina těch peněz, které posílají zpět do Somálska, jsou peníze ze sociálních dávek – tj. peníze, které by se měly používat k péči o tvrdě pracující a daně platící norské občany.

Jen v roce 2019 bylo fyzickými osobami z Norska posláno fyzickým osobám do Somálska 55,6 milionů euro (1,365375 miliard Kč).

Rita Karlsen z rights.no se ptá: proč se o tom více nemluví?

By Christoffer 15 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/ethiopian-airlines-to-open-flights-from-norway-to-ethiopia-so-fake-refugees-can-visit-the-countries-they-fled-from/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x