Free Porn
Pátek, 12 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace EU by s tím organizováním migrace už konečně měla přestat

EU by s tím organizováním migrace už konečně měla přestat

Ministři zahraničí Visegrádské skupiny zahrnující Českou republiku, Maďarsko, Polsko a Slovensko měli nedávno v Bratislavě shromáždění spolu s francouzským ministrem zahraničí Jean-Yves le Drianem, aby prodiskutovali záležitosti týkající budoucnosti, bezpečnosti a konkurenceschopnosti Evropské unie.

Po této akci maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto na společné tiskové konferenci řekl, že k nejdůležitějším záměrům Maďarska týkajícím se budoucnosti EU je obnova konkurenceschopnosti a bezpečnosti tohoto bloku.

„My Středoevropané jsme si v těchto záležitostech vedli nesmírně dobře…, takže by bylo ospravedlnitelné, abychom to byli my, kdo udává propozice dalšího směřování,“ řekl Szijjarto. Růst ve středoevropských zemích daleko překročil průměr EU a jejich politiky zaměřené na bezpečnost občanů úspěšně zadusily příliv migrantů,“ řekl.

Jenže konkurenceschopnost tohoto bloku lze udržet jedině prostřednictvím robustní vnitřní konkurence, řekl Szijjarto. Takže ty velké země by se konečně už měly zdržet schvalování všech těch regulací udělaných ke škrcení konkurenceschopnosti středo a východoevropských členů, dodal.

Jednou z takových regulací proti nim by měla být ta daňová harmonizace, která by měla vést k prudkému vzestupu daní v těchto zemích, řekl. Ty země střední a východní Evropy si ale díky své silné finanční a rozpočtové disciplíně mohou dovolit nižší daně, řekl.

Je naprosto „nepřijatelné“, aby se Francie pokoušela na Evropu jako celek „přenést“ dopady její vlastní „nezodpovědné daňové politiky,“ řekl.

Co se týče bezpečnosti Evropy, Szijjarto řekl: „Je nejvyšší čas,“ aby EU konečně už s tím „organizováním migrace“ přestala a pustila se do jejího zastavování. Zastavení migrace je zvláště důležité teď, když byla poražena teroristická organizace Islámský stát a „tisíce teroristických žoldnéřů se vydávají na cestu zpět domů do Evropy,“ zatímco desetitisíce migrantů váznou na Západním Balkánu, kde čekají na přístup do EU, řekl.

By Hungary Journal 19 April 2019

Toto odmítnutí Visegrádu přijmout francouzské návrhy na snížení  své konkurenceschopnosti, zvýšení svých daní a dobrovolné zaplavení svých zemí migranty zřejmě vedlo k následující odvetě Francie, kterou se snaží v EU prosadit: https://aeronet.cz/news/emmanuel-macron-vyzval-ke-zmenseni-schengenu-protoze-rizeni-migrace-pry-nefunguje-a-nektere-zeme-eu-se-nechteji-podilet-na-politice-sdileni-migracni-zateze-odriznuti-schengenu/?fbclid=IwAR11lrYr3HPamX6aWulqLKP-qaJysX0Swpu9jQBJ0NRVXrK5HjKwuSupsQA

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/04/eu-should-stop-organising-migration/

5
1
vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x