Čtvrtek, 18 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace EU žene Maďarsko k Evropskému soudu kvůli zákonům bránícím ilegální migraci známým...

EU žene Maďarsko k Evropskému soudu kvůli zákonům bránícím ilegální migraci známým jako ‚stopka pro Sorose‘

Evropská komise zahájila kázeňské řízení, v jehož důsledku bude maďarská vláda postavena před Evropský soudní dvůr za nekázeň, s jakou si svévolně zavedla své vlastní nelidské zákony proti ilegální imigraci.

Tento zákon, kterému se říká v odkazu na plutokratického migraci glorifikujícího miliardáře a největšího filantropa (čili česky dobroděje) planety „Stopka pro Sorose“, zavedli loni za účelem trestání neziskovek a jiných nevládních činitelů, které se zapojí do zařizování ilegální migrace.

Ten nevolený orgán Evropská komise, která v EU slouží jak jako hlavní zdroj zákonů na úrovni EU, tak stejně jako její výkonná moc, začala s kázeňským řízením proti Maďarsku už loni v srpnu. Zpráva z Hungary Today uvádí, že Komise teď tento případ předala Evropskému soudnímu dvoru (CJEU čili ECJ).

Maďarský poslanec za Křesťanskodemokratickou lidovou stranu (KDNP), tj. sesterskou stranu ke straně Fidesz ministerského předsedy Viktora Orbána, řekl, že vláda je na to řízení už připravena.

„Vláda věří, že zákon ‚Stopka pro Sorose“ odráží vůli Maďarského lidu a je v souladu s Ženevskou konvencí, Schengenskými smlouvami a Dublinskými předpisy,“ řekl.

Loni mluvčí maďarské vlády Zoltán Kovács řekl, že tato legislativa: „Je novým legislativním balíčkem typu ‚Stopka pro Sorose‘ zavádějícím daleko důslednější reakce na vyhlášení ilegálním imigrace za závažnou hrozbu maďarské národní bezpečnosti.“

„Pravidelné páchání takových přečinů, poskytování finanční podpory pro ilegální imigraci nebo pomáhání ilegální imigraci výměnou za peníze bude naplňovat skutkovou podstatu trestných činů a jako takové bude trestné se sazbami vězení až jeden rok,“ dodal.

Na tomto kázeňském řízení EU s Maďarskem kvůli jeho nekázni ve formě zákonů vzdorujících masové migraci není nic nového. Už v říjnu 2017 vyhrožovala EU Maďarům za jiných jejich zákon o neziskovkách, vytvořený kvůli zprůhlednění jejich zahraničního financování.

Vzdorovitost ministerského předsedy Orbána vůči politikám otevřených hranic George Sorose si vysloužila kritiku od členů parlamentního seskupení stran v Evropském parlamentu Evropská lidová strana (EPP), do něhož jeho strana Fidesz v Europarlamentu patří.

EPP letos suspendovala členství Fidesz kvůli kampaňovému plakátu před Eurovolbami, který ukazoval bývalého předsedu Evropské komise Jean-Claude Junckera po boku George Sorose.

OLIVIER HOSLET/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

28 Jul 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/07/28/eu-taking-hungary-to-euro-court-over-anti-illegal-migration-stop-soros-laws/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x