Pondělí, 20 května, 2024
Home Nezařazené Europarlament: VIP Führer Martin Schulz a další znásilnění svobody (video)

Europarlament: VIP Führer Martin Schulz a další znásilnění svobody (video)


24.11.2010 bylo v Evropském parlamentu velmi živo. Martin Schulz, předseda socialistů , jíž je součástí i naše ČSSD (nově předseda celého Parlamentu EU), ukazoval na euroskeptiky z Velké Británie (a na zemi jako celek) jako na “brzdu integračního procesu”. Není od člověka, který nemá ani maturitu poprvé! Urážel i Irsko nebo Českou republiku, když se nemohl smířit s tím, že někteří nemáme světonázor namířený na slepou fanatickou integraci vedenou elitami, nikoli lidmi ve smyslu skutečné demokracie (viz referenda k euroústavě ve všech jejích formách).

Tehdy na Schulzovu “tradiční německou velmocenskou aroganci” poukázal Vladimír Železný, člen frakce Independence & Democracy, dnešní Europe of Freedom and Democracy, když Schulze citoval: “Když však tak malé země blokují proces evropské integrace, je třeba nastolit otázku, zda mají zůstat členy unie.” Ne snad, že bychom se rozhodli odejít, to sama EU a její výkonná moc by nás měla vykopnout na základě toho, že máme jiný než jediný správný názor.

Schulz mimojiné při schvalovacích procesech Lisabonské smlouvy řekl, že hlasování proti Lisabonu vede k fašismuExtrémistický eurofanatik, globálně oteplovací alarmista a útočný zelený hysterický neomarxista – Daniel Cohn-Bendit – nazval euroskeptiky duševně chorými. Když se totiž socialistická internacionála v europarlamentu vztekala, že si někdo dovolí být proti Lisabonské smlouvě, jakožto předseda zelených ubezpečil osazenstvo parlamentu, že se má uklidnit, že i to je projev demokracie, že z těch mnohaset členů je jich tam asi padesát duševně chorých. Vyjádřil to způsobem největšího možného ponížení.

V Evropské Unii začlo platit jedno výlučně totalitní pravidlo. Právo většiny, které se hrozně snadno schová za kouzelné slovo “demokracie”, je silněší než právo svobody. Svoboda a demokracie nejsou to samé, demokracie je prostředkem svobody, ale nikoli jejím garantem. Proto musí být svoboda myšlení a vyjadřování všech názorů a myšlenek nadřazena většinovému právu – musí znamenat víc. Kdo jiný to dokázal lépe než Adolf Hitlerdemokraticky zvolený německý kancléř, který poté demokratickou většinou zakázal politické strany jiného než správného názoru.

A co se tedy stalo 24. listopadu? Martin Schulz byl při poukazování na brzdu integrace v podobě euroskeptiků přerušen britským europoslancem za UKIP/EFD. Tím byl Godfrey Bloom, který vykřikl: “Ein Volk, Ein Reich, Eich Führer!”

Vyzván předsedou k omluvě, řekl, že jeho projev byl zcela relevantní tomu, co Schulz říkal a jaké názory zde zastupuje, a že “[Schulz] je nedemokratický… fašista”. To ovšem euroskeptik řict nesmí. Když po žádosti předsedajícího v europarlamentu odmítl odejít, bylo – a to je velmi alarmující – hlasováno na plénu o tom, zda má odejít. Takovým způsobem by se přeci ve všech parlamentech naprosto zničila role opozice, stejně demokraticky jako to udělal Hitler! Přeje si někdo takovou Evropskou unii?

V jednom svém výstupu Martin Schulz nazývá nizozemského europoslance fašistou, a to z naprosto banálního důvodu. Je to ovšem VIP, je proevropanem, je nositelem správného názoru, může si to dovolit. Na hlavy euroskeptiků se takové narážky a nadávky snášejí běžně. Pokud však jednou oprávněně prohlasí to samé o Rompuyovi, pokud někoho přerušují, pokud někoho nazvou fašistou či jinak silným výrazem, musí opustit sál, musí na kobereček k předsedovi parlamentu, musí platit pokuty. Buď to tak má být se všemi, tedy i s tzv. “proevropany”, a nebo se za své názory nemá vyvádět nikdo (preferuji druhou možnost).

Tady už nejde o odlišné ideologické postoje. EU dokazuje, že její hlavní kořistí je svoboda. To přeci Hitler a Goebbels tvrdili, že národní státy jsou historií, že Evropa musí být sjednocena, že musí existovat Říše, že ve světě velkých stamilionových států nemůže být o suverenitě evropských zemí vůbec řeč, a že se brzy zapomene, že existovaly nějaké národní státy. A dnes nám to tvrdí jiní – stejná rétorika, opět je potřeba Říše (“Empire” nazval Barroso EU), opět jde o práci, jistoty a bezpečí lidí, opět jde o odevzdávání suverenity (tedy svých práv o sobě rozhodovat). Socialisti se prostě neustále opakují.

Jednoho dne se budou naše děti učit o EU jako o podobném zlu. Zejména jakožto o nepoučitelnosti (plus ignoraci a tentokrát i pohodlnosti lidí) lidí, která Evropu přivedla třikrát za jedno století na práh totality.

kam dál?

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
13
0
Would love your thoughts, please comment.x