Free Porn
Čtvrtek, 25 července, 2024
Home Nezařazené Evropa, znásilněná multikulturním socialismem, ztratila hrdost, čest i sebeúctu (kriz)

Evropa, znásilněná multikulturním socialismem, ztratila hrdost, čest i sebeúctu (kriz)

Poslední dobou mám pocit, že se snad už musím brzy probudit z nějakého děsivého snu. To co předvádí evropská politická vrchnost spolu s jí placenou pátou kolonou „humanitárních multikulturalistických neziskovek“, …

… zasloužilých petentů a bandou na povel panáčkujících novinářů v masově míněnítvorných médiích má snad obdobu jen v dobách nejhoršího bolševického temna či nacistické Goebellsovské propagandy. Naprosto iracionální jednání těchto „společenských elit“ se vymyká zdravému rozumu, neakceptuje historické zkušenosti a likviduje naši společnost po stránce morální i ekonomické. Proč?

Všichni rozumně uvažující občané již asi pochopili, že všemožné ty Evropské fondy, dotace, investiční pobídky, daňové prázdniny a „jánevímještějaké“ výmysly vládních národohospodářských „expertů“ na erární byznys, kde se masivně přelévají peníze ukradené státem daňovým poplatníkům, aby skončily v kapsách oligarchů propojených se zrovna vládnoucí Cosa Nostru, nás dovedly již téměř zpět do socialismu po stránce řízení ekonomiky státu. V poslední době však soudruzi přitlačili na pilu i v oblasti občanských svobod či vyvolávání strachu z mocenského aparátu, aby společnost ještě více sevřeli do totalitní kazajky komunistického střihu.

Velmi dobře se to ukazuje na příkladu současné „imigrační krize“. Je naprosto nepochopitelné, že by člověk, kterému do domu přijde nezvaná návštěva, jenž si hned u vchodu nárokuje bydlení v nejlepším pokoji, chce po domácím platit jídlo, pití i ošacení a nějaké nemalé kapesné, chce rezervovat další pokoje pro následně příchozí příbuzné a nekompromisně přizpůsobit chod domácnosti svým zvykům s tím, že stejně asi bude nejlepší, aby se majitel domu odstěhoval do přilehlé kůlny a novým návštěvníkům jen nosil peníze, které vydělá, aby takový člověk nad podobnou situací jásal, pomáhal stále dalším a dalším nájezdníkům v destrukci svého domova, nutil rodinu ke sdílení této radosti a ještě finančně i materiálně pomáhal ekonomickým cestovatelům na pouti k jeho domovu. Jenže přesně takto se chovají politické špičky EU, byrokrati z OSN i naše fabulující česká politická scéna.

Co je však naprosto zrůdné a fašisticko-bolševickou tyranií zavánějící? Že k tomuto, prostřednictvím mocenských pák vetknutých se nerozluštitelné spleti zákonů, vyhlášek a regulací, nutí vlastní obyvatelstvo, jenž má povoleno jen tento stav bez výhrad akceptovat, mlčet a radostně vítat nastávající šťastné multikulturní socialistické zítřky, narýsované neomarxistickými sociálními inženýry. Komu se to nelíbí a dokáže se ozvat proti této pokrytecké manipulaci společnosti, je okamžitě onálepkován. Stejně jako za komunistů dostane nepohodlný jedinec cejch „nepřítele“, dnes už nikoliv oficiálně socialismu, ale třeba „jen“ nácka, rasisty či „oblíbeného“ xenofoba.

Přitom o co v pravé podstatě zase jde? Jen o moc a peníze. Jako vždy. Stejně jako komunisté nám chtěli přinést tolik dobra, že pro to nechali klidně zničit životy většiny populace, než jim došly šílené nápady a nakradené peníze, i dnešní pachatelé dobra si myslí, že jejich falešnou hru nepochopíme a půjdeme s nimi jako ovce na porážku. Jenže kálet na hlavu můžete lidem jen do určité hladiny společenské nálady. V případě imigrantů se dojiči a dojičky erárních krav trochu přepočítali, nebo možná již byli natolik ukojeni vlastní nedotknutelností, že onen lidský faktor podcenili.

Někteří lidé možná jen překonali své obavy z fízlů a udavačů kolem sebe, někteří možná jen mají větší strach z multikulturně obohacené budoucnosti než z výhrůžek mocenské věrchušky, někteří prostě jen stojí za svými zásadami a neuhnuli. V každém případě je vidět, že politicko-aktivistická mafie, pevně přisátá na státní penězovody, začíná poněkud panikařit. Tak významný odpor ve společnosti zřejmě nečekala, neboť jako vždy spoléhala na zastrašovací a mediální masáž, jenž nepohodlné jedince a „nekorektní“ názory tradičně eliminuje. Problém však poněkud nakynul a tak jej nemohou tradičně řešit tvářením se, že neexistuje. Tedy jsme svědky hysterických výlevů všemožných zaháčkovaných dobroserů, zásadních politických prohlášení o ničem, demagogických lží, pokryteckých výzev, výhrůžek, ale i zbabělého „vysvětlování“.

Dokonce jsme v tomto kontextu svědky i chytání „nového politického větru“. Velký spasitel a mesiáš dal v posledních dnech najevo svůj nesouhlas s imigrační invazí, jeho deníky natiskly dříve nemyslitelné reportáže, kde třeba v jedné běženci kálejí v ubytovnách na podlahu, chovají se násilnicky a vyhrožují českému personálu tábora. Za takový článek bychom na Pravém prostoru schytali tolik nácků, rasistů, xenofóbů a udání, že bychom je nestačili počítat. A najednou je v médiu hlavního vládního proudu.

Mění se tedy něco? Obávám se, že spíše ne. Možná jen někteří zavětřili a zahájili volební kampaň. Ti, kteří to myslí se změnou systému a změnou společenského klimatu vážně, aby došlo k nějakým opravdu reálným posunům, jsou i nadále dehonestováni a nálepkováni. Mocenská vrchnost si jen možná jinak rozdá své politické karty, ale na prvopodstatu svého bytí, erární přerozdělované peníze a zákonnou nedotknutelnost, si sáhnout určitě nenechají i kdyby měli nakonec konvertovat k islámu. Jaké důsledky to bude mít pro normální lidi samozřejmě neřeší a je jim to úplně jedno.

Naše děti nás, za pár desítek let, budou zřejmě proklínat, že jsme dovolili demokracii vynést do čela společnosti bandu chamtivých, zlodějských parazitů, kteří se neštítili zlikvidovat společenskou hrdost, čest, morálku, historické tradice i poslední zbytky produktivní části populace. Podívají se na archivní záběry televize, kde proti nim uvidí demonstrovat jen různé skupiny mainstreamem roztříštěné dle ideologických pseudoideálů, nikoliv jednotný proud lidí, uvědomujících si podstatu svého ponížení. Bude to smutné ohlédnutí.

A to bychom ještě měli mít na paměti myšlenku Isaaca Asimova, že posledním útočištěm neschopných je násilí. Dnešní mocenské pseudoelity, neschopné společnost nejen někam rozvíjet, ale i ji jakkoliv udržovat v chodu, neschopné vyřešit jakýkoliv její problém, tito spisovatelé nesmyslných nařízení a vypisovatelé erárních šeků, velmi dobře ví jakým způsobem společnosti škodí a co by je za to mělo čekat. Oni to samozřejmě nepřiznají a dokud to bude možné, budou tvrdit jak zářné zítřky nám přinášejí. Do poslední chvíle, do totálního krachu. To násilí pak přijde samo.

Budeme tedy čekat? Necháme se uvařit jako žáby na malém ohni, nebo jako svobodní občané konečně pochopíme pravou podstatu problému a při tomto osvícení s tím konečně budeme schopni něco udělat?

 Psáno pro a více na: pravyprostor.cz         (diskuse bez registrace)

Související články:

Zbabělost, populismus a neschopnost. Taková je EU

Xenofobie není špatná, je projevem vícegenerační zkušenosti a lidského pudu sebezáchovy

EUROMED: Tajný plán EU na postupné přijetí 56 miliónů muslimských imigrantů


Autor: Karel Kříž |
středa 30.9.2015
8:20
|
karma článku:
33.19
|
přečteno 
791 x

Líbil se Vám tento článek? Přidejte si blogera mezi oblíbené a my Vám pošleme e-mail, když napíše další článek


Bloger přidaný. Seznam oblíbených blogerů

Přidej k oblíbeným

Karel Kříž vyšlo na:

Evropa, znásilněná multikulturním socialismem, ztratila hrdost, čest i sebeúctu (kriz)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
11
0
Would love your thoughts, please comment.x