Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home Nezařazené Fragmenty: Reportáž z konference Reformy.cz (Mach, Kremlík, Estulin, Košut)

Fragmenty: Reportáž z konference Reformy.cz (Mach, Kremlík, Estulin, Košut)

U příležitosti 20. výročí založení nejstaršího klubu podnikatelů po revoluci u nás, Golem Clubu,  kde v minulosti hovořili například Václav Klaus, Jan Fischer, Arnošt Lustig nebo ministr financí Eduard Janota, uspořádalo sdružení Reformy.cz zajímavou konferenci věnovanou třem zásadním tématům.

Předně informacím o megalomanské  skupině Bilderberg, které nestačí, že se zasadila o vybudování evropské vlády a evropské integrace v podobě  EU, ale snaží se vybudovat jednotnou světovou vládu. Dále ekologickým podvodům v EU, které stály všechny země v ní sdružené nehorázné peníze a přivedly většinu z nich na pokraj státních bankrotů. V neposlední řadě pak ekonomickým problémům našeho státu a EU, jakož i otázkám svobody jednotlivce v nich. Svoboda ostatně byla pojítkem všech referátů, protože bez ní není možné vybudovat žádný efektivní systém řízení.

Prostor pro konferenci na půdě Golem Clubu zprostředkoval Martin Košut, člen Golem Clubu a místopředseda sdružení Reformy.cz. Pro ty, kteří ještě Reformy.cz neznají, připomínám, že je to organizace, která má nehynoucí zásluhy o přeložení videí předsedyfrakce Svoboda a demokracie v Evropském parlamentu a předsedy Strany za nezávislost Británie (UKIP) Nigela Farage, předního evropského euroskeptického státníka předpovídajícího šťastný a veselý rozpad EU, k němuž se hlásí mimo jiné Petr Mach se svými Svobodnými. Ostatně předseda sdružení Vít Jedlička (na snímku vpravo) je předseda jejich Královéhradeckého krajského sdružení.

Martin Košut (snímek vlevo) uvítal přítomné připomenutím, že kromě toho, že Golem Club slaví 20. výročí od založení, je tomu již 222 let od největšího sociálního experimentu ve Francii, který začal heslem, že každý člověk se rodí svobodný. Nevyšel. Od té doby se svoboda jaksi stále zmenšovala. Zřejmě je to proto, že každý sociální stát je postaven jako obrovské letadlo, jehož pasažéry jsou občané. Na cestě letadlem sledují programy, které jim pustí letecká společnost, slyší tudíž  jen samá pozitiva a nepomýšlejí, jak se dostat z letadla ven. Sdružení Reformy.cz se snaží tyto otupělé a zhlouplé  pasažéry vrátit zpět do reality. Chce, aby se zamysleli nad tím, zda letí se správnou společností a z čeho budou platit letušky, kterých je více než pasažérů. Chce, aby se zamysleli nad tím, jak dlouho ještě vydrží letět bez vydělávání peněz na pohonné hmoty a  kolik let by si měli odsedět lidé, kteří letadlo řídí v okamžiku, kdy se letadlo zřítí bez paliva k zemi.Reformy.cz se nesnaží dostat do kabiny letadla. Jsou zde od toho, aby naučily cestující v letadle přemýšlet. Proto pořádá i tuto konferenci věnovanou pobytu v letadle zvaném EU či chcete-li globalizovaný svět. „Neočekávejme odpovědnost od politiků. Musejí zaujmout pasažéry. Neočekávejme neočekávatelné. Odpovědnost je na nás občanech,“ uzavřel Košut.

Skupina Bilderberg usiluje o celosvětovou nadvládu

Konferenci dodala na prestiži především účast celosvětově známého investigativního novináře Daniela Estulina, autora knihy „Skutečný příběh skupiny Bilderberg“, která byla přeložena do více než 50 jazyků a jíž se prodalo přes 3,5 milionu výtisků, jakož i knihy Los secretos del klubu Bilderber“. Přednesl referát „Globální vláda s.r.o.“ Ano, týž referát, který přednesl 1. června 2010 v Evropském parlamentu na pozvání poslanců z Faragovy skupiny Svobody a Demokracie. Tím že Daniel Estulin odhalil problematiku„utajované-neutajované“ skupiny Bilderberg, se stal uznávaným odborníkem na skutečné pozadí evropské integrace. Výraz „utajovaném-neutajovaném“ jsem použila proto, že skupina Bilderberg není fakticky tajným sdružením, ale v médiích se o ní téměř nic nedočteme. Nezve novináře na svá setkání, která se konají pod rouškou setkání přátel světové smetánky. Za zdmi přísně střežených hotelů rozhoduje tak tato elitní skupina světových bankéřů, průmyslníků a jimi vybraných politiků a šlechty v čele s Davidem Rockefellerem o globálních záležitostech bez vědomí občanů. V České republice se hovoří  o Bilderbergu především v souvislosti s předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem a exprezidentem Havlem, kteří jsou jejími členy. Havel je oblíbenec Rockefellera, jezdí často za ním do USA.

„Vážím si prezidenta Klause. To je důvod proč jsem přijel do ČR. Málo politiků má cit pro vlastní nesmrtelnost. Když musejí dospět k rozhodnutí a vědí, že se to dotýká lidství a jejich neprospěchu, ukřižují lidství a humanitu ke svému prospěchu. On ne. Ví, že bez úcty k pravdě není další vyšší hodnota a že lidé, kteří předávají tento princip, jsou nesmrtelní. V ČR je to Klaus. Vůdci se projeví v krizích, vůdce by měl v krizi EU represetovat její prezident Herman Van Rompuy. Ukázalo se, že on lídr  určitě není. Není snad ani člověk. Je velmi zlý. Pravda podle něj  neexistuje, pouze arogance moci,“ uvedl hned v úvodu své přednášky Daniel Estulin.

Daniel Estulin odhalil, že  právě Bilderberg stojí za celou evropskou integrací, včetně tragické evropské měnové unie. Zjistil, že právě bilderbergovci byli příčinou dosazení do funkce „evropského prezidenta“ Hermana Van Rompuy, který je účastníkem jejich schůzek. Sjednocená Evropa je pro ně ale už málo. V současnosti se  snaží postupy, které si vyzkoušeli na sjednocování Evropy, uplatnit i v celosvětovém měřítku. Nestačí jim jedna evropská vláda a jeden president, ale mluví o jediné celosvětové vládě, s jedinou světovou bankou, jediním ministerstvem financí, zdravotnictví a i přes evidentní omyl s eurem jedinou světovou měnou.

Vzhledem k rozsahu článku, odkazujeme čtenáře na plné znění přednášy pana EstulinaGlobální vláda s.r.o.

Evropská ekologická nepolitika

Otázkám evropské ekologické nepolitiky se věnoval historik a překladatel Vítězslav Kremlík. Je to především člověk, který se zabývá vlivem klimatických změn na dějiny lidstva, člověk, který se  účastnil klimatické konference v Kodani a po aféře Climategate založil web Klimaskeptik.cz. Se svými klimaskeptickými názory se dostal například do Senátu a jako člen české delegace na nechvalně známém jednání IPCC. Na tomto semináři přednesl projev na téma „EU plní kjótský protokol účetními triky“.

Klíč k ovládnutí území jsou zdroje. Dříve to byla  půda, nyní ten, kdo chce vliv, musí ovládnut energetiku. Dělá to pod záminkou, že je nutné energie regulovat, neřekne, že chce pomocí nich vládnout. Řekne, že buď zdroje  mizí, nebo že jsou nebezpečné. Nakoupí si vědce, kteří se mu pod to podepíší. A svede to na to, že to hlásí oni a ne on. Může pak vyrábět, co chce on a ne konkurence. Nejlépe globálně. Tam to ale narazilo,“ uvedl Vítězslav Kremlík a dodal, že i když se zdálo, že se tato strategie v USA povede Al Gorovi prosadit, sněhová bouře rozehnala konferenci, kde se svým oteplováním vystoupil. Obama sice zakládal ještě  v roce 2008 uhlíkovou burzu, ale když republikáni ovládli kongres, jeho uhlíková burza zkrachovala. Neuspěl ani Clintonův poradce prosazující Kjóto.

Módou v USA se stalo nevěřit v IPCC. EU chce přesto nadále bojovat s klimatem – sama. Je to podobné jako když chtěl SSSR v jedné zemi budovat komunismus. Opět se musí EU obklopit železnou oponou. Je totiž již nyní známo, že EU emisní povolenky, které stály  5 mld €, se staly terčem podvodů, biopaliva produkují více skleníkových plynů než ropa,  ničí se kvůli nim pralesy, čímž ubývá kyslíku, a “daň za prdění”, největší výdobytek zemědělstí, je už všem pro smích. „Smích ale v okamžiku placení všechny přejde. Ministr životního prostředí USA navrhl na Novém Zélandu zavést nová pracovní místa výzkumu krkání. My přes veto prezidenta odhlasovali něco podobného o letadlech. A kdo může vědět, co ještě nenapadne některého evropského politika?“
Vzhledem k rozsahu článku, odkazujeme čtenáře na plné znění přednášy pana Kremlíka EU plní Kjótský protokol účetními triky

„Nemohu za to, že přednáška nabírala místy humorný tón. Klimatická politika Evropské komise je prostě k smíchu. Ale až kvůli pseudovědě přijdete o svoje peníze, on vás humor přejde,“ uzavřel konferenci Martin Košut.

Po skončení přednášky pana Kremlíka povstal podnikatel Martin Křížek s tím, že reflektuje na informace uvedené panem Kremlíkem a po vzoru pani Merkelové, která chtěla plantáže na biopaliva, které se získávají kácením pralesů, překvalifikovat účetně na pralesy, předává  Petru Machovi horké kuličky, jak on přejmenoval jí zakázané žárovky, a mohla je jeho firma nadále vyrábět.

„Vidím, že jste pojal zákaz výroby žárovek Evropskou unií po svém, ale nebojte se,  Svobodní Vás budou navštěvovat ve vězení. Ať si v podobných zákazech klidně EU pokračuje, ale bez nás. Je to kontinentální pokus pro globální jurisdikci. Lidé chtějí žít v prosperitě  a míru, ale málokdo si uvědomuje, že je k tomu nutná svoboda. Bez ní to prostě nejde. Svoboda není prostředkem k nejvyšším cílům, ona je jimi sama. EU si může zavádět globální blaho, ale nezakáže nám nevinnou žárovku,“ poděkoval Petr Mach a chopil se mikrofonu.

Prosperita jako druhotný efekt svobody

Podle ekonoma Petra Macha by mnoho lidí rádo slyšelo jednoduchý lék na oddlužení státu a nastolení věčného blahobytu. Například, že stačí odstranit korupci, ušetříme a bude všem blaze. To je ale hluboká mýlka. Korupce je důsledkem nesvobody, dává moc úředníkům. Nestačí proto  zamezit korupci a dávat nedostatky na web. To je nebezpečná chiméra, stejně jako když nacisté tvrdili, že viníkem jejich poválečného zbídačení jsou židé. Podobně jako EU nestačí k prosperitě nepřítomnost muslimů. Nemám rád islám, je to hloupé náboženství, ale pouhým vypuzením muslimů nebude EU prosperující. Musí si do stanov nadřadit  princip osobní odpovědnosti. Prosperita je druhotný efekt svobody. Bez toho, abychom byli aktivní, se tak nestane.

“Pan Košut hovořil o letadle. Mne napadla hra Letadlo. Stačí se připsat a poslat kapitánovi peníze a deseti dalším to poslat. Dopadlo to výdělkem jen pro toho prvního. Ostatní pouze přišli o tu stovku. Globální stát je takovým letadlem,” uvedl Mach a dodal:

“Náš stát jede na dluh a vymýšlí absurdity. Že zřídí státní penzijní fond, ten bude kupovat státní dluhopisy a bude důvěryhodný. Státy EU jsou na pokraji bankrotu a Němci ze strachu pádu evropského projektu navzdory explicitnímu zákazu sanování krachujících států, jim poskytli půjčky. Obávají se, že toto schéma pomoci však může Německý ústavní soud prohlásit za protiústavní, a tak se domluvili, že změní Lisabonskou smlouvu a dodají do ní  odstavec, že státy eurozóny si mohou pomáhat. Nemuselo by to projít. Proto chtějí využít toho, před čím Svobodní varovali, že Evropská Rada může pozměnit LS i bez ratifikace, pokud se nezvýší pravomoci EU. Tak to tam napsali, že tato změna, které její pravomoci zvyšuje, zvýšením pravomocí není. Novináři to vzali a tuto  lež papouškovali. Stačí jen věci vhodně nazvat… Když však zkrachují Itálie a Španělsko, zkrachuje celá EU. Španělsko emituje 200 mld. € na dluhopisy a možná brzy zaťuká na fond pomoci. Ale všechny státy jsou zadlužené, nemají žádné devizové rezervy.”

EU je podle Macha nereformovatelná zevnitř, je nutné z ní odejít. Současně nevystupovat z EHP, protože, jak zdůraznil: “Nejsme izolacionalisté. Chceme volné prodeje. Měli bychom vstoupit do EFTA jako Švýcaři a Norové a zajistit si tak volný obchod s padesáti státy světa.”

Boj za svobodu je trvale nekončící boj. Měli bychom uzákonit  ústavně platné pravidlo vyrovnaného rozpočtu. Státy eurozóny zvýšily zadlužení o 14 procentních bodů. Švýcaři ne. Jsou tedy v ledasčems vzorem.

Vzhledem k rozsahu článku, odkazujeme čtenáře na doplňující články Petra Macha Jak zlikvidovat korupciTo jsem se mýlil!

V následné diskusi se ještě přítomní dozvěděli od pana Estulina:

Není jakákoli morální omluva pro to, co dělá skupina Bilderberg – osobovat si absolutní právo ochromit národní státy a vytvořit nadsvětovou organizaci se soukromými oligarchickými pravidly. To byl vždy základ fašismu a komunismu. Hitler chtěl také řídit všechno shora dolů v obří Říši a víme, kam to dospělo. Mnozí občané namítají, ať si sní páni miliardáři o ovládnutí světa, stejně to není jednoduché a zůstane jen u snů. Nejsou v praxi nebezpeční. Není tomu tak. Vzpomeňme například na ropnou krizi v roce 2008. Barel ropy stál 150 dolarů a rychle klesl na třicet. To bylo změněno  Bilderbergem, který předpověděl, že pokud by byla cena ropy 150 dolarů za barel, poničí se Čína, pokud ale bude za 30 dolarů, zničí se Rusko. Čína je ekonomický nepřítel, Rusko vojenský – má atomovou bombu. Proto je nebezpečnější. Jejich akce mají dlouhodobé cíle a nebezpeční jsou v tom, že sdílejí společné informace o penězích.

Svět je řízen peněžním systémem. Proto bychom neměli dopustit, aby byl  jednotný a chtít spíše vlastní státy s vlastní měnou. Pokud máme vlastní měnu s vlastním systémem úvěrů, máme možnost produkovat neinflační státní půjčky. Lisabonská smlouva neinflační státní půjčky vyloučila Maastrichtem. V EU nemohou státy sdružené v eurozóně mít neinflační úvěrový systém. Vlády jsou řízeny privátními bankéřským zájmy Evropské centrální banky, která jim diktuje podmínky. Pokud je skupina národů řízena jednou bankou, je  to instrument proti politice národních států. Je to relikvie feudalismu.

Krize v USA sloužila pouze k přerozdělení bohatství. Pokud vlastník domu nesplácel dluhy, dům získala banka. Velká deprese nezničila americké kapitalisty, ale udělala bohaté ještě bohatšími.

Říká se, že klíčovým spolupracovníkem Wikileaku byl hipík pracující na Ministerstvu zahraničí USA, kde kopíroval dokumenty, které dal do New York Timesů. Pokud tomu věříte, nejste přátelé se svým mozkem. Je to jasná lež. Ten člověk pracoval pro Kissingera a byl zpravodajem tajné služby, kde každý kus papíru musí být podepsaný. Nikdo nevynese tisíce kopií, aniž by to někdo zjistil. Má to vrhnout změnu vnímání Američanů na Vietnam a očistit americkou  výzvědnou službu od zodpovědnosti. Wikileak má způsobit posun vnímání.

Proč jsou Američané v Afghanistanu? Maziva světové ekonomiky jsou drogy. Vytvářejí 900 mld. dolarů zisku ročně. Na každý dolar mohou banky půjčit šest a  pustit v cashfloat do ekonomiky.  Peníze z drog se perou na Wall Streetu. Když přišel k moci v Afganistánu Taliban, zničila se všechna maková pole, což působilo jako atomovka ve finančním světě. V roce 1997 za 8 měsíců všichni asijští tygři prodělali kolaps a vyschl cash na Wall Streetu. Dnes jsou pole máku pod kontrolou spojenců a máme nejvíce drog v historii. Kdo to nepochopí, není přítel se svým mozkem.

Děti narozené v 60. letech minulého století v USA byli pokládáni za budoucnost. Rodiče byli ve válce a jejich snem bylo, aby děti dostaly  skvělé vzdělání. Šly studovat bez ohledu na peníze. Dvacet procent z nich měla být lídry světa. Vlivná organizace Bilderberg tomu zabránila vytvořením antikutury. Chtěla, aby lidé byli nevzdělaní, aby ničemu nevěřili. Aby jim bylo jedno, že jim seberou ústavu, uvidí za to přece fotbal. A umřít pro něco? Ani náhodou!

Idea není o demokracii, ale je o svobodě. Jakákoliv demokracie je odlišná od toho co reprezentuje svoboda.

http://fragmenty.cz

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x