Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Francie bude hrdinně intervenovat na záchranu bojovníků ISIS s francouzským občanstvím, které...

Francie bude hrdinně intervenovat na záchranu bojovníků ISIS s francouzským občanstvím, které chce Irák popravit

Francouzská ministryně spravedlnosti oznámila, že vláda bude intervenovat, pokud by snad byli francouzští členové Islámského státu v Iráku za své aktivity odsouzeni k trestu smrti.

V Iráku se chystá proces s třinácti francouzskými bojovníky Islámského státu, které chytli v Sýrii, a podle iráckého práva je pro každého chyceného při poskytování materiální pomoci Islámskému státu nebo jiným extremistickým organizacím trestem smrt, hlásí Le Parisien.

Ministryně spravedlnosti Nicole Belloubet řekla, že Francie Iráčanům dovolí, aby odsuzovali cizí bojovníky, ale trvá na tom, aby se stanovila hranice, která jim nedovolí používat trest smrti.

„Jsou to dospělí Francouzi, kteří vědomě odešli na bojiště, takže není nic nelogického na tom, že odpovídají ze své činy, které spáchali,“ řekla Belloubet.

„My na jednu stranu zajistíme, aby bylo zajištěno právo na obhajobu, a na druhou stranu to, že Francouzům náleží konzulární ochrana. My tudíž zajistíme dodržení minimálního respektu k právu na spravedlivý soud,“ dodala.

Nadcházející procesy jsou jen posledními s cizími bojovníky z Evropy. Loni odsoudily irácké soudy Francouzku Melinu Boughedir k doživotnímu vězení za členství v Islámském státu.

Během procesu si advokáti této 27 leté obviněné stěžovali, že francouzská vláda proaktivně pracovala, aby jí a dalším džihádistům zabránila v návratu do Francie.

Tento měsíc úřady odhalily, že Francie se nejspíš dočká návratu stovek vracejících se členů islámského státu, kdy státní služby odhadují, že se budou muset postarat až o 300 mužů, 300 žen a 500 dětí čekajících na repatriaci.

Také Němcka Linda Wenzel byla iráckými úřady postavena před soud za vstup do Islámského státu a odsoudili ji k šesti rokům vězení za různá obvinění včetně ilegálního vstupu do země a za vstup do teroristické skupiny.

28 Feb 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/02/28/france-intervene-isis-fighter-citizens-sentenced-death-iraq/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x