Free Porn
Sobota, 13 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Francouzská no-go zóna zažila třetí noc proti-policejního násilí v řadě

Francouzská no-go zóna zažila třetí noc proti-policejního násilí v řadě

Už třetí noc v řadě dochází ve „zranitelné čtvrti“ Monnaie v předměstí Romans-sur-Isére k střetům mezi „mladíky“ a policií, neboť násilí probíhá i přes karanténní opatření ke koronaviru.

Ve čtvrtek ráno došlo k incidentu u rue Ninon Vallin, kde ukradený Fiat Punto naboural do sloupku s videokamerou na kruhovém objezdu v této oblasti.

18letý řidič ukradeného Fiatu byl zatčen, ale skupina asi tak dvaceti jeho kamarádů si zatýkání všimla a tak na policii zahájila útok, při němž vypálili i ten Fiat, hlásí France Bleu.

Spolu s tím, jak na scénu přijížděli další policisté, aby pomohli svým kolegům, volali i mladíci posily, takže pak policajty zasypávala kameny a dlaždicemi skupina asi 40 lidí. Na policii také vypálili velký ohňostroj domácí výroby, takže ta byla k rozehnání davu nucena použít obranných prostředků.

Útoky na policii ale probíhaly už i řadu dní předtím, kdy panuje přesvědčení, že byly podníceny incidentem z minulého pátku, kdy mladíci vypálili auto a vrhali kameny na motocyklovou policii, která dorazila na scénu.

Také jinde ve Francii v komunitě Compiégne zkoušela policie vynutit zákaz vycházení kvůli čínskému koronaviru, přičemž byla napadena až 150 lidmi. Policisté tvrdí, že mezi 22:30 až 23:00 h na ně vystřelili nejméně 100 ohňostrojů.

„Situace začala být čím dál napjatější,“ řekla místní policie novinám Le Parisien.

V oblasti Vénissieux města Lyon, také tento týden došlo k řadě útoků proti policii spolu ještě s dvěma pokusy o vraždu – ovšem obě ta postřelení budou asi jen místním vyřizováním sporů mezi gangy.

Při jednou z útoků na policii utrpěl policista úraz hlavy rozbité kamenem vrženým do policejního vozu okýnkem.

Ani přísná karanténní opatření proti koronaviru nezatavila městské bouře a proti-policejní násilnosti po celé Francii včetně přinejmenším čtyřdenních bouří z minulého týdne.

CLEMENT MAHOUDEAU/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

3 May 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/05/03/french-no-go-zone-saw-third-straight-night-of-anti-police-violence/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x