Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home Nezařazené Gangy využily svobodné zednáře ke zkorumpování policie

Gangy využily svobodné zednáře ke zkorumpování policie

Organizovaný zločin využil tajnou síť svobodných zednářů ke korupci systému trestní justice ve Velké Británii.

Informaci odhaluje uniklá zpráva obdržená britským deníkem Independent.

Zpráva s označením „Tajné“ zjistila, že policisté sloužící v East Hamu ve východním Londýně, kteří byli členy svobodných zednářů, jsou podezřelí z napojení na organizovaný zločin.

Svobodné zednářství, známé svým typickým stiskem rukou, je již dlouho podezříváno, že má členy pracující v systému trestní justice – zejména v oblasti soudnictví a policie.

Politický establishment a většina médií odmítají takové myšlenky jako práci konspiračních teoretiků. Nicméně operace Tiberius je druhou tajnou policejní zprávou odhalenou deníkem Independent za posledních šest měsíců, která na takové myšlenky poukazuje jako na možný problém.

Zpráva z roku 2008 s názvem Project Riverside o nepoctivých soukromých vyšetřovatelích od Serious Organised Crime Agency také tvrdila, že se zločinci pokusili zkorumpovat policisty prostřednictvím svobodných zednářů ve snaze podpořit své zájmy.

Obavy z vlivu zednářů na systém trestní justice vedl v roce 1998 tehdejšího ministra Jacka Strawa k tomu, že nařídil, aby všichni policisté a soudci uvedli, zda jsou členy svobodných zednářů.

Nicméně 10 z 43 policejních sil se odmítlo účastnit a od nařízení bylo upuštěno pod hrozbou právních kroků.

Independent minulý týden odhalil, že operace Tiberius zjistila, že syndikáty organizovaného zločinu, jako je rodina Adamsů a gang vedený Davidem Huntem, byly schopny infiltrovat metropolitní policii.

Scotland Yard uvedl v prohlášení jako reakci na tuto zprávu: „Nebudeme tolerovat žádné chování ze strany našich pracovníků, které by poškodilo důvěru veřejnosti v policii. Jsme odhodlaní pokračovat v pronásledování korupce ve všech jejích formách a s elánem.

Nicméně bývalý vysoce postavený policista, který od ní odešel, řekl pro deník Independent: „Nic se nezměnilo. Policie je pořád zkažená, jako byla tenkrát.

Překlad článku Revealed: How gangs used the Freemasons to corrupt police
www.independent.co.uk z freepub.cz

4
1
vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
10
0
Would love your thoughts, please comment.x