Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home EKONOMIKA Globální ochlazení! Nízká sluneční aktivita způsobí propad teplot, říkají vědci

Globální ochlazení! Nízká sluneční aktivita způsobí propad teplot, říkají vědci

Slunce vstupuje do období „solárního minima“, které by podle expertů mohlo během 20 let způsobit propad teplot až o 2°C a rozpoutat globální hlad.

Sluneční aktivita vstoupila do hlubokého poklesu, kdy vědci říkají, že letos už máme 100 dnů, kdy se na slunci neobjevila ani jediná skvrnka.

Myslitelé z NASA říkají, že to znamená, že země by mohla zažít nové „Daltonovo minimum,“ tj. období mezi lety 1790 až 1830, které vedlo k vleklému ochlazení a i k mohutným vulkanickým erupcím, protože slunce kromě klimatu dost řídí i seismickou a vulkanickou aktivitu.

„To znamená, že bychom mohli vstupovat do období jednoho z největších ústupů slunečního činnosti, což by mohlo spustit dlouhé období chladu, hladu a dalších problémů,“ hlásí Daily Star.

Slunce teď už zaznamenalo dva po sobě jdoucí roky rekordní ztráty skvrn, kdy v roce 2019 bylo prázdné po 77 % času a letos zatím po 76 % času.

To znamená nadcházející sluneční minimum, které způsobí drastický propad teplot.

To nám zase jednou připomíná, že je to Slunce, co je tím nejvlivnější hráčem v řízení klimatu a má dopady, proti kterým ty bájné člověkem způsobené klimatické změny jsou jen nepodstatným drobečkem.

Jak nám ty instituce vědy, akademie a média plně oddané povídačkám o bájném antropogenickém globálním oteplování, co by měl způsobit rozvrat životního prostředí, budou reagovat, pokud se svět začne rychle ochlazovat?

Mezitím je k tomu Greta Thunberg nějak divně ticho.

Konec formuláře

https://seed117.bitchute.com/9WF6N0ecQ55u/qpSQuc69R9c.mp4

by Tyler Durden

Fri, 05/15/2020 – 19:30

Authored by Paul Joseph Watson via Summit News,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/health/global-cooling-low-solar-activity-cause-temperatures-plummet-say-scientists

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

BIS nasadí k monitorování globálních bankovních transakcí AI, prý kvůli „praní peněz“

Spolu s tím, jak MMF momentálně rozbíhá zavádění svého nového systému globální CBDC (digitální měny centrální banky) zvané UMU (též známé jako Unicoin),...

Polsko má v Evropě nejvyšší růst HDP, předehnalo i Čínu

Zatímco Německo je v recesi, tak Polsko je v růstu HDP daleko před zbytkem Evropy. Data OECD za první čtvrtletí 2023...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x