Free Porn
Pátek, 12 července, 2024
Home Nezařazené Ignorovat UKIP je předem ztracená hra

Ignorovat UKIP je předem ztracená hra

Danny Alexander: Toryové by neměli ztrácet čas zákonem o referendu o EU, jelikož Ukip ‚jak přišla, tak odejde‘… Toryové by neměli ztrácet čas zákonem o referendu o EU, jelikož „UKIP, jak přišla, tak odejde,“ navrhl Danny Alexander, hlavní ministr Liberálních demokratů. Očekává se, že poslanci Labouristů a Liberálních demokratů budou vyzývat k bojkotu návrhu zákona Toryů o referendu o EU. Pan Alexander, hlavní tajemník ministerstva financí, řekl, že zákony slibující referendum o EU si „vykouzlili“ Konzervativci, jen aby zaplašili ohrožení od UKIPu. – UK Telegraph

Dominantní sociální téma: Nemá význam přezkoumávat britskou účast v EU, jelikož ta je už realitou.

Analýza volného trhu: Tímto byl vznesen argument, že rodící se britské hnutí za svobodu by se nemělo dočkat žádné reakce, neboť je nepodstatné.

UKIP, která staví převážně na myšlence o odchodu Británie z EU, se dostalo nadšené reakce britské veřejnosti. A to dělá starosti Toryům. Ti reagovali oznámením, že bude referendum, jež určí, zda chce Británie v EU zůstat nebo ne.

V článku, z něhož je výše výňatek, vidíme další strategii, která se rozehrává. A tou je prostě UKIP ignorovat a předstírat, že ten rostoucí příliv myšlenek svobody, co začíná zaplavovat britskou politiku, prostě neexistuje.

Zde je z něj více:

Mluvil v BBC v Show Andrew Marra a kritizoval Konzervativce za podvolování se politické agendě vedené Ukipem, načež předpovídal, že ti budou jen fata morganou politické klamné naděje… „Myslím si, že na tom je závadná samotná ta myšlenka, že bychom nějak měli promrhat svůj vliv v Evropě, když půjdeme po specifické národní repatriaci, místo abychom využili svého vlivu v Evropě k vybudování evropské ekonomiky a k podpoře podmínek, jež vylepší tvorbu pracovních míst a výhled na růst po celé Evropě.

„Ukip, jako přišla, tak odejde, ale tím, na čem záleží, je to, aby Británie zůstala plnoprávným členem Evropské unie. Budeme mít referendum, jakmile dojde významným změnám dohod, ale nezkoušejte si nějaké vyčarovat jen z důvodů domácího politikaření.“ David Cameron slíbil, že předloží novou dohodu o členství v EU voličstvu do roku 2017 a Toryové navrhují legislativní předlohu k ukotvení tohoto závazku zákonem.

Avšak očekává se, že Labouristé a Liberální demokraté řeknou svým poslancům, aby se neobtěžovali hlasováním o tomto návrhu, co zajistí referendum o britském členství v Evropské unii. Ti tento zákon zavrhli jako „žonglování“ Toryů a navrhují, že jejich poslancům by se mělo dovolit, aby se zdržovali mimo Parlament, místo aby se zúčastnili debaty.

Pokud budou Labouristé i Liberální demokraté svorně tuto předlohu zákona podporovanou Downing Street ignorovat, tak tohle usnesení určitě projde s převážnou podporou toryjských poslanců Dolní sněmovnou. Ale pan Clegg a pan Miliband zůstávají k tomuto zákonu v opozici a očekává se, že jej zablokují ve Sněmovně lordů…

Vedoucí zdroj od Labouristů zdůraznil, že pan Miliband udělá vše v jeho moci, aby zabránil uzákonění plánu na referendum, včetně zdržovacích taktik ve Sněmovně lordů.

Určitě bude chybou zkusit voličstvu zamezit, aby mohlo projevit svůj hlas ohledně EU. Snad tím největším problémem, který EU má, je ten, že se na ni čím dál více nahlíží jako na nelegitimní, protože neposkytla vyhlášené výhody, zatímco její dosah narůstá až do míry formování Spojených států evropských.

Britské voličstvo podle průzkumů převážně chce mít šanci tuhle Unii zavrhnout. Tahle dmoucí se vlna nevole je navíc součástí širšího trendu po celém Západě i celosvětově.

Připisujeme to příchodu toho, co nazýváme Internetovou reformací, která postupně odhaluje informace o Způsobech, jimiž fakt svět funguje ve věcech, o nichž se mluví v propagandistických motivech dominantních sociálních témat a dalších memů očkovaných do nás za účelem kontroly globalistů.

Ať už je to Tea Party v US, UKIP v Británii či mocné protesty v Evropě a teď i v Brazílii, Turecku a v různých severoafrických zemích, je dost zjevné, že sentiment veřejnosti se už vznítil kvůli evidentním nespravedlnostem současného ekonomického a sociopolitického prostředí. Kvůli kontrole té hrstky mužů na vrcholku, co vládnou nad monetární politikou, která vede rozmáhání se politiky války a zkázy.

Samozřejmě, že lze poukázat, že něco z toho, co se dnes ve světě děje, je už předpřipraveno a je to výsledkem určitých aktivit těch u moci. Myšlenkou za tím je vždy předpokládat masovou nespokojenost a vytvořit pro ni kanály, kudy se může projevit a být při tom kontrolována.

Ale historická obdoba s Guntebergovým tiskařským strojem nám ukazuje, že takový gambit o kontrolu může dále pokračovat jen do určité míry. Tu Hegelovskou dialektiku – čili konverzaci historie – lze protahovat jen tak dlouho, dokud nepřestane být manipulací nespokojenosti mas a nestane se naopak jejím projevem.

UKIP je rozpolcený vnitřními rozpory a nejspíš je sám jedním z několika prvků „kontroly“. Tohle se ale ukázalo jako celkem výmluvný komentář o tom, co se děje v Británii i jinde, zprostředkovaný Evropou. Větším problémem těch, kdo si přejí zkrotit v 21. století nespokojenost veřejnosti, je to, že staré způsoby, kterými se to dělá, jim už Internet podvrátil.

Po celém světě konverzace o internacionalismu a pocit, že je nevyhnutelnou daností, ztrácí na hybnosti. Manipulace zhnusení lidí, jaké teď cítí ke své pozici v životě a k vyhlídkám na budoucnost, je čím dál více předurčená k neúspěchu.

Závěr: Ignorace receptem na ztracenou hru.

Monday, July 01, 2013

Zdroj: http://www.thedailybell.com/29328/Ignoring-UKIP-Is-a-Non-Starter

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
13
0
Would love your thoughts, please comment.x