Free Porn
Pondělí, 22 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Itálie konečně už migrantům otvírá přístavy a hledá možnosti zvednout financování programu...

Itálie konečně už migrantům otvírá přístavy a hledá možnosti zvednout financování programu migrace

Italský ministerský předseda Giuseppe Conte udělil dvěma přívozům pro migranty od neziskovek povolení vyložit migranty v italských přístavech a země zatím pracuje na obnově fondů pro migrační agenturu, kterou předtím financí zbavil Matteo Salvini.

Tento pokrokový, evropských hodnot dbalý italský vůdce v úterý udělil přístup plavidlu Sea Watch 3 s 119 migranty na palubě, kdy tato loď už kotví v přístavu Taranto, zatímco se očekává, že přístav Messina převezme plavidlo španělské neziskovky Otevřená náruč, hlásí Il Giornale.

„Jsme šťastní, že naši hosté mohou konečně vystoupit na bezpečné půdě, je toho ale ještě hodně, co je třeba změnit: Všechny ty podloudné dohody s Libyí (aby odchodům uprchlíků bránila), všelijaké ty ad-hoc uplichtěné úmluvy, EU financované porušování lidských práv, to prostě musí skončit!“ uvedla na Twitteru Sea-Watch.

K tomuto kroku dochází spolu s tím, jak vůdce Demokratické strany (PD) ve Sněmovně Graziano Delrio oznámil, že vláda pracuje na tom, aby znovu zavedla ochranný systém pro žadatele o azyl a pro uprchlíky zvaný Sprar, jehož centra byla uzavřena a který byl zbaven financování bezpečnostními vyhláškami bývalého Ministra vnitra Matteo Salviniho.

Bývalý poslanec PD Giuseppe Civati řekl, že ty Salviniho migrační a bezpečnostní vyhlášky bude třeba naprosto zrušit a volal po obnovení tzv. humanitárního ochranného povolení k pobytu, které migrantům, jimž se nepodařilo získat azyl, protože to nejsou žádní legitimní uprchlíci, umožní, aby i tak zůstali v zemi, což byla politika bývalé vlády PD, se kterou pak Salvini skoncoval.

Zpráva z roku 2017 uváděla, že jen 2,65 procent migrantů, kteří do Itálie přišli v roce 2016, byli opravdoví uprchlíci, avšak i tak 21 procent už stihlo získat povolení v zemi zůstat na základě politiky humanitární ochrany.

Ač počet migrantů vstupujících do Itálie v první polovině roku 2019 díky Salviniho politice ochrany hranic nesmírně poklesl, tak počet nově příchozích neustále narůstá od té doby, kdy Salviniho a jeho stranu Liga v září 2019 vystrnadili z vlády.

„Od září do dneška uvážíme-li jen imigranty přicházející do Taranta, tak přes ten Itálie přijala 6 249 lidí. Během předchozích osmi měsíců, kdy byla Liga ve vládě, i když byly k vyplutí daleko příznivější podmínky počasí, tak to bylo 4 976 příchozích,“ uvedl minulý měsíc Salvini.

David Ramos/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

16 Jan 2020

Článek o tom, jak se nová vláda a pokroková média těší, jak všechny Salviniho opatření konečně zruší a obnoví evropské hodnoty:

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/01/16/italian-pm-opens-ports-govt-plans-increase-migrant-programme-funding/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x