Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Itálie zabrala neziskovce plavidlo, kterým přivážela na koronavirus pozitivní migranty

Itálie zabrala neziskovce plavidlo, kterým přivážela na koronavirus pozitivní migranty

Italské úřady, prý kvůli neplnění předpisů, zabavily plavidlo Sea-Watch 3, které do Itálie minulý měsíc přivezlo přes 200 migrantů, z nichž byla spousta infikována čínským koronavirem.

Plavidlo na několik týdnů zakotvily v sicilském přístavu Porto Epedocle, když 25. června vyložilo migranty a bylo dáno do karantény kvůli skutečnosti, že nejméně 28 z migrantů na palubě bylo pozitivně testováno na koronavirus.

Italská Pobřežní stráž zabrání plavidla okomentovala prohlášením, že našli „mnoho technických a provozních neplnění předpisů, které ohrožují nejen bezpečnost posádky, ale i těch, které zachraňují,“ referují místní noviny La Sicilia.

Pohraniční stráž dodala, že plavidlo zůstane zabavené ve správním řízení, dokud posádka a země, pod jejíž vlajkou se plaví, což je Německo, nevyřeší problémy na palubě.

Toto zabrání není prvním případem v posledních letech, kdy se tato v Německu sídlící neziskovka dostala do sporů s italskými úřady.

Loni tato neziskovka svým přívozem na migranty pod vedením kapitánky a německé pro-migrační aktivistky Caroly Rackete nabourala do italského strážního člunu, který se jí pokoušel na příkaz bývalého ministra vnitra Matteo Salviniho zakázat vplutí do přístavu na ostrově Lampedusa.

Rackete italské úřady později zatkly a loď zabavily, ale nakonec ji v prosinci 2019 po sluníčkovém nátlaku propustily.

Sea-Watch je mezi těmi několika přívozy na migranty neziskovek, co jsou zase aktivní v libyjské oblasti – vyhledej a zachraň (SAR). Tato neziskovka obnovila operace, jakmile se začala opatření koronavirové karantény v Itálii i jinde uvolňovat.

GIOVANNI ISOLINO/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

11 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/11/italy-seizes-ngo-vessel-brought-coronavirus-positive-migrants/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x