Free Porn
Úterý, 23 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Italský ostrov je přehlcený, jelikož migrační čluny připlouvají v průměru každou hodinu

Italský ostrov je přehlcený, jelikož migrační čluny připlouvají v průměru každou hodinu

Středomořská Lampedusa v poslední době zažívá vzestup záplavy migrantů, kdy tento italský ostrov teď zažívá připlutí jednoho migračního člunu v průměru každou hodinu.

Starosta pohrozil, že vyhlásí výjimečný stav, jelikož místní přijímací centrum migrantů zaplavuje desetinásobek jeho průměrné kapacity.

Starosta Toto Martello podle Die Welt řekl: „Situace se stala nekontrolovatelnou. Když to neudělá vláda, vyhlásím výjimečný stav já.“

Většina migrantů na tomto ostrově, který je součástí italského pobřeží nejtěsněji přiléhajícího k Severní Africe, připlouvá z Tuniska. Během víkendu jich na ostrov připlulo dalších 200.

Lampedusa se stala ohniskem ilegální migrace kvůli své blízkosti k Severní Africe, ale letos se to krátkodobě během karantény proti koronaviru utlumilo.

Minulý měsíc ostrované uspořádali své vlastní referendum o otázce ilegální migrace, kdy velká většina hlasovala za uzavření přijímacího centra pro migranty, kdy jen čtyři lidé chtěli, aby zůstalo otevřené.

„Lampedusa byla po 30 let za neustálého porušování nejpodstatnějších práv obyvatelstva i imigrantů zneužívána jako migrační platforma pod vojenskou správou,“ uvedla komise ostrovanů.

„A to vše s účastí místní správy v tomto spolčení jakožto kompliců za využití strategie morálního a ekonomického vydírání na úkor místního obyvatelstva,“ dodali.

Se vzestupem migrantů narůstají i obavy z šíření čínského koronaviru, jelikož několik migrantů dovezených do Itálie přívozními neziskovkami migrantů bylo na tuto chorobu pozitivních.

Italské úřady migranty, pokud byli podezřelí, že mají koronavirus, umístily do karantény, jsou tu ale příklady migrantů, kteří během karantény uprchli z přijímacích středisek, jako k tomu tento měsíc došlo v sicilském městečku Siculiana.

Minulý týden migranti uprchli z dalšího přijímacího centra v karanténě v Brindisi, kdy nejméně u jednoho byl ten virus potvrzen.

Původně uprchlo 30 migrantů, ale devět jich rychle našli, jelikož se při pokusu o útěk poranili.

Getty

CHRIS TOMLINSON

27 Jul 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/07/27/italian-island-overwhelmed-as-migrant-boats-arrive-every-hour-on-average/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x