Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Italský ostrov kolabuje kvůli narůstajícímu počtu migrantů

Italský ostrov kolabuje kvůli narůstajícímu počtu migrantů

Italský ostrov Lampedusa je podle zpráv pod nesmírným tlakem a má potíže poradit si s nově příchozími migranty, i když už jeho příjímací centrum zdvojnásobilo svoji kapacitu.

Tento středomořský ostrov ležící jižně od Sicílie je v posledních týdnech vystaven nové vlně migrantů připlouvajících z Tuniska. Jen v úterý přišlo 53 ilegálů, kteří se na tomto ostrově vylodili, hlásí italské noviny Il Giornale.

Tento list dodává, že dalších 80 migrantů z Tuniska dorazilo jen pár dnů předtím. Dohromady za uplynulý týden na Lampedusu připlulo asi 300 migrantů.

Místní přijímací centrum má kapacitu jen 91 migrantů. Teď, když je tam asi 300 migrantů, tak už je v krizovém stavu. Očekává se, že asi 75 migrantů se převeze na Agrigento, ale i tak se bude toto přijímací centrum potýkat s dvojnásobkem přijímací kapacity, než na jakou bylo konstruováno.

Kvůli tomuto novému přívalu ilegálů zlořečil nové levicové koalici Hnutí pěti hvězd a Demokratické strany vůdce populistické Ligy a bývalý ministr vnitra Matteo Salvini.

„Tato nová levicová vláda zvýšila za pouhé tři týdny vyloďování o 152 procent oproti předchozímu roku,“ řekl Salvini. Uvedl, že loni jich bylo jen 942 v porovnání 2 400 za stejnou dobu letos.

K přívalu migrantů dochází poté, co Demokratická strana signalizovala, že bude rušit některé Salviniho politiky včetně zavření přístavů pro neziskovky přivážející migranty.

Tento měsíc už média referovala, že v zóně hledání a záchrany u libyjských teritoriálních vod už zase operuje nejméně deset neziskovek.

Jedné z neziskovek, Doktoři bez hranic, se podařilo během posledních několika týdnů posbírat stovky migrantů a 82 z nich odvezli uprostřed minulého měsíce do Itálie.

Chris McGrath/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

3 Oct 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/10/03/italian-island-faces-collapse-migrant-numbers-surge/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x