Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Italský soud odsoudil zahraniční pašeráky lidí k 20 letům za mučení

Italský soud odsoudil zahraniční pašeráky lidí k 20 letům za mučení

Italský soud odsoudil tři zahraniční pašeráky lidí k 20 letům každému, neboť byli shledáni vinnými z mučení migrantů, kteří se pokoušeli přeplout Středomoří.

Tři muži, 27letý Guinean Mohammed Conde, 26letý Egypťan Hameda Ahmed a 24letý Egypťan Mahmoud Ashuia byli shledáni vinnými z příslušnosti ke kriminální organizaci, která je zapojená do pašování lidí, mučení, sexuálního násilí, vražd a vyděračských únosů.

Podle výpovědí a důkazů předložených soudu tito tři muži údajně mučili a bili migranty nejen na palubách člunů ve Středozemním moři, ale i ve vězení na libyjské pevnině, hlásí italské noviny Gazztta del Sud.

Tito tři muži byli zatčeni loni v srpnu v sicilském městě Messina na základě společného vyšetřování jejich činnosti pašování lidí vyšetřované orgány zákona v Messině a v Palermu.

Rovněž byli zapleteni do vylodění 59 migrantů na ostrově Lampedusa 5. a 7. července 2019 z plavidla provozovaného levicovou italskou neziskovkou Mediterranea Saving Humans (Středomořská záchrana lidí).

Tato neziskovka měla v minulosti potíže kvůli domněnkám, že napomáhá ilegální migraci, když jejího šéfa Luca Casariniho loni vyslýchaly italské orgán, neboť tehdy jako místopředseda vlády a ministr vnitra sloužil populistický vůdce strany Liga Matteo Salvini.

Itálie v posledních několika letech pozatýkala řadu pašeráků lidí a rozbila několik pašeráckých sítí.

Asi nejbrutálnější případ posledních let se udál roku 2016 za účasti neblaze proslulého eritrejského náčelníka Medhanie Yehdego Mereda.

Pod přezdívkou „Generál“ byl tento muž, o němž se věří, že je to Mered, zatčen v Súdánu a toho roku v červnu vydán do Itálie. Jeho mobilní telefon odhalil nejen činy mučení migrantů, ale i fotky a videa rozčtvrcených těl, vražd a páchání kanibalismu.

Avšak v roce 2019 tohoto odsouzeného muže propustili, když soudce usoudil, že to ve skutečnosti byl Medhanie Tesfamariam Berhe, daleko níže postavený pašerák lidí, který byl mylně identifikován jako Mered.

„Generál“ si nahrabal miliony eur nejen z pašování lidí, ale také z odběrů a prodejů orgánů migrantů.

CHRIS TOMLINSON

31 May 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/05/31/italian-court-sentences-foreign-people-smugglers-to-20-years-for-torture/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x