Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home Nezařazené Jak „kolonizace ČR“ americkou armádou rozdělila národ (kriz)

Jak „kolonizace ČR“ americkou armádou rozdělila národ (kriz)

Generál Vyvadil šikuje oddíly domobrany, mladí komsomolci se vyzbrojují rudými prapory a zbytky prvomájových mávátek, agent Falmer a soudruh Kováčik přísahají na Listinu lidských práv a svobod, že naši vlast nesmí nikdy nikdo proti naší vůli okupovat, obzvláště na páteřních dálnicích, Marta Semelová pořádá seance na hrobu Klementa Gottwalda, by vzbudila ducha velkého osvoboditele Džugašviliho, který by dodal  bojového ducha obráncům české státnosti.

Do toho všeho píší mnohá závislá i nezávislá média analytické statě o americkém agresorovi, jenž po baltských republikách a Polsku chce uchvátit i naši rodnou zem a vůbec mu při tom nevadí, že je náš spojenec v obranném útočném paktu NATO. Imperialističtí jestřábi z Washingtonu se již asi vůbec neorientují v mezinárodní politice a pletou si Zemana s Putinem, Česko s Krymem a NATO s Varšavskou smlouvou. Jsem tedy velice rád, že velká část národa opět správně pochopila závažné nebezpečí, které nám z průjezdu konvoje Dragounů hrozí a povstala do spravedlivého boje proti okupantům.

Dle výše uvedených vojenských odborníků nám hrozí přinejmenším následující scénář:

Pokud se kolonizačním vojskům našeho spojence v NATO podaří zabrat hlavní dálnice, které však naše ministerstvo obrany už několik desítek let preventivně brání různými výkopy a zákopy maskovanými jako opravy, což jim cestu značně ztíží, dojde k dopravnímu kolapsu, jehož stupeň se bude nebezpečně blížit páteční odpolední špičce.

Nicméně ani potom ještě není vše ztraceno. I když se spojenečtí okupanti dostanou přes výmoly či zátarasy umě připravené dělníky stavebních firem, bude pomáhat a chránit naši svobodu ještě také divize dopravní policie. Šikovně postavená na nečekaných místech začne kontrolovat vystresovaným agresorům dálniční známky a lékárničky vzor 2015. Trpělivou prací rozdá tolik pokut, že federální americká rotačka na dolary nebude mít šanci utáhnout dohromady Obamovo dobro a naši okupaci, zkolabuje a US vojáci nebudou mít na naftu pro další jízdu.

Než ji dovezou na další úvěr od arabských šejků a čínských komunistů, bude mít dostatek času zorganizovat generál Vyvadil svoje věrné na obranu matičky Prahy. Do předních linií budou nasazeni mladí komsomolci, kteří koloně budou hrozit mávátky a portréty Stalina. Z pravého křídla zaútočí Hájkova jízda s ostře nabroušenými brky a pohrozí vyděšeným Yankeeům našim odchodem z NATO, což by znamenalo takové oslabení Aliance, že by imperialismus měl namále po celém světě. Levé křídlo pod velením plukovníka Filipa pak bude Američanům otloukat o hlavu mezinárodní i lidská práva a postupy při přejezdu cizího území, kterou zpracovalo do knihy Poučení z krizového vývoje roku 1968.  

Nakonec tedy asi české spojené národní síly dosáhnou historického vítězství a vyženou kolonizátory směrem na Plzeň a nakonec až do Německa, kam původně směřovali a kde mají svoje okupační hnízda. Premiér Sobotka vyleze po čtrnácti dnech z vládního protiatomového krytu, poděkuje firmě Agrofert za vzorné zásobování v době krize a vyznamená chrabré bojovníky. Generál Jurij Vladimírovič Vyvadil obdrží Řád Bílého lva, maršál Hájek Medaili Za hrdinství, plukovník Filip Medaili Za zásluhy a Kováčik se Semelovou odznak Malý obránce vlasti, pastelky a omalovánky.

Na mezinárodním poli vše nakonec k dobrému urovná a nasraného,vyprovokovaného Putina uklidní president Zeman, který na moskevské oslavy Velkého vítězství odjede již několik dní předem a vypije s Vladimírem Vladimírovičem tolik vodky, že jej tentokráte nebudou hledat deset dní, ale deset let. Mezitím pak americký volič vypráská islámsko-socialistickou buňku Husseina Obamy a nastane na Zemi pokoj a klid. Vše se vrátí k přirozenému řádu a klidné studené válce. Světu mír!

PS: Vím, že USA nejsou co bývaly a Rusko není SSSR. Národní hysterii kvůli průjezdu kolony Dragoon Ride však nechápu absolutně. Sám určitě nepůjdu mávat do pangejtu vlajkou americkou, ale o to víc ne vlajkou rudou. Lidé, kteří díky této „spanilé“ jízdě křičí o okupaci a kolonizaci by si měli však raději vykloktat a vzpomenout si kolikrát za Husákovy normalizace křičeli na okupanty z východu a kolikráte veřejně vyzývali bolševiky k vystoupení z Varšavské smlouvy. Možná se jim stýská, možná jim vadí ten americký způsob života, ale možná jim jen vadí současné americké válčení po celém světě. I kdyby i jen ten poslední uvedený důvod byl relevantní, pořád si myslím, že v současném světě nemáme lepší volbu než být součástí NATO. Alternativou asi opravdu nemůže být Putinovo Rusko, byť se již zbavilo alespoň těch nejhorších vlastností komunistického gubernátora. Jenže máme snad někteří v paměti, že to nebylo tak úplně dobrovolně a podceňovat tak spícího medvěda by se nemuselo úplně vyplatit. Proto bez všech emocí … možná bychom měli být rádi, že tady chce vůbec kolona NATO projíždět … mohly by se tady prohánět o hodně horší typy „spojenců“. Nebo okupantů?

Psáno pro a více na: pravyprostor.cz (diskuse bez registrace)

Související články:

Konvoj US Army, rusofilové a komunističtí trollové

Tragédie ruského národa

Za co a za koho bojovat?


pátek 27.3.2015
8:00
(upravené
pátek 27.3.2015
8:15)
|
karma článku:
0.00
|
přečteno 
74 x

Karel Kříž vyšlo na:

Jak „kolonizace ČR“ americkou armádou rozdělila národ (kriz)

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
14
0
Would love your thoughts, please comment.x