Free Porn
Pátek, 21 června, 2024
Home Nezařazené James Corbett o letošním setkání Bilderbergu

James Corbett o letošním setkání Bilderbergu

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.
Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Video v samostatném okněStáhnout, Přeložit

Audio této zprávy

Přepis videa – toho, co říká hlasatel – ne sestřihy reportáží:

Vítejte. Já jsem James Corbett z the Corbett Report s vaší nedělní aktualizací ze Střediska pro výzkum globalizace v globalresaearch.ca. A nyní skutečné zprávy.

Výroční zasedání panovníků, politiků, magnátů businessu a akademiků známých jako Konference Bilderberg má proběhnout koncem tohoto týden. Letošní piklení proběhne od 9. do 12. června v grandhotelu Kempinski ve Svatém Mořici ve Švýcarsku.

Tato konference letos svede dohromady 130 z těch, kdo jsou v Evropě a Severní Americe, v kdo je kdo, počínaje Davidem Rockefellerem přes Josefa Ackermanna až po královnu Beatrix. Skupina, která převzala své jméno od hotelu, kde se konalo první setkání, tradičně provádí svá setkání s vyloučením médií, s tím že její členové z řad tiskových a mediálních magnátů, co ji navštíví, se zřeknou reportáží o jejím průběhu.

Od založení této skupiny v roce 1954 pracuje spousta výzkumníků a nezávislých žurnalistů na odhalení této skupiny a jejích aktivit, ale až teprve s nárůstem on-line alternativních médií, pronikl Bilderberg do pozornosti mainstreamu.

Organizace začala být teprve v posledních letech poněkud otevřenější a nyní provozuje i oficiální  webovou stránku BilderbergMeetings.org , která uvádí členy řídícího výboru skupiny, agendu minulých setkání a tisková prohlášení opakující oficiální ospravedlnění utajení této skupiny:

„Bilderberg je malé, flexibilní, neformální a mezinárodní fórum k neprotokolárním rozhovorům, při němž se vyjadřují rozdílná hlediska a zvyšuje vzájemné porozumění,“ s poznámkou oficiálního tiskového prohlášení z roku 2010 na tiskové konferenci, před dodatkem: „Ze všech těchto schůzek nebyly vydány žádné rezoluce, neproběhla žádná hlasování a nebyla vydána žádná politická prohlášení … všichni účastníci Bilderberg navštívili soukromě a nikoliv v rámci oficiálních funkcí.“

Tento popis není pouze odrazem zdrženlivosti této skupiny. Výroční shromáždění svádí dohromady hlavy států, financí a ministerstev obrany, guvernéry států a další volené zástupce spolu s magnáty soukromého businessu, takže zapojením do této konference účastnici obecně porušují zákony svých vlastních zemí. Např. podle Loganova zákona je zločinem, když kterýkoliv občan US jedná s cizí zemí za USA.

Jelikož jde o shromáždění nejbohatších a nejvlivnějších lidí planety, tak konference nažhavuje kritiku a spekulace o skutečných cílech skupiny. Tyto spekulace nejsou nepodložené, jelikož investigativní žurnalisté jako Jim TuckerDaniel Estulin už byli schopni předvídat množství světových událostí na základě diskusí se svými zdroji, které něco propašovali z minulých konferencí. K těmto příkladům patří:

Úspěšná předpověd Jima Tuckera z roku 2002 založená na špehování Bilderbergu, že v březnu 2003 se spustí Irácká válka.

Odhalení na kameru provedené v roce 2006 Danielem Estulinem, že členové Bilderbergu plánují koncem roku prasknutí bubliny na trhu domů, aby to vykrystalizovalo do obecné bankovní krize.

Předpověď z roku 2009 od Jima Tuckera, že Bilderbergové finanční krize využijí k zákulisním jednáním ve věci těsnější integrace Severoamerických vlád, což bylo zase nedávno potvrzeno nově odhalenými depešemi kanadských diplomatů, které upřesňují to, jak zákonodárci už roky potichu pracují na takovéto integraci.

V roce 1991 byl k účasti na Bilderbergu pozván do té doby neznámý guvernér Arkansasu, v tomtéž roce se stal presidentem Spojených států.

V roce 1993 v řeckých Aténách navštívil setkání Bilderbergu Tony Blair. Rok poté byl jmenován vůdcem Labour party.

Během kampaňového turné v roce 2008 se náhle ztratili Hilary Clinton a Barack Obama, aby u Washingtonu měli tajnou schůzkuJejich soukromé limuzíny vjely do hotelu Chantilly Virginia, kde ve stejný den probíhalo i shromáždění Bilderbergu.

Počátkem tohoto týdne jsem o letošní konferenci a významu setkání Bilderbergu mluvil s Andrew Marshallem, výzkumným členem kolegia Střediska pro výzkum globalizace – Centre for Research on Globalization.

V posledních letech bylo nuceno se zabývat rostoucí profláklostí těchto setkání i zpravodajství mainstreamu, takže ve svých zpravodajských výstupech snižovali význam setkání s důrazem na to, že na konferenci se nečiní žádná rozhodnutí a nestanovují se zde politiky.

Letos to byl švédský zpravodajský server TheLocal.se, který měl první větší výstup zabývající se shromážděním. V článku nazvaném „Vyvrácení mýtu o skupině Bilderberg,“ tato webová stránka citovala ve Švédsku sídlícího akademika, který o tomto tématu napsal novou knihu, v níž se pokouší znemožnit samotnou myšlenku, že by se tam za zavřenými dveřmi mohlo ve skutečnosti o něčem důležitém diskutovat.

„Nápad, že (Bilderbergové) se setkávají se záměrem, aby si odsouhlasili cíle, jak změnit svět, je chybný,“ citují v článku tvrzení Dr. Iana Richardsona.

Toto tvrzení je zvláště udivující ve světle opakovaných přiznání a odhalení, že tato skupina doložitelně spolupracuje na záměrném tvarování mezinárodní politiky a využívá vlivu svých členů k realizaci svých politických cílů.

Uniklé dokumenty (heslo je: „dynabase“) z druhé Bilderbergské konference v roce 1955 odhalují, že se tehdy během tohoto setkání Bildebergové stali stoupenci vytvoření Evropské unie a jednotné evropské měny. O dva roky později byla podepsána Římská smlouva, nyní oficiálně považovaná za zrod Evropské unie, a to mj. účastníkem Bilderbergu Paul-Henri Spaakem.

V březnu 2009 bývalý komisař EU a současný předseda Řídícího výboru Bilderbergu Etienne Davignon přiznal listu The EU Observer, že při vytváření měny Euro v 90. letech byl Bilderberg nápomocen.

Jen o dva roky později, generální tajemník NATO a dvojnásobný účastník Bilderbergu Willy Claes přiznal, že od účastníků Bilderbergu se očekává, že použijí zpráv ze zasedání Bilderbergu, aby stanovovali politiky jejich domovských zemí.

I přes všechny ty odporující důkazy, podívejte se na všechno to zpravodajství z mainstreamových médií v nadcházejících dnech, jak znemožňují všechno to povídání o důležitosti Bilderbergské konference jako konspirační teorii.

Zdroj: http://www.corbettreport.com/sunday-update-20110605/
Nedělní aktualizace 2011/06/05

pro nwoo.org přeložil Miroslav P.

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
14
0
Would love your thoughts, please comment.x