Free Porn
Neděle, 21 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Jediný extremismus, který stojí za pozornost, je ten islámský, tvrdí Matteo Salvini

Jediný extremismus, který stojí za pozornost, je ten islámský, tvrdí Matteo Salvini

Posted on March 16, 2019 by Baron Bodissey

Ve videu, které si můžete v originále pustit s anglickými titulky v článku v odkazu na zdroj dole, odpovídal italský ministr vnitra Matteo Salvini na sugestivní otázku o „pravicovém extremismu“, který prý způsobil nedávný masakr na Novém Zélandu.

Přepis videa:

Gaia Marinetti, Fanpage.

Zdravím vás, ministře. – Už jsem tady, abych si s vámi popovídala o tom, co se stalo na Novém Zélandě. Nemyslíte si, že v Itálii se v poslední době problém pravicového extremismu podceňoval?

Myslím tím i to smýšlení o Trainiho případě, který jste vy a další označovali za izolovaný případ, ale má to přeci co dělat s ideologií, která se stává čím dál více a více agresivní?

Matteo Salvini:

Jediný extremismus, který stojí za pozornost, je ten islámský.

Ty všelijaké pravicové a levicové extremismy už zůstávají jen nostalgickými okrajovými skupinami mimo tento prostoro-čas, u kterých se naštěstí můžeme spolehnout na to, že je zpravodajské agentury monitorují, a občas nás vyprovokují k morálnímu pohoršení.

Evidentně je však jakýkoliv druh násilí od lidí jakéhokoliv politického odstínu už zastaven a všechno se to odsoudilo a uvěznilo.

Když ale mluvíme o extremismu, který stojí za řeč, tak polovina výnosů, které jsem jako ministr vnitra podepsal, se zabývá islámským extremismem.

Toto bylo vystavena na Counterjihad, Domestic terrorism, Enrichment, Europe, Holy War, Legal action, News, PC/MC, Politics by Baron Bodissey. Odkaz na permalink.

Zdroj: https://gatesofvienna.net/2019/03/matteo-salvini-the-only-extremism-that-is-worth-of-attention-is-the-islamic-one/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x