Free Porn
Čtvrtek, 30 května, 2024
Home NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NOVINKY Kdy to současným elitám bouchne do tváře?

Kdy to současným elitám bouchne do tváře?

Korupce renezanční církve spustila reformaci, což následně vyvolalo protireformaci jak mezi reformisty, tak zanícenějšími katolíky.

Kulturní excesy a ekonomickou nevázanost bouřlivých dvacátých let vystřídaly chmurné, zasmušilé a bídy plné roky Velké deprese.

Kontra-kultura 60. let vedla roku 1972 k lavinovitému vítězství Richarda Nixona, když se z „nevázaných hippieků“ stali kariérističtí „yuppieci“.

Takže sociální, kulturní, ekonomický a politický extremismus vyvolává reakce a občas i protireakce.

Kontinuum vlády Bush-Clinton-Obama po dobu 24 let (od roku 1993 až do roku 2015) utvrdilo stát pod vládou fúze Republikánů a Demokratů do jedné strany. Trump a jeho agenda „Učinit Ameriku opět velikou“ byla proti tomu zpětným rázem, když jim to vybuchlo do tváře.

Že by snad došlo k proti-reakci na populismus Trumpova restartu nebo na Trumpa samotného, to zatím není moc jisté.

Vláda Joe Biodena bude asi znamenat návrat k zaběhnutým kolejím z let Bushe a Clintona. Nebo ještě pravděpodobněji to urychlí současný kurz po skalně levicové dráze.

Každopádně to vypadá, že Biden má v úmyslu provokovat zrovna k takovému výbuchu do tváře svým rekordním počtem uspěchaných a často radikálních vládních vyhlášek – tj. taktikou, jakou právě kandidát Biden odsuzoval.

Téměř ve všech otázkách, ať jde o otevření hranic, plošné amnestie, zrušení plynovodu Keystone XL, protlačování Nového Zeleného údělu a jmenování skalních levičáků do funkcí Biden zaujímá postoje, které dost těžko získají 50procentní podporu veřejnosti.

Když Biden udělat Faustovské zaprodání duše křídlu skalních levičáků ve své straně, tj. Bernie Sandersovi (I-Vt.), Kamale Harris, Elizabeth Warren (D-Mass.) a Alexandrii Ocasio-Cortez (D-N.Y.), jen aby vyhrál volby, tak přijal závazek absorbovat něco z jejich agendy a oddat se jejich ideologiím.

Za těmi ale za chvilku už nebude buď ochoten, nebo schopen stát.

Teď s nimi i s celou zemí zmítá revoluční šílenství.

  • Školní okres San Francisco zrušil přes 40 škol pojmenovaných k poctě nejlepších mužů národa – Washingtona, Jeffersona a Lincolna – převážně na základě rasismu, neboť jde o mrtvé převážně bílé muže.
  • Nadále se strhávají sochy. Mění se jména.
  • Ikonická data, původy a povaha Ameriky samotné jsou terčem útoků, aby se vyhovělo požadavkům levičáků.
  • Ale to pro ty nové McCarthyisty pořád ještě není dost.
  • Sociální média banují desetitisíce uživatelů.
  • Monopoly ze Silicon Valley a z Wall Streetu volně zadupávají své vyrůstající konkurenty.
  • Nesprávné slovo zničí celoživotní kariéru.
  • Kdysi rozumní experti nyní volají po odvolání Prvního ústavního dodatku (svobody slova).
  • Tisíce federálních vojáků teď zaplavily zmilitarizovaný Washington D.C.

Jestli byl Trumpův protiúder návratem k tradicím ignorovaným za Obamových let, tak Bidenův restart slibuje, že teď to bude ještě daleko radikálnější než za celých osm let pod Obamou.

Trump nejspíš přišel o své druhé období, aby mohl vést protiúder, ze dvou důvodů, z nichž žádný neměl co dělat s jeho agendou restartu normálnosti.

Zaprvé náhlá pandemie v roce 2020 s karanténou, recesí, demonstracemi a bouřemi přes celé léto a s radikálními změnami volebních zákonů, které všechny zařizovaly, aby se 100 milionů hlasů nehodilo v den voleb, s vykolejením dosud rostoucí ekonomiky a nakonec s únavou lidí.

Zadruhé Trump podcenil moc mnoha bilionů dolarů a rozzuřenost Silicona Valley, Wall Streetu, médií, Hollywoodu a progresivních zazobanců. Ti byli nuceni se proti němu všichni spřáhnout a rozežrat jeho vyčerpanou a nedostatkem lidí sužovanou kampaň.

S těmi prázdným reklamami 24 hodin denně 7 dnů v týdnu, novými reportážemi, schvalováním a příspěvky na sociální média se Trump občas stával snadno karikaturovatelnou postavou jako podvraťák z Twitteru. Ten netečný a němý Biden byl jeho základnou zase objeven jako rozumný a uvážlivý „moudrý muž“ z Washingtonu a protiklad Trumpovy nepředpověditelnosti.

Kdyby Biden pokračoval pod tím svým umírněným kampaňovým pozlátkem, tak by ten současný levicový radikalismus možná nevyvolal výbuch protireakce.

Jenže Biden místo toho nestoudně vede to nejradikálnější levicové hnutí v historii země.

Analytici si mysleli, že předchozí Bidenovy narážky o jediném čtyřletém funkčním období z něj udělají slabou chromou kachnu. Jenže pomyšlení na pouze jediné funkční období 78letému Bidenovi dává volnost. Zapomněli jsme, že sedmdesátníci mohou být stejně lehkovážní jako dvacetiletí. Někteří staří chlapíci mohou mít pocit, že když jejich kariéře zbývá jen pár zbývajících let, tak do toho mohou praštit, aby po nich něco zbylo.

Prozatím se Biden po příštích 24 měsíců těší většině v Kongresu. Nemá žádné plány na znovuzvolení. V obou těchto skutečnostech vidí osvobozující prázdný šek, aby dokončil to, co ta oslavovaná roková hvězda Barack Obama nikdy dodělat nemohl.

Experti voliče ujišťovali, že Joe Biden bude pracovat na konsensu mezi oběma stranami a vrátí zpět „normalitu“.

On zase „sjednotí“ zemi.

K tomu nikdy nedojde. Je velice ironické, že Biden nebude jen postrkován a tlačen těmi radikály, které přivedl k moci, nýbrž že on by je mohl vést k upevnění jejich pozic a k tomu, aby po něm zbylo ještě tvrdší levicové dědictví.

Nastane proti-reakce proti takovému extremismu?

Levičáci jsou si jisti, že radikální změny ve volebních zákonech a v demografii obyvatelstva, strach z COVID-19, povstání Antifa a – Na černých životech záleží – a hněv vůči Trumpovi kvůli bouřím na Kapitolu 6. ledna už natrvalo změnily voličstvo a pošouply ho doleva.

Pokud se ale mýlí, tak si místo toho odcizili Americký lid a urazili ho, a budou v roce 2022 sklízet tu bouři, kterou jejich vítr teď zasévá.

BY TYLER DURDEN

SATURDAY, FEB 06, 2021 – 23:30

Authored by Victor Davis Hanson via AMGreatness.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/when-or-if-comes-pushback

5 1 vote
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x