Free Porn
Čtvrtek, 20 června, 2024
Home NWO Cenzura a informační manipulace Korporátní média postihlo velké vymírání

Korporátní média postihlo velké vymírání

Mainstream dělal „vše, co mohl,“ aby se zdiskreditoval povídačkou o Covidu

Od vypuknutí pandemie pořád říkám, že důvěra v korporátní tisk mainstreamu byla nenapravitelně poškozena. Po čtyřech letech trvalého vyšinutí Trumpovým syndromem tak intenzivním, že i určití liberálové si dělali starosti, jestli to tisk nepřehání s propagandou kolem Covidu, a teď už i spousta uvědomělých ovčanů na mainstream pohlíží jako na to, čím opravdu je, jako na agitprop a na vymývání mozků.

Ostrakizace tradiční kultury a cenzura dosáhly tak absurdní míry, že už zažíváme hromadný útěk špičkových reportérů (Matt Taibbi, Glenn Greenwald atd.) prchají z korporátních mediálních kanálů a zakládají si své vlastní, neboť se dopustili hříchu líčení světa v jiných barvách, než jak je vnímá establishment.

Mainstream se naplno chytil Covidu, ale všechna klíčová dogmata povídaček o Covidu se mezitím už rozpadla:

  • Uteklo to z laborky
  • Ecohealth a Fauci na tom vydělávali
  • Locdowny napáchaly více škod než cokoliv jiného a
  • Všem vnutili vakcínu, která nejenže nefunguje, ale také je zjevně společným jmenovatelem nadměrné úmrtnosti, která převyšuje i pandemii samotnou.

To nevypadá dobře.

Když teď tempo určuje spousta kolapsů médií, zvláště těch přehnaně „pokrokových“: bankrot Buzzfeedu, Vice balancuje nad propastí a televizní diváci ubývají, scénu určilo pár klíčových momentů, které si budeme pamatovat jako definující různé úrovně vymírání postihujícího korporátní média:

1) Vzestup Temného Carlsona

Poté, co Fox News vyhodil Tuckera Carlsona, číslo jedna mezi televizními reportéry s nejvyšší sledovaností dneška, tak neodešel ke konkurenční síti (Newsmax mu nabízel 25 milionů $), rozhodl se udělat si vlastní show na Twitteru.

Když je to zjevně jeho vlastní, nemá žádnou dohodu s Elonem Muskem, tak Carlson odhodil všechny zábrany. V jednom ze svých prvních vystoupení zpochybnil povídání o 11. 9 (Proč spadla i Budova 7 do svého půdorysu bez jakéhokoliv důvodu?). Jednoho diváka podnítil, aby kvůli tomu, co přes tento kanál vypouští, vytáhl výraz „Temný Carlson“.

2) Schizma kolem reportáží o RFK

R. F. Kennedy Jr., jakmile hodil svůj klobouk do ringu, aby o demokratickou nominaci soupeřil s Joe Bidenem, strhl útoky mainstreamu, který se jednostranně rozhodl, že cokoliv, co RFK říká, je automaticky „dezinformace“ (viz závěrečná tvrzení o „dokazování kruhem níže).

RFK Jr si pro sebe zřídil účet na Nostr.

Nostr je rychle rostoucí decentralizovaná síť sociálních médií, která na rozdíl od Twitteru, který se řídí podle rozmarů a vrtochů kohokoliv, kdo ho vlastní, je decentralizovaná od úrovně serverů po relé (kterou nemůže řídit nikdo) na úrovni od účtu po jednotlivé uživatele. Tento protokol se šíří jako stepní požár a vymyká se cenzuře.

Kontrast mezi sklerotickými, nevalnými sítěmi z průmyslové éry, které chrlí své perly o „dezinformacích“ od RFK, zatímco RFK má show na Nostr, nám toho říká spoustu.

Ač nám to zatím nemusí připadat jako nějaký převrat, tak nám to dává signály, které stojí za pozornost.

3) Katastrofální stání CNN s Trumpem

Nedíval jsem se na to, když se ale kouknete na reportáže o tom od tradičních médií, jak od levice, tak od pravice vyhlašující vítězství, přitom ale CNN ve skutečnosti zastavila přenos 20 minut před plánovaným koncem, tak je to nesmysl.

Ať už Trumpa milujete nebo nenávidíte, tak přitahuje pozornost diváků více než jakákoliv osobnost, a skutečnost, že CNN zatáhla předčasně oponu, signalizuje jednu věc: byla to pro tu síť katastrofa a nejspíš by to Trumpovi neublížilo. Když ten fikaně zmanipuloval k němu nepřátelská média a využil sociální média tak, aby rafinovaně roku 2016 získal prezidentství, tak to teď vypadá, že se mainstrem skoro v ničem nepoučil.

Když zkrachují média, tak padne i systém, který podporují

Když se v letech 1989 – 1990 hroutilo Sovětské impérium, tak by kohokoliv, kdo by to pár měsíců předtím předpověděl, zesměšňovali. Když k tomu došlo, všechny to překvapilo (i CIA) a rozběhlo se to ohromující rychlostí.

Dnes se věci hýbou ještě rychleji – když se nacházíme v počátečním dějství toho, co by mohlo být závěrečnou finanční krizí systému nadekretovaných peněz.

Alexej Jurčak v další knize o posledním stadiu komunismu „Všechno bylo navždy, dokud se to navždy neztratilo,“ sepsal kroniku hyper-normality, jíž byl prosycen duch doby během „poslední sovětské generace“. Kapitola „Morbidní ironie“ popisuje domorodé formy protistátního humoru.

Současnou paralelu nalezneme, projdeme-li twitterový účet, který předvádí takovou přehnanou podporu režimu All The Latest Things™, že ani nemusíte poznat, že to je satira. To je ten typ performativního disentu zvaný „Stiob“ (dokud to nebude reálné).

(It’s parody)

Jurčakovo zkoumání „hegemonie nad řídící povídačkou“ a jejího rozpadu zní jako chmurná připomínka toho, co pořád zažíváme dnes. Jeden příklad je ten, co on nazýval „argumentací kruhem“, takže v našem případě to znamená, že vše, o čem režimní média odmítají referovat je „dezinformací“, protože neexistují žádná citace v režimních médiích, která to dokládá.

Jak často tvrdím, jsme v Pozdním stadiu globalismu. Ač mnozí na Covid pohlíží jako na bránu k technokracii „Velkého resetu“, tak se mi to spíše jeví jako URYCHLENÍ události tisíciletí.

Já nejsem vyznavačem urychlení a elity určitě pořád tvrdě tlačí na autoritářství ve stylu Davosu.

Já ale nejsem jen pozorovatel a jsem tu, abych vám řekl, že právě to se děje. Vzhledem k povaze technologického slučování je urychlování (v tom smyslu jako to v 70. letech nazval Alvin Toffler v knize „Budoucí šok“) čímsi, co se vskrytu peče, a my se právě díváme na hroucení korporátních médií (ani nemluvě o sebezničení toho progresivistického kapitalismu), takže už víme, co se děje.

BY TYLER DURDEN

FRIDAY, MAY 12, 2023 – 05:00 AM

Authored by Mark Jeftovic via BombThrower.com,

Zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/extinction-event-hitting-corporate-media

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x