Neděle, 19 května, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Londýnský starosta Sadiq Khan odhalil, že ‚diverzita‘ pro něj znamená méně Evropanů

Londýnský starosta Sadiq Khan odhalil, že ‚diverzita‘ pro něj znamená méně Evropanů

Londýnský starosta Sadiq Khan v pondělí oznámil letošního vítěze soutěže Diverzita v reklamě, kterým se stala Nubijská kůže, což je reklama zobrazující šest černých modelů, čímž odhaluje, že pro Khana výraz „diverzita“ prostě znamená méně etnických Evropanů či radši žádní.

„Největší síla Londýna spočívá v naší diverzitě, proto pobízíme tvůrce reklam, aby vytvářeli inzerci, která lépe reprezentuje naše BAME komunity,“ tweetnul Khan. (BAME – černá, asijská a minoritní etnika.)

https://t.co/uUjvSG7t5d

Ten plakát s Nubijskou reklamou zobrazuje šest černých modelů předvádějících prádlo pod značkou tzv. speciální „nahoty“, které je navrženo pro lidi s tmavšími tóny kůže.

Londýnský starosta pak reklamu této značky popsal jako „zesvéprávňující“ a „inkluzivní“. Výraz „inkluzivní“ je v Khanově orwellovském doublespeaku výrazem pro „výlučnost“ pouze pro ne-etnické Evropany.

Vrcholná odpověď na Khanův tweet, která nasbírala skoro 7 000 lajků a 700 retweetů přišla dost zajímavě od černého britského rappera Zubyho.

„Jak uděláním ze všech černochy uděláme ‚diverzitu‘? Měli bychom prostě všichni zčernat, abychom byli normální a mohli spolu vycházet? Lidi už to unavuje,“ tweetnul Zuby.

V listopadu se pod Khanovým starostováním v Londýně objevil billboard naléhající na sterilizaci bílých Britů. Tento billboard postrádající „standard diverzity“ typicky uplatnil všechny formy marketingu, které se v Británii veřejně objevují, když zobrazuje skupinu jen bílých dětí vybízející k jejich demografickému poklesu.

Text billboardu umístěný mezi škodolibě jásajícími bílými dětmi říká: „Představ si město méně přecpané… udělej s tím něco, nech se sterilizovat! Jo!“

By Arthur Lyons 11 February 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/02/london-mayor-sadiq-khan-reveals-that-diversity-to-him-means-fewer-europeans/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x