Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Macron s Merkelovou kují pikle za vyloučení zemí vzdorujících masové migraci z...

Macron s Merkelovou kují pikle za vyloučení zemí vzdorujících masové migraci z bezpasové zóny volného pohybu v EU

Reformy Dublinské smlouvy Evropské unie by měly z Schengenské bezpasové zóny volného pohybu podle tvrzení řeckých novin vykázat země, které nepřijímají migranty.

V rámci těchto změn v Dublinských smlouvách, kterými se řídí politiky uprchlíků a migrace v rámci Evropské unie, se podle řeckých novin Ta Nea a zpráv Courier International, což je součást skupiny Le Monde, letos diskutovalo o nejméně šesti prioritách.

O těchto šesti bodech údajně diskutovala německá kancléřka Angela Merkel a francouzský prezident Emmanuel Macron s řeckým ministerským předsedou Kyriakosem Mitsotakisem během srpnové návštěvy tohoto řeckého vůdce v Paříži a v Berlíně.

Mezi tyto priority patří zesílení spolupráce mezi pohraniční agenturou EU Frontex a řeckými úřady při boji s příjezdy ilegálních migrantů spolu se sledováním pašeráků a zjednodušením deportací ilegálů.

Součástí této nové dohody by podle těchto řeckých novin měla být i otázka nové dohody o redistribuci, podle níž by země, které nebudou přijímat příděl nových migrantů, nebo bránit sjednocování rodin měly být vyloučeny z Schengenské oblasti volného pohybu bez pasů.

Schengen je oblast volného pohybu bez pasů, kde se může asi 400 milionů občanů EU volně pohybovat a kam mohou i návštěvníci ze zemí mimo EU přicestovat do některé z Schengenských zemí, aby pak už nadále cestovali bez pasových kontrol. Země smí dočasně Schengen suspendovat z různých důvodů včetně bezpečnostních a nedávno vyplývajících z masové migrace, když v roce 2018 Dánsko s Německem zavedly nouzovou pohraniční kontrolu v reakci na pokračující ilegální imigraci.

Ne všechny členské země EU jsou v Schengenu – např. Velká Británie a Irská republika nejsou – a Schengen není to samé co Volný pohyb – který je v rámci členství v Evropské unii povinný – kdy občané EU mají právo cestovat a žít a pracovat v jakékoliv z 28 členských zemí. I když bude Schengen omezen, bude volný pohyb občanů EU pokračovat.

Řecká vláda nedávno oznámila opatření k zamezení ilegální migraci, ale v poslední době zažívá mohutný nárůst připlouvajících migrantů.

Jen během jediného dne dorazilo na ostrov Lesbos 500 nově příchozích, což je nejvyšší počet příjezdů za jediný den od migrační krize v roce 2015.

Řekům rovněž dělají starosti podmínky na těchto ostrovech v Egejském moři, z nichž mnohé jsou nesmírně přeplněné a trpí zločinností a násilnostmi.

Tábor migrantů Maria na Lesbu byl určen k ubytování asi 3 000 lidí, ale v současnosti je v něm přes 10 000 lidí.

Předtím Itálie vyjádřila podobné obavy ohledně distribuce migrantů, kdy odcházející ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že Itálie není ochotna přijímat migranty a požadoval dočasná přijímací centra zřízená v zemích, které hraničí s domovskými zeměmi migrantů.

BENOIT TESSIER/AFP/Getty Images

CHRIS TOMLINSON

7 Sep 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/09/07/claim-macron-merkel-look-ban-anti-mass-migration-countries-schengen/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x