Čtvrtek, 2 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Macronova ministryně srovnává aktivisty za tradiční rodinu s islámskými teroristy

Macronova ministryně srovnává aktivisty za tradiční rodinu s islámskými teroristy

Poslankyně a ministryně náležející k Republice na pochodu (LREM) francouzského prezidenta Emmanuela Macrona srovnávala členy hnutí na podporu tradičních rodin s radikálními islámskými teroristy.

Poslankyně LREM Marléne Schiappa, která slouží i jako ministryně mezipohlavní rovnosti, pronesla uvedený komentář tento týden, když přirovnávala hnutí Mani Pour Tous, které protestuje proti sňatkům stejného pohlaví, k islamistickým radikálům.

Tvrdila, že „mezi oběma těmito ideologiemi existuje ideologická konvergence,“ jak hlásí Europe 1.

„Dochází nejen k explozi antisemitských činů, nýbrž i homofobních,“ řekla paní Schiappa, než začala tvrdit, že „existuje aliance mezi lidmi v extrémní pravici a islamisty, kteří ve skutečnosti vedou svůj boj jednotně.“

„Řadu sloganů Manif Pour Tous vykřikují i na předměstích,“ dodala, čímž se odkazovala na značně migranty obývaná předměstí Paříže, kde v posledních letech docházelo k četným jak antisemitským, tak homofobním útokům.

Hnutí Mani Pour Tous na tyto komentáře reagovalo tiskovým prohlášením sdělujícím, že proti Schiappa podají formální žalobu za očerňování u soudu.

„Tato skandální tvrzení jsou urážkou milionů lidí ve Francii, kteří se od roku 2012 mírumilovně mobilizují, aby projevili svou oddanost rodině, prvořadosti solidarity a možnosti útočiště pro ty nejzranitelnější. Tato tvrzení jsou rovněž urážkou obětí islámského terorismu, jejichž utrpení oni relativizují,“ uvádí tato skupina.

Takovéto komentáře od Schiappa nejsou prvním kontroverzním prohlášením této političky LREM v posledních měsících. V lednu poukazovala, že za hnutím proti establishmentu Žlutých vest budou asi „cizí mocnosti“.

„Kdo financuje ty bouře? Asi cizí mocnosti? Tato otázka není vůbec nemístná, uvážíme-li, jaké postoje zaujímají italští činitelé,“ poukazovala.

Její komentáře byly odkazem na italského vůdce Hnutí pěti hvězd Luigi Di Maia, který Žlutým vestám vyjádřil svou podporu a později se s několika jejich vůdci i sešel.

CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP/Getty Images

23 Feb 2019

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/02/23/macron-mp-compares-traditional-marriage-activists-to-islamic-terrorists/

 

 

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Volební kampaň gmail.com

Přemysl Janýr, Vídeň, únor 2023 18. ledna, několik dní před prezidentskými volbami, jsem z nepolitické skupiny přátel obdržel mail s protibabišovským...

Objektivnost musí pryč, mediální vůdci volají po skoncování s objektivní žurnalistikou

Předtím jsme už diskutovali o hnutí v žurnalistických školách za odstranění principů objektivnosti v žurnalistice. Novým svorníkem médií je agitační žurnalistika, i když průzkumy...

Cenový šok teprve začíná, německý průmysl platí za energie o 40% více než před energetickou krizí

V srpnu 2022 publikoval guru na repo-sazby Zoltan Pozsar fascinující graf předvádějící jako „2 biliony $ Německem produkované hodnoty závisí na 20 miliardách...

Ukrajinský náměstek ministra zahraničí žádá o Německé ponorky k napadání ruských lodí

Andrij Melnyk chce německé ponorky použít k „vykopání Ruské flotily z Černého moře“. Náhledový obrázek: Německá ponorka typu 212A v přístavu...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x