Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Maďarsko objevilo na srbské hranici podzemní tunely a chytilo z nich 44...

Maďarsko objevilo na srbské hranici podzemní tunely a chytilo z nich 44 migrantů

V pátek maďarská policie oznámila, že objevili dva tunely využívané migranty k ilegálním průnikům ze Srbska do Maďarska.

Policie uvedla, že u jižních vesnic Asothalom a Csikeria našla dva tunely. A v Astohalom zatkli 44 migrantů, o nich jsou přesvědčeni, že se do země proplížili těmito průchody, hlásí Daily Mail.

„Policie tentokrát našla dva ručně vykopané tunely bez podpůrných konstrukcí, což ohrožuje životy těch, kdo je používají,“ uvádí se v policejním prohlášení.

Policejní plukovní Jeno Szilassi-Horvath řekl, že panuje přesvědčení, že do tohoto pašování lidí byli zapojeni i srbští občané, které zatkli spolu s migranty.

Tunel u Asotthalom byl 36 metrů dlouhý, 50 centimetrů široký, 60 centimetrů vysoký a vykopaný v hloubce 6 metrů i níže pod povrchem, aniž by v něm byly opěrné trámy, které by bránily jeho zhroucení. Další tunel ve vesnici Csikeria byl dlouhý 22 metrů. Úřady říkají, že toho k přechodu do Maďarska ještě žádní migranti nepoužili.

Szilassi-Horvath reportérům řekl, že pohraniční agenti nasadili skenery a drony, kterými pátrají po dalších tunelech, které by se snad na maďarsko-srbské hranici mohly vyskytovat.

„Počet migrantů hledajících ilegální přístup ze Srbska do Maďarska v posledním měsíci značně vzrostl,“ řekl při tiskové konferenci o tomto incidentu šéf Úřadu předsedy vlády Gergely Gulyás.

Jen v samotném minulém týdnu bylo při pokusech překročit hranici ze Srbska do Maďarska chyceno přes 600 lidí v porovnání s pouhými 80 ve stejném týdnu roku 2018.

„Prozatím se letos pokusilo do Maďarska ilegálně vstoupit celkem 11 808 lidí, 2 418 těchto pokusů proběhlo tento měsíc,“ dodal Gulyás.

Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 2 December 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/12/hungary-multiple-underground-tunnels-found-along-serbian-border-44-migrants-arrested/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x