Čtvrtek, 1 prosince, 2022
Home NWO Mezinárodní konflikty Merkelová se podvoluje Erdoganovým požadavkům na více peněz pro migranty

Merkelová se podvoluje Erdoganovým požadavkům na více peněz pro migranty

Kancléřka Angela Merkelová po otevření vrat z Turecka do Řecka slíbila, že Turecku dá další peníze na migranty.

K tomuto oznámení došlo poté, co se Merkelová s Macronem a s britským ministerským předsedou Borisem Johnsonem zúčastnila telekonference s tureckým prezidentem Recep Tayyip Erdoganem.

Na tiskové konferenci v Berlíně po této konferenci řekla Merkelová v komentáři pro Daily Sabah: „Německo upsalo 25 milionů euro plus 100 milionů euro na humanitární pomoc a ta se teď k těm lidem musí rychle dostat.“

Merkel rovněž Erdoganovi řekla, že z Evropské unie vymůže více peněz, jakmile Turecko zastaví migranty útočící na řeckou hranici.

Ty další peníze přichází po měsíci, v němž Erdogan otevřel brány do Evropy pro všechny migranty toužící opustit Turecko. Řecké úřady Ankaru obvinily, že migranty do pohraniční oblasti sváží zvláštními autobusy a vlaky.

Tento migrační summit se soustřeďoval na migranty v syrské provincii Idlib, kam Turecká vojska vpadla k provedení vojenských operací proti vládě a ozbrojeným silám syrského prezidenta Bashara Al-Assada.

Konference se lehce dotkla i dalších témat včetně touhy Turecka připojit se do rozšířené celní unie s Evropskou unií.

Zatímco Německo přikročilo k poslání více peněz Erdoganovi, tak ostatní země se postavily za Řecko bránící svou hranici před novou vlnou masové migrace včetně rakouského kancléře Sebastiana Kurze, který do této oblasti poslal Speciální síly Cobra.

V úterý se členové rakouských komandos střetli tváří v tvář s tureckou pohraniční policií, jejíž příslušníci nevycházeli z údivu, co tam dělají, když Řecko není jejich zemí.

„Je to i naše země a my bráníme hranici Evropy,“ odpovídali jim údajně Rakušané.

Řecké noviny Proto Thema rovněž vydaly několik krátkých videí zase dalšího útoku migrantů na hranici, který podle tvrzení těchto novin podporovaly turecké síly pomocí slzného plynu.

Turečtí činitelé v minulosti už přiznali, že migrantům s přechodem hranic pomáhají. Řecko v poslední době nasadilo ohromná dmychadla, aby jimi ten slzný plyn foukali zpět.

CHRIS TOMLINSON

19 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/19/merkel-caves-erdogan-demands-more-cash-migrants/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Holandská vláda sedlákům zruší 3 000 farem, aby vyhověla Zeleným předpisům EU

Tato vláda vyčlenila 24,3 miliardy € na kompenzace podnikům za jejich plánované vyvlastnění a zrušení provozu tohoto soukromého vlastnictví.

Školy vyznávající zásluhy, férovost a rovnost by měly zvítězit nad těmi vyznávajícími diverzitu, rovnost a inkluzivitu

Před asi stoletím rozběhli „pokrokoví“ uchvácení amerického vzdělávacího systému. Chtěli vymýtit individualismus, který byl vždy puncem lidského charakteru, aby tak lidé byli...

20 států NATO je už hrozně vysátých z neustálého posílání zbraní na Ukrajinu

Dvě třetiny Severoatlantické obranné organizace (NATO) si už posíláním zbraní Kyjevu vybrakovaly sklady, tvrdí činitel této aliance. Už i větší státy NATO...

Most Popular

Kdo vraždí krypto-milionáře?

Jsou nejdůležitější pionýři průmyslu krypto-měn něčím cílem? Právě jsme se dověděli, že zemřel 53letý miliardář krypto-měn jménem Vyacheslav Taran a je to...

2 miliony migrantů se přes noc stanou občany, Německo znásobuje úsilí o velkou výměnu obyvatel

Nový německý zákon o občanství radikálně Německo transformuje na generace. Německo se blíží k úplnému přetvoření zákonů o občanství a...

Holandská vláda sedlákům zruší 3 000 farem, aby vyhověla Zeleným předpisům EU

Tato vláda vyčlenila 24,3 miliardy € na kompenzace podnikům za jejich plánované vyvlastnění a zrušení provozu tohoto soukromého vlastnictví.

Bidenův gender-fluidní šéf jaderného úřadu obviněn z trestného činu krádeže

Vedoucí činitel Ministerstva energetiky vedoucí jaderný úřad byl obviněn z trestného činu krádeže, neboť na letišti v Minneapolis v září ukradl zavazadlo a krátce nato...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x