Free Porn
Pátek, 19 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Migrační krize 2.0: Více než 1 350 migrantů se na řeckých ostrovech...

Migrační krize 2.0: Více než 1 350 migrantů se na řeckých ostrovech vylodilo minulý víkend

Řecká pobřežní stráž ohlásila, že minulý víkend se na různých ostrovech Egejského moře vylodilo více než 1 350 migrantů. Tyto zprávy přichází spolu s tím, jak jsou migrační ubytovny na řeckých ostrovech už hrozně přecpané a rostou v nich násilnosti.

Podle řecké pobřežní stráže bylo mezi pátkem a pondělím ráno sebráno 658 migrantů, zatímco dalších 730 se podařilo přistát na pobřeží Egejských ostrovů blízko Turecka, hlásí Courrier International.

K tomuto oznámení dochází spolu s tím, kdy stovky a stovky ilegálních migrantů nadále vedou invazi na řecké pobřeží, čímž jen přibývá migrantů, kteří už v zemi žijí.

V současnosti je skoro 90 000 migrantů ubytováno ve více než 50 táborech umístěných na řecké pevnině, na pěti Egejských ostrovech a na severní hranici.

Situace začala vypadat velice chmurně, takže úřady začaly z táborů umístěných na řeckých ostrovech přemisťovat 20 000 migrantů na řeckou pevninu.

Jenže zprávy o příchodu dalších 20 000 cizinců – z nichž mnozí jsou muslimové – na řeckou pevninu mnoho lidí naštvaly. Jedna skupina, která si říká Spojená Makedonie, aby vyjádřila svoji nespokojenost, zorganizovala před tábory migrantů vepřové hody zalévané pivem a vínem.

Do Řecka během roku 2019 ilegálně přišlo 22 000 migrantů, což je nejvyšší číslo nově příchozích od vrcholu migrační krize v roce 2015-2016.

Řecká vláda, která zůstala při potýkání se s tímto problémem převážně sama, vyzvala Evropskou unii, aby na členské státy, které neustále odmítají nově příchozí migranty, jako je Polsko, Maďarsko a Česká republika, uvalila sankce.

Řecká vláda si stěžuje, že politiky Středoevropanů uvalují na státy EU v první linii, jako je Řecko, Itálie a Španělsko, nespravedlivé břemeno.

Tips? Follow Arthur Lyons

By Arthur Lyons 22 November 2019

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2019/11/migrant-crisis-2-0-more-than-1350-migrants-land-on-greek-islands-last-weekend/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x