Free Porn
Pondělí, 15 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Migranti plavící se přes Kanál La Manche hrozí pobřežní stráži utopením svých...

Migranti plavící se přes Kanál La Manche hrozí pobřežní stráži utopením svých vlastních dětí

Objevily se nové zprávy ukazující, že ilegální migranti během přeplavení se přes Kanál La Manche často, jakmile je střetnou francouzská plavidla, co je chtějí vrátit do jejich táborů ve Francii, tak často hrozí, že se utopí nebo že utopí své děti.

Migranti často Kanál překračují v ošuntělých nafukovacích dinghy, takže se ve snaze o získání honosnější péče o ilegály ve Spojeném království než ve francouzských táborech vydávají v nebezpečí. Když tato plavidla střetnou lodě pod francouzskou vlajkou, tak často hrozí, že se buď utopí, nebo že utopí své děti, aby se tak vyhnuli záchraně a tudíž vrácení do Francie – nebo obrácení lodi zpět, píše The Times.

Jakmile k tomu dojde, jsou tím francouzská plavidla nucena takové čluny už jen sledovat, dokud je nestřetnou lodě britské pobřežní stráže. Migranti bezpochyby dobře vědí, že jakmile je střetnou britské bezpečnostní síly, tak už budou eskortováni do Británie a bude se s nimi zacházet jako s žadateli o azyl, aniž by byli vráceni do Francie.

Letos počet překročení Kanálu ilegálními migranty dramaticky narůstá. Zatím se letos do Británie úspěšně přeplavilo 1700 migrantů v porovnání s 1890 za celý rok 2019. Z těch všech jich bylo od počátku roku 2019 do Francie vráceno jen 155.

Britská ministryně vnitra Priti Patel slíbila, že z takových přechodů do letošního jara udělá „řídký jev“, ale zjevně se jí to nepovedlo. Nařídila svým zaměstnancům, aby hledali nové způsobu, jak se s touto krizí vypořádat, včetně zvýšení pravomocí ministerstva vnitra migranty vracet do místa, odkud přišli.

Nového rekordu bylo dosaženo minulý měsíc, kdy v Kanálu La Manche během jediného dne střetli 90 migrantů. Ti nadále přichází a jsou v Británii vítáni i přes skutečnosti, že v migračních táborech na francouzském pobřeží jsou hlášeny případy wuhanského koronaviru (COVID19), jak už o tom Voice of Europe referoval. Kvůli pandemii je Británie ale zavřená pro legální mezinárodní cestování.

By Michael Lord 30 May 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/migrants-crossing-the-english-channel-threaten-to-drown-their-own-children/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x