Free Porn
Úterý, 16 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Migranti se musí kvůli viru přestěhovat do hotelů a letovisek s wi-fi...

Migranti se musí kvůli viru přestěhovat do hotelů a letovisek s wi-fi v každém pokoji, zařizuje jim pokroková německá neziskovka

Migrační neziskovka působící v Německu se dožaduje, aby kvůli šíření viru COVID-19 byli žadatelé o azyl přesídleni z center do hotelů, letovisek a církevních bytů.

Uprchlická rada pro Dolní Sasko, tj. migrační neziskovka, začala vyvíjet nátlak na stát a místní správy, aby žadatele o azyl přestěhovaly z těch „přeplněných“ přijímacích zařízení do soukromých ubytování, jako jsou hotely, letoviska a církevní byty po celé zemi, aby se tak během pandemie „ochránilo jejich zdraví“.

„Aby se zajistilo, že ti postižení jsou ubytováni jinde, v letoviscích, v hotelových pokojích a penzionech, které se musí celonárodně pronajmout,“ uvádí uvedená Rada ve svém nedávném prohlášení.

„Tyto areály jsou teď kvůli krizi stejně prázdné,“ dodává prohlášení.

Tato pokroková migrační neziskovka také prohlašuje, že německé úřady musí migranty vybavit přístupem k wi-fi přímo v jejich pokojích a ne jen nelidsky ve společenských místnostech.

Navíc se dožaduje, aby němečtí daňoví poplatníci migrantům to ubytování a wi-fi zaplatili, kdy ti migranti by měli být podle uvedené neziskovky přestěhováni vždy do hotelů nebo bytů co nejblíže jejich azylovým centrům, jak to je jen možné.

Poradce této německé neziskovky Muzaffer Öztürkyilmaz uvedl: „Zvláště kvůli izolaci spojené s pandemií korony je kriticky důležité, aby obyvatelé mohli být na síti, být informováni a především, aby s ostatními lidmi mohli komunikovat přes digitální média.“

Na závěr tato pokroková neziskovka na německou vládu apelovala, aby zařídila každému jednotlivému migrantovi přebývajícímu v azylovém centru jeho vlastní ložnici.

„Protože uprchlíci žijí ve stísněných prostorech, v hromadných pokojích a nejenže se musí s ostatními dělit o velké společné kuchyně či kantýny, ale také o hygienická zařízení, takže tím pro ně mnohonásobně narůstá riziko infekce,“ vysvětluje Öztürkyilmaz.

Od vypuknutí globální pandemie začali být migranti žijící v azylových centrech po celé Evropě pro úřady jen zdrojem potíží.

Voice of Europe před pár dny referoval o skupinách 10 až 15 migrantů, kteří se bouřili a napadali zaměstnance azylového centra ve Švédsku poté, co přišly zprávy, že jeden z migrantů v tomto zařízení umístěných byl na tento virus pozitivně otestován.

Sweden: Migrants at detention center riot after one tests positive for coronavirushttps://t.co/UvWmkgRbeO

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 25, 2020

Voice of Europe tento týden také referoval, že starostové dvou malých městeček v německé spolkové zemi Sasko Scheneebergu a Zschorlau požádali o pomoc ministerstvo vnitra této země, protože azylanti žijící v místních azylových centrech nedodržují opatření zavedená k zastavení šíření viru.

Germany: Migrants and asylum seekers aren’t respecting lockdown measures to combat virushttps://t.co/uTPZGM3wWj

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 26, 2020

A minulý týden Voice of Europe referoval, že se migranti přebývající v azylovém centru ve východoněmecké zemi Durynsko začali bouřit, kdy vyvěsili vlajku ISIS a na policii v ochranné výstroji vrhali lahve, když jim oznámili, že zařízení je uzavřeno, aby se lokalizovalo propuknutí epidemie koronaviru.

Germany: ISIS flags fly as ‘asylum seekers’ riot against quarantinehttps://t.co/cuL9ehCrz7

— Voice of Europe 🌍 (@V_of_Europe) March 19, 2020

By Eva Janssen 28 March 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/03/germany-migrant-ngo-demands-asylum-seekers-be-moved-to-hotels-and-vacation-rentals-with-wifi-in-every-room-due-to-virus/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x