Free Porn
Úterý, 25 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace „Miliony“ migrantů jsou na cestě do Evropy, raduje se Erdogan

„Miliony“ migrantů jsou na cestě do Evropy, raduje se Erdogan

Vůdce tureckého režimu Recep Tayyip Erdoga v pondělí řekl, že jeho vláda nemá vůbec v úmyslu zastavit bezuzdný proud migrantů do kontinentální Evropy, kdy varuje, že do EU jich brzy zamíří už „miliony“.

„Jelikož jsme otevřeli hranice, počty uprchlíků svěřujících do Evropy už dosáhly stovek tisíců. Toto číslo brzy už bude na milionech,“ řekl dnes v Ankaře v televizním projevu Erdogan, hlásí řecké noviny Kathimerini.

„Jakmile jsme ty dveře otevřely, hled se ozvalo mnoho hlasů, křičících: ‚zavřete ty dveře‘.“

„Řekl jsem jim: ‚Je to hotovo. Už je to vyřízeno.‘ Ty dveře jsou teď už otevřené. Teď už i vy bude muset převzít svůj spravedlivý podíl tohoto břemene,“ řekl.

V neděli v noci řekl turecký ministr vnitra Süleyman Soylu, že přes Erdine na hranici s Řeckem Turecko opustilo 100 577 migrantů.

Ač režimní vůdce a jeho ministr vnitra tvrdí, že na řecké hranici se už nahromadily stovky tisíce migrantů, tak čísla od Mezinárodní organizace pro migraci naznačují, že tato čísla jsou ohromně nafouknutá.

Podle IOM na turecko-řeckou hranici už dorazilo přes 13 000 migrantů.

Dnes Voice of Europe referoval, že řecká vláda oznámila, že se připravuje na 150 000 migrantů, co zkusí vpadnout na různé ostrovy ve Východním Egejském moři. Přes 1000 migrantů už proklouzlo řecké pobřežní stráži a povedlo se jim vylodit se ve Východní Egeidě.

Občané sami budou muset povstat a postavit se proti té invazi.

https://t.co/dbsRb9AQ9x

— Arthur Lyons (@ALyonsvi) March 1, 2020

Řecký náměstek ministra obrany Alviviadis Stefanis během víkendu oznámil, že z těch migrantů, co se shromáždili na řecké hranici, z nichž většina jsou muži ve vojenském věku – se jich 9 600 neúspěšně pokusilo přejít ilegálně přes hranici.

Migrantští nájezdníci zapalovali ohně a útočili na řecké bezpečnostní síly za výkřiků jako: „Ti psi nás už nevidí. Spal je. Spal je. Allahu Akbar.“

„Ti psi nás už nevidí. Spal je. Spal je. Allahu Akbar.“

To video je údajně z Řecka. Vystavte prosím nové články níže, budete-li je mít.

pic.twitter.com/BlXCFoKPO0

— Imam of Peace (@Imamofpeace) March 2, 2020

„Bude těžké zastavit tak masivní příliv lidí, kteří vrazili na svoji cestu. Proto v nadcházejících dnech očekáváme nárůst tlaku – a tak by tomu bylo, i kdyby snad turecké úřady jednaly, aby těm lidem bránily v přecházení hranic,“ uvádí vnitřní zpráva Frontexu.

Follow Arthur Lyons on Twitter

By Arthur Lyons 2 March 2020

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/03/erdogan-millions-of-migrants-are-on-their-way-to-europe/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x