Free Porn
Úterý, 23 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Muslimský lékař obviněn z ‚tajné‘ sterilizace nemuslimských pacientek

Muslimský lékař obviněn z ‚tajné‘ sterilizace nemuslimských pacientek

Muslimský lékař čelí obviněním, že sterilizoval více než 50 nemuslimských žen, které prodělávaly chirurgické operace k jiným účelům.

Podle údajných obětí tento lékař nežádal jejich povolení, nebo je dokonce ani neuvědomil, že už jsou neplodné a tudíž neschopné mít děti.

Podle zpravodajské a názorové webové stránky Caldronpool, bylo ohlášeno, že více než 50 žen už podalo žaloby proti Dr. Siyabdeen Mohammed Safimu.

Tento 42letý lékař pracoval v nemocnici Kurunegala na Srí Lance.

„Některé z těchto žen lékaře obvinily, že je sterilizoval během běžného císařského řezu,“ hlásí tato stránka.

WND hlásí:

Ozývají se ale také zprávy o tisících žen, které možná, „aniž by to tušily, tuto proceduru podstoupily také, přičemž jde o tubální ligaci,“ což znamená utěsnění vejcovodů, aby se oplodněným vajíčkům podařilo dostat se do dělohy k uhnízdění.

Tohoto chirurga policie v Kurunegala původně zatkla kvůli nahromadění podezřelých spoust peněz a cenností. Bylo totiž podezření, že jde o bohatství svěřené mu teroristickou skupinou.

„Ministerstvo zdravotnictví zřídilo speciální komisi k vyšetřování těchto domněnek, která se skládá z gynekologů a ze zástupců Lékařské rady Srí Lanky,“ uvádí zpráva.

Vyjadřuje se k tomu i Chritine Douglass-Williams na Jihad Watch (sledování džihádu), přičemž vysvětluje, že džihád „nabývá mnoha forem, mezi nimi: násilný džihád směřující k dobytí, zlodějský džihád směřující k dobytí, džihád formou imigrace směřující k dobytí (ten má speciální název hidžrah), populační džihád směřující k odbytí populačním přečíslováním a džihád uvnitř něčí duše.“

„Ať se k dobytí a k podmanění použije čehokoliv, je to nábožensky stanovená povinnost věřících k podvrácení Domu války, který džihádu vzdoruje,“ píše Douglass-Williams.

Poukázala na to, že okamžitě došlo k politicky korektnímu odporu vůči šetření tohoto případu, protože podezřelý je muslim.

Jeden vládní činitel, hlásila, začal obviňovat: „Vůbec byste se takovými podezřeními neobtěžovali, kdyby ten doktor byl sinhálského vyznán! Ale jelikož je ten doktor muslim, hned je z toho velký problém.“

Douglass-Williams psala, že sterilizace žen, aniž by o tom věděly nebo s tím souhlasily, „je zločin sám o sobě; ale tady je ještě další nepohodlná pravda: žádná další doktrína neobsahuje snahu o populační přečíslení krůček za krůčkem za účelem globální dominance kromě islámu.“

Colombo Telegraph v hlavním městě Sri Lanky hlásil, že ministr zdravotnictví Rajitha Senarathne vyjádřil důvěru, že pravda vyjde najevo, až ji vyšetří odbor kriminálního vyšetřování a jeho agentura.

Ovšem Asociace státních odborných lékařů mezitím prohlásila, že její členové nemají v ministerstvo zdravotnictví žádnou důvěru.

Tajemník této asociace Dr. Naveen De Soysa řekl, že tato skupina nepřijme žádný výsledek vyšetřování pocházející od tohoto ministerstva.

June 12, 2019 Baxter Dmitry News,

Zdroj: https://newspunch.com/muslim-doctor-accused-secretly-sterilizing-non-muslim-patients/

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Globální průšvih se rozbíhá v České republice, Česko zveřejnilo data vyzrazující smrtonosnost COVID vakcín

Během časů pandemických lockdownů a krátce poté se ozývaly četné hlasy, že se naprosto přehlíží rizika a škody přinesené drakonickými proti-epidemickými opatřeními oproti jejich...

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x