Úterý, 30 května, 2023
Home POLITIKA Na Novém Zélandu začaly razie od domu k domu ke konfiskaci zbraní,...

Na Novém Zélandu začaly razie od domu k domu ke konfiskaci zbraní, jeden majitel zbraní je už po smrti

Ozbrojená policie na Novém Zélandu začala s raziemi od dveří ke dveřím na místech, kde mají vlastníci zbraní svá pracoviště, své domovy a kde jsou střelnice „ve snaze posbírat informace a donutit vlastníky, aby se svých střelných zbraní vzdali,“ kdy tato taktika úřadů už podle místních zpráv vedla k zabití jednoho z vlastníků zbraní.

Chcete-li se dovědět, jak vypadá tyranie v levicové „demokracii“, tak upřete zraky na Nový Zéland, kde liberální toleranci přívětivého přijímání už nahradila proti-zbraňová posedlost a autoritářství, když s radostí skočili po jediném násilném činu cizince, který s touto zemí neměl žádnou spojitost.

Po útoku Brentona Tarranta na dvě mešity minulý měsíc neztrácela novozélandská předsedkyně vlády Jacinda Ardern se svým levičáckým kabinetem vůbec čas, aby náhle vyhlásila celou třídu zbraní, které vlastnit bylo dosud legální, za ilegální.

Ty tzv. „útočné“ typy zbraní, které Tarrant použil během svého útoku, nemají v občanské společnosti totiž co dělat i přesto, že 99,999 procent z nich vlastní zákona dbalí lidé, kteří jich používají odpovědně.

A jako takové se tedy musí zkonfiskovat, protože když se jich zbavíme, tak se tím zastaví budoucí násilné a teroristické činy. Nebo tak nějak to Novozélandcům teď povídají.

Natural News hlásí:

Ale co když ta akce ke zbavení se těchto zbraní ve skutečnosti přinese více násilí a smrti?

Pravda o zbraních hlásí, že podle tohoto největšího fóra o střelných zbraních v zemi teď Kiwi poldové dělají šťáry od dveří ke dveřím u vlastníků zbraní na jejich pracovištích, v jejich domovech a také na střelnicích „ve snaze sbírat informace a donutit vlastníky zbraní, aby se svých střelných zbraní vzdali.“

Vy Američané, tomu věnujte pozornost, protože i kdybyste třeba ani zbraň nevlastnili, tak tyhle taktiky levičáckých tyranů, jakmile dostanou do rukou dost moci, přijdou na řadu, aby nás všechny donutili žít nařízeným způsobem života.

Podle snímků z obrazovek na zbraňových fórech je už jeden vlastník zbraní mrtev.

Jeden příspěvek uváděl:

Ponoukali mě, abych to vystavil, jak jsem dnes ráno najednou slyšel hlas, který se na mě ptá podle mého jména. Otočil jsem se a tam byli dva policajti.

Netřeba říkat, jak byli kolegové v práci také vyjevení, když mě viděli, jak si mě odvádí do místnosti k výslechu, kde na mě ti chlapi byli docela hodní, jenže chtěli vědět, jaké zbraně já a moje partnerka máme.

Policajti dostali udání

Příspěvek uváděl, že zbraně v jejich bydlišti byly „instalovány a obloženy dlaždicemi přesně podle doporučení (takže uskladněny podle zákona v uložení pro příležitostné použití)“ a své zbraně nepoužívali, protože se to v tu dobu „nesmělo“.

„Vůbec jsem ohledně nich nevyřizoval žádné papíry ani nepodával žádné formuláře, a tak mě ohromilo, když se z ničeho nic zjevili ti poldové. Ovšem někdo to i tak musel nahlásit, ne?“ uváděl příspěvek.

Pravda o zbraních dále uvádí, že podle zaměstnanců na místě, které „je něčím na způsob novozélandského ekvivalentu Záplaty,“ bývalý ruský voják, který měl obavy, aby se nedostal do basy, „zkusil svému synovi zavolat, než zemřel při podezřelé sebevraždě, které předcházelo tříhodinové obléhání policií.“

Zpráva uváděla, že členové rodiny 54 letého Troje Dubovského tomuto zpravodajskému kanálu řekli, že ho policie tento týden začala hledat po domovní prohlídce v jeho nemovitosti v St. Martins na předměstí Christchurch.

„Policie jednala na základě informací od veřejnosti,“ hlásili novináři s dodatkem:

Dubovského 16 letý syn, jehož se novináři rozhodli nejmenovat, řekl, že policie prohledala dům jeho otce, jeho matky a jeho prarodičů, když někdo před pěti dny udal fotku tohoto adolescenta s jeho profilovým obrázek na Facebooku.

Na té fotce, kterou poprvé na Facebook vystavil před několika lety, je tento puberťák s replikou pušky a na hlavě má ruskou přilbu. Tento mladíček uvedené hračky používal spolu se svým otcem, když hráli Airsoft, tj. skupinový sport, kde po sobě lidé střílí míčky z replik zbraní.

Policie při razii v jeho domově našla pistoli na slepé náboje, airsoftovou pušku a karabinu SKS, a ta je podle nového zákazu „útočných zbraní“ už ilegální.

Jestli vás tohle nepřesvědčí, aby se vám Levičáci hnusili, tak už nic.

April 2, 2019 Baxter Dmitry

Zdroj: https://newspunch.com/gun-confiscations-begin-new-zealand/

 

 

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

66 % Američanů si podle průzkumu CNN myslí, že další prezidentské období Joe Bidena ‚povede ke katastrofě‘

Po průzkumu Associated Press/NORC z dubna, který ukazuje, že jen 26 % Demokratů chce, aby Joe Biden kandidoval na druhé prezidentské období, teď...

Bidenovi na Ukrajinu dochází peníze a to je dobře, říká Ron Paul

Až se nakonec tek kouř rozplyne, ukáže se jasně ukrajinský debakl prezidenta Bidena spolu s Afghánistánem a Irákem jako jedna z největších zahraničně politických...

Anti-imigrační strana AfD je teď v Německu 2. nejpopulárnější

Postoje AfD zaujímané proti imigraci a sankcím na Rusko se v Německu ukazují být populární. Náhledový obrázek: Předsedkyně parlamentní skupiny...

Most Popular

Rusko říká, že má důkazy, že v bio-laboratoři na Ukrajině našlo patogen ptačí chřipky s 40% smrtelností

Rusko obvinilo Spojené státy z experimentování s patogeny ptačí chřipky s 40% smrtností pro lidi v americké bio-laboratoři na Ukrajině. Ruské ministerstvo obrany v pátečním prohlášení tvrdilo,...

Posledním gigantem, který utíká z aliance čisté uhlíkové nuly, je Lloyd‘s

Pojišťovna Lloyd’s of London oznámila svůj odchod z aliance čisté uhlíkové nuly pro pojištěnce – čímž se stala už šestou takovou organizací, která...

66 % Američanů si podle průzkumu CNN myslí, že další prezidentské období Joe Bidena ‚povede ke katastrofě‘

Po průzkumu Associated Press/NORC z dubna, který ukazuje, že jen 26 % Demokratů chce, aby Joe Biden kandidoval na druhé prezidentské období, teď...

Jak Google manipuluje vyhledávání ve prospěch liberálů a cinknul volby

Náhledový obrázek: Dr. Robert Epstein sleduje zaujatost Googlu a jeho vyhledávacích výsledků. REUTERS Ač se pozornost zaměřuje na cenzuru...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x