Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Nejméně v 25 francouzských městech vypukly bouře, neboť ‚mládež‘ útočí na policii

Nejméně v 25 francouzských městech vypukly bouře, neboť ‚mládež‘ útočí na policii

V nejméně 25 městech a okresech Francie vypukly v pondělí v noci bouře, během nichž se útočí i na policii a pokouší se vypálit policejní stanici ve Štrasburku.

Některé z těchto incidentů byly podle domněnek zažehnuty motocyklovou nehodou v sobotu v noci na pařížském předměstí Villeneuve-la-Garenne, jehož se účastnila i místní policie.

30letý motocyklista se vážně zranil, když neoznačené policejní auto otevřelo na červeném světlu dveře, do nichž ten motocyklista narazil a pak naboural do vedlejšího sloupu. Do nemocnice ho odvezli se zpřeráženýma nohama a frakturou stehna.

https://twitter.com/DamienRieu/status/1252370159127293953

Bouře podle vysílače France Bleu začaly v neděli v noci ve Villeneuve-la-Garenne a pokračovaly do pondělní noci vrháním zápalných lahví na policii.

I v několika dalších pařížských předměstích proběhly násilnosti a bouře včetně notoricky neblaze proslulé no-go zóny Seine-Saint-Denis, kdy jak v Aulnay-sous-Bois, tak v Saint-Denis zapalovali popelnice.

V několika oblastech byly rovněž hlášeny útoky na policii, konkrétně v Asniéres, Nanterre, Meudon, Clamart a Gennevilliers.

V okrese Yvelines, který v posledních dvou týdnech zažíval skoro každodenní útoky na policii, hlásili policisté útoky ve městě Noé, kde na ně skupina asi 20 lidí vrhala projektily a zápalné lahve.

Ani ne o hodinu později v obci La  Verriere byla skupinou asi pěti lidí napadena další policejní hlídka. Kameny na policisty pak vrhali i v Mante-la-Jolie a o chvíli později napadli zápalnými lahvemi autobus v Sartrouville.

Konečný incident té noci v Yvelines proběhl asi v 2:50 h ráno v Les Mureaux, kde policisty napadlo asi tucet lidí.

Ve Štrasburku gang místních zkusil vypálit budovu, kde sídlí místní policejní stanice v okresu Meinau vrháním Molotovových koktejlů na tuto budovu. Policie později potvrdila, že policejní stanice neutrpěla žádné vážné škody.

Julien Le Cam z Aliance policejních odborů komentoval násilnosti té noci tvrzením: „Ta noc byla pro naše kolegy opravdu těžká. Obtížnější než v posledních týdnech. Dochází k nárůstu takových útoků a to v terénu způsobuje spoustu obav.“

Le Cam se uchýlil k tvrzení, že k napětí v určitých no-go zónách vedla řada faktorů včetně dopadů tvrdé národní karantény, jaké má na ilegální obchody s drogami, přičemž tyto obavy už předtím vyslovila řada dalších činitelů orgánů zákona.

„Školy jsou zavřené. Vrací se hezké počasí a my dobře víme, že s tím přichází návrat motocyklových závodů. Navíc mnoho lidí, kteří byli ve vězení, bylo v posledních dnech propuštěno. To vše vede k explozivnímu koktejlu posilovanému určitými každodenními nepříjemnostmi,“ řekl.

GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP via Getty Images

CHRIS TOMLINSON

21 Apr 2020

Zdroj: https://twitter.com/BreitbartLondon/status/1251807646644088834

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x