Pondělí, 20 května, 2024
Home Nezařazené Nejznámější konspirační teoretik

Nejznámější konspirační teoretik

NEJVĚTŠÍ KONSPIRAČNÍ TEORETIK
Kdesi v alternativním vesmíru podobném tomu našemu, na kontinentu zvaném Severní Amerika je realita dosti podobná té naší, jenom  technika je tam posunuta směrem vpřed, ale instituce zůstaly stejné.
Korunní Tisková Síť (Crown News Network)  4.7.1776  10:00
Reportérka: “Slyšeli jste,co Jefferson a ta jeho banda vlastizrádců prohlásila?”
Reportér: “Ne. Povídej.”
Reportérka: “Zase přišel s tou svoji konspirační teorií, že vláda Jeho Veličenstva Jiřího III. chce nastolit tyranii v Americe.”
Reportér: “No to ten, jako to říct, konspirační teoretik (smích), říká neustále. Ale co je jiného?”
Reportérka: “Ale tentokrát sepsal dokument a nazval to Prohlášení nezávislosti. A podpořil jej totálními nesmysly tom, co Koruna dělá pro tu údajnou tyranii.!”
Reportér: “Co tedy tvrdí?”
Reportérka:” No víš, totální nesmyly! Například, že Koruna ovlivňuje soudy, soudí své oponenty za vymyšlené skutky, převáží obviněné za moře, kde je soudí soudy, v soudech jejichž pravomoci by neměli spadat a udržuje v Koloniích v Americe nesmyslně velké posádky.”
Reportér: “No on se  musel totálně zbláznit a sním i ta jeho banda. Vždyť to, že je posílají za moře, je správně. Normální soudy by si s těmi teroristy neporadily. A armáda je tu pro naší bezpečnost.”
Reportérka:” Přesně má slova. Nic takového se neděje. A teď přejdeme k další části programu a to jsou silné deště v New Yorku, kde paní Smithové utonuly již všechny slepice a musí bydlet u příbuzných. A pak přejdeme k tomu, proč zbraně nepatří do rukou veřejnosti ale jen trénovaným profesionálům stal se totiž nehoda…”
Sledovali jste okénko z alternativní reality, kde dnes probíhá Americké revoluce.
Jen s těžkým srdcem se lze dívat na to, co se v Americe stalo za  posledních 100 let. Začalo to postupně nejdřív s nábojem progresivismu (daň z příjmu a FED), pak pod nutností studené války, kdy Eisenhower varoval před vojensko-industriálním komplexem, přes válku v Jugoslávii, až po bombové útoky v Oklahomě. A bylo to završeno 9/11. Každým rokem se utahovaly šrouby víc a víc.
Je paradoxní, že možná v porovnáním s tím, jak se Koruna chovala před americkou revolucí, byl v Americe mnohem svobodnější režim, nežli je  americký režim současný. Těch pár daní, co se tehdy platilo, v porovnáním s dneškem je obdivuhodné. Ano Koruna toho provedla hodně: Zdanění bez reprezentace v parlamentu, ale jak se vám líbí s ní? Příkazy k prohlídce, jež si vojáci psali sami, ale dnes se ani nemusejí obtěžovat si ho psát.Ani najmout ekvivalent šéfa Stassi si netroufla. Ano, ve válce najala Hesenské žoldáky, ale určitě jí neradili před válkou samotnou, jak zastrašovat oponenty.
Jen pro porovnání: Prohlášení nezávislosti v těch částech, kde se mluví o přečinech anglické vlády:
“o ubytování velkých útvarů ozbrojeného vojska mezi námi”
– To už tu je a navíc militarizovaná policie
“o jejich ochraně předstíraným procesem před potrestáním za vraždy, kterých by se dopustili na obyvatelích těchto států”
– Netřeba komentovat. Jen připomenu, že v Americe je policista vždy v právu (myšleno v právu a u soudů) a došlo tak daleko, že někde zabití policejního psa se rovná vraždě policisty ( což už je sám polobůh)
” o přerušení našeho obchodu se všemi částmi světa”
– Cla a jiné překážky, ale co horší i ve vnitrostátním obchodu.
” o uvalování daní bez našeho souhlasu”
– Dnes sice se souhlasem, ale velké firmy se díky lobbingu dostávají na velmi zajímavé daňové sazby. pozn: a co dotace?
” o tom, že nás připravil v mnohých případech o výhody výslechu porotou”
– Bezesporu, ale díky zákonům upravujícím výběr poroty a klesající znalostem populace to je s porotním soudem možná ještě horší
“o našem odvážení za moře, abychom byli souzeni za domnělé trestné činy”
– Guantanámo. A někdy ani to není zapotřebí, můžete mít třeba rovnou  tzv. nehodu.
” o zrušení svobodného systému anglických zákonů v sousední provincii, zřízení neomezené vlády v ní a rozšíření jejích hranic tak, aby posloužila jako příklad a vhodný nástroj pro zavedení stejné absolutní vlády v těchto koloniích”
– Co dodat: nesmyslné zákony na vše a centralizace vlády, to již známe.
-“o odnětí našich výsadních listin, zrušení našich nejcennějších zákonů a základní změně způsobu našich vlád”
– Ústava tzv. šla  koše.
“o potlačení našeho vlastního zákonodárství a prohlášení, že pouze oni sami mají zákonodárnou pravomoc v jakýchkoliv případech”
– Exekutivní složka moci je díky zámince o regulaci mezistátního trhu na egotripu nevídaného rozměru.
“Vzdal se zde své vlády tím, že nás prohlásil mimo svou ochranu a vedl proti nám válku.Plenil naše moře, pustošil naše břehy, vypaloval naše města a ničil životy našeho lidu”
– Netřeba komentovat.
“Nyní dopravuje velké armády cizích žoldnéřů, aby dokončil dílo smrti, pustošení a tyranie, již započal s případy krutosti a věrolomnosti, ke kterým je těžko najít paralely v nejbarbarštějších dobách a zcela nehodné Hlavy civilizovaných národů.”

 

– Dnes tam jíž “velké armády žoldáků” sídlí a přibudou další.

Před tímto seznamem přečinů je pasáž, která je oním důvodem, proč se  Thomas Jefferson stal mým nejoblíbenějším konspiračním teoretikem:
 “Avšak, když dlouhá řada případů zneužití moci a skutků bezpráví, sledujících neustále tentýž cíl, svědčí o úmyslu podrobit je (13 kolonií) naprostou krutovládou, pak je jejich právem, a přímo povinností, takovou vládu svrhnout a postarat se o nové strážce své příští bezpečnosti. Takové bylo trpělivé utrpení těchto kolonií; a taková je nyní nutnost, která od nich vyžaduje, aby změnily své dřívější systémy vlády. Dějiny současného krále Velké Británie je historií opakovaných bezpráví a uchvacování, která mají všechny za přímý cíl ustavení absolutní nadvlády tyrana nad těmito státy. Na důkaz toho nechť jsou upřímnému světu předloženy skutečnosti.”
Místo “současného krále Velké Británie” dosaďte představitele současného politicko-bankovního establishmentu.
Podobnost a jakoukoliv firmou, geografickou oblastí v severní Americe  a  jistou stele těsnější unií není náhodná.
0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
30
0
Would love your thoughts, please comment.x