Úterý, 7 února, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Několik pozitivních okamžiků ve všem tom binci

Několik pozitivních okamžiků ve všem tom binci

Podíváme-li se na USA zrovna teď, tak věci nepřináší příjemné a povzbudivé pocity. A je smutnou pravdou, že těžké časy jsou i před námi.

V pátek vám obvykle přináším příběhy, které jsou absurdní a dokonce člověka rozzuří.

Takových jste ale tento týden určitě už viděli dost.

Tak jsme si pomysleli, že bychom se mohli podělit o trochu momentů s projevy charakteru a poctivosti, které projevili protestující v USA, jež celou tu tragédii prosvěcují.

Špatná jablka se vyskytují na všech stranách – někteří z těch protestujících jsou špatná jablka a ti loupí, pálí a ničí. A špatná jablka existují i mezi policajty, kteří se dopouští ohavných násilných činů.

Ale na obou stranách jsou i dobrá jablka.

Protestující zaútočili na chlapa, co rozbíjel chodník k umístění zátarasů

Mírumilovní protestující vyrazili do akce, když viděli muže rozbíjejícího chodník.

Ten chlap byl oblečen celý v černém jako Antifa a ten chodník zjevně ničil, aby tam vytvořil zátarasy k blokování policie a místních obchodů.

Ale mírumilovní protestující, místo aby nechali situaci eskalovat, tak se na toho chlapa vrhli, sebrali mu kladivo a vydali ho skupině policistů poblíž.

Ve skutečnosti policie postávala o kousek vedle s dobrým výhledem na toho chlapa. A stejně neudělali nic, aby ho zastavili.

Policajti dokonce skoro zatkli jednoho z těch mírumilovných protestujících, co jim toho chlapa vydali. Ale když jim někdo situaci vysvětlil, tak ho nechali jít.

Sem klikněte a uvidíte to i na videu.

Protestující sevřeli šik před obchody, aby zastavili lupiče

Bezpochyby docházelo k příliš velkému počtu násilností, loupení a ničení majetku. Nic to hnutí nesesadí z morálních výšin tak dobře, jako když vidíme bandy chlapů vybíhajících z obchodů s elektronikou s televizemi s velkou obrazovkou v ruce.

A v prvních dnech protestů bylo to řádění do očí bijící. Zapalovala se auta, ničily se obchody a strašně moc majetku se ukradlo.

Ale lidé se začínají proti takovému typu chaosu stavět.

Před pár dny v Brooklynu zakročila skupina protestujících, když lupiči a vandalové napadli cílový obchod.

Protestující před obchodem zformovali šik, aby lupičům zabránili v rozmlácení výloh a v ukradení inventáře.

Klepněte sem, abyste to viděli na videu.

FBI žádá o důkazy o podněcování násilí. Lidé místo toho posílají videa policajtů.

Jste-li aktivista v USA, musíte mít smysl pro humor.

Takže, když FBI veřejnost požádala, aby jí posílala video-důkazy o podněcování protestujících k násilí, tak je zavalili videi násilně se chovajících policistů.

„FBI shání informace a digitální média zachycující lidi podněcující při mírumilovných demonstracích na ochranu Prvního ústavního dodatku k násilí,“ napsala FBI na svůj Twitterový účet.

Webová stránka FBI uvedla: „Jste-li svědky nebo jste byli svědky nezákonných násilných činů, tak na vás naléháme, abyste podali jakékoliv informace, fotky nebo videa, které by mohly být k takovému případu relevantní.“

Lidé na Twitteru odpověděli videi:

  • Newyorské policie najíždějící do protestujících svými vozidly,
  • Policie míří vrhačem dýmovnic na malého kluka,
  • Policie napadá, bije a pěstmi buší do jasně označených médií s kamerami,
  • Policie plošně bez vyprovokování postřikuje slzákem mírumilovné protestující,
  • Policie / Národní garda pálí střely s pepřovým sprejem na ženu filmující ze své verandy,
  • Policie srážející stařečka s holí na zem.

Klikněte sem, abyste si přečetli celý článek.

Michiganský šerif vedl protestující v mírumilovném pochodu

Toto začíná být větší trend: policie odkládá svůj slzný plyn a pohotovostní štíty a přidává se k protestujícím, aby mírumilovně demonstrovala za reformy.

V jednom velkém příkladu humanity i vůdcovství se šerif v kraji Genesse v Michiganu Chris Swanson setkal s davem protestujících a ve skutečnosti převzal vedení pochodu vzájemně sympatizujících městem.

To je dost neobvyklé. Pro ty protesty je typické, že jsou bez vedení a davy mohou jít komukoliv po krku, jak je napadne.

Ale Swanson nad tím převzal vedení, když davu řekl: „Chci se tohoto pochodu zúčastnit.“ Policajti své zbraně sklonili, sejmuli helmy a pochodovali spolu s protestujícími, čímž zajistil, že (a) hlas protestujících byl pořád hlasitě slyšet, (b) mohli pochodovat bez jakékoliv hrozby násilím a (c) všechno zůstalo v bezpečí a pořádku.

Klikněte sem, abyste si přečetli celý článek.

By Simon Black – June 05, 2020

via Sovereign Man

Zdroj: https://www.thedailybell.com/all-articles/news-analysis/some-positive-moments-amid-all-the-turmoil/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Na Maďarsko migranti dále útočí, tento rok jich to zkusilo už 5 500

Maďarsko nezažívá pokles pokusů migrantů, jaký se v zimě očekával, a v posledním roce se potýká s nárůstem pokusů o překročení hranice, sdělil Orbánův šéf-poradce.

Německá strana Zelených vyměňuje svého vlastního ministra spravedlnosti, bílého muže, za černošku bez diplomu z práva nebo politické zkušenosti

Po kontroverzním případu mají bílí muži z německé strany Zelených důvod ke strachu, že je kvůli barvě jejich kůže a pohlaví vyhodí.

EU odmítá Itálii ukáznit, když si neziskovky taxi dovozu migrantů stěžují na její kontrolu hranic

Neziskovky provozující taxi dovozy migrantů podaly k Evropské unii stížnost na novou pohraniční kontrolu Itálie, Unie ale říká, že nezasáhne.

Most Popular

Polští konzervativci zlořečí pokusu EU uchvátit kontrolu nad lesy

EU se ve svém posledním uchvacování moci pokouší převzít kontrolu nad lesy všech zemí. Komise Evropského parlamentu pro životní...

Německo uvažuje o přesměrování proti-uhelných ‚Zelených‘ dotací do výroby zbraní

Německo v současnosti uvažuje o nižším zaměření na ten dlouhý humbuk ‚Zelených‘ iniciativ, neboť se chvatně snaží vystupňovat zaostávající obrannou výrobu, když nedávno...

Německá AfD v zemském parlamentu volá po diplomatických hovorech s Ruskem

Vůdce parlamentní skupiny AfD v Sasku Jörg Urban řekl, že tu válku značně financují němečtí daňoví poplatníci. Vůdce parlamentní skupiny...

Rakouská strana FPÖ vyzývá k národnímu referendu o sankcích na Rusko

Dostane-li se FPÖ k moci, bude národní referendum o sankcích na Rusko na stole. Rakouská strana svobodných (FPÖ), tj. v současnosti...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x