Úterý, 6 června, 2023
Home NWO Mezinárodní konflikty Němci si myslí, že Trump je větší hrozbou než Putin, korejský Kim...

Němci si myslí, že Trump je větší hrozbou než Putin, korejský Kim a čínský Xi

Lidé celého názorového spektra v Německu věří, že prezident Spojených států Donald Trump je největší hrozbou pro světový mír.

Nedávný průzkum zjistil, že čtyřicet jedna procent Němců si myslí, že prezident Trump je nebezpečnější než ruský prezident Vladimir Putin nebo Kim Jong-un a Xi Jinping, kteří vedou komunistické režimy Severní Koreje a Čínské lidové republiky.

Sedmnáct procent řeklo, že největší hrozbou je severokorejský diktátor, za nímž následovali ruský prezident Vladimir Putin a nejvyšší vůdce Íránu Ali Khamenei, kdy oba se dělili o osm procent.

Jako nejméně hrozivého shledali čínského prezidenta Xi Jinpinga s pouhými 7 procenty uvádějícími čínského diktátora jako největší nebezpečí, přestože jeho vláda má jaderný arzenál a vyžívá se v masovém útlaku disidentů a problémových menšin.

Průzkum YouGov objednaný německou tiskovou agenturou Deutsche Presse-Agentur (DPA) se v Německu mezi 16. prosincem a 18. prosincem dotazoval 2 024 lidí.

Podobný průzkum vedený loni v Německu, ve kterém nebyl Khamenei a Xi, zjistil, že Trumpa jako největší zdroj obav uvedlo 48 procent.

Napětí mezi Spojenými státy a Německem narůstá od té doby, kdy Donald Trump začal na Německo a další členy NATO tlačit, aby začali plnit své výdajové závazky, které mnozí včetně Německa nedodržují.

Prezident Trump v projevu na summitu NATO v červenci 2018 Německo kritizoval za podpis ohromné plynové dohody s Ruskem, když přitom od Spojených států žádají, aby Německo před ruskou agresí chránily.

„Je velice smutné, když Německo s Ruskem uzavírá ohromnou ropnou a plynovou dohodu, přičemž od nás se čeká, že je budeme před Ruskem bránit, a Německo se uchyluje k platbám miliard a miliard dolarů Rusku ročně. My chráníme Německo, chráníme Francii, chráníme všechny tyto země,“ řekl prezident Trump.

Momentálně jen Spojené státy, Řecko, Estonsko, Velká Británie, Rumunsko, Polsko a Lotyšsko plní výdajové závazky NATO, které od členů žádají, aby na obranné výdaje dávali nejméně dvě procenta HDP.

Německo vydává na obranu jen 1,36 procenta HDP, což je hodně pod závazkem NATO, i přesto, že má v Evropě největší ekonomiku.

JOHN THYS/AFP via Getty Images

KURT ZINDULKA

28 Dec 2019

Konec formuláře

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2019/12/28/germans-think-trump-is-bigger-threat-than-putin-kim-and-xi-jinping/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Sociální média zakazují na svých stránkách kampaň Roberta F. Kennedyho jr.

Vlastník Twitteru Elon Musk pozval demokratického prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho jr., aby diskutoval na jeho Twitterových stránkách, neboť Kennedy sdělil, že...

Proč chce Euro-parlament Maďarsku zabránit v předsednictví Rady EU

Evropský parlament se ve svém hlasování podvolil tlaku z Washingtonu, píše sloupkař Magyar Nemzet László Szentesi Zöld. Náhledový obrázek: Euro-parlament...

Posledním gigantem, který utíká z aliance čisté uhlíkové nuly, je Lloyd‘s

Pojišťovna Lloyd’s of London oznámila svůj odchod z aliance čisté uhlíkové nuly pro pojištěnce – čímž se stala už šestou takovou organizací, která...

Most Popular

Brusel zneužívá Ukrajinskou válku k uzurpaci vojenských pravomocí od členských států, varuje europoslanec

Systém EU ke zvýšení dodávek munice Ukrajině je krokem s důsledky „uzurpace vojenských pravomocí“ v tomto bloku, varoval europoslanec. Poslanec zvolený...

Zelenskyj přiznává hrůzu z Trumpa roku 2024 a prosí o více Patriotů

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přiznal, že má strach z možného návratu Donalda Trumpa do Bílého domu roku 2024, než poprosil o více amerických...

Sociální média zakazují na svých stránkách kampaň Roberta F. Kennedyho jr.

Vlastník Twitteru Elon Musk pozval demokratického prezidentského kandidáta Roberta F. Kennedyho jr., aby diskutoval na jeho Twitterových stránkách, neboť Kennedy sdělil, že...

BIS nasadí k monitorování globálních bankovních transakcí AI, prý kvůli „praní peněz“

Spolu s tím, jak MMF momentálně rozbíhá zavádění svého nového systému globální CBDC (digitální měny centrální banky) zvané UMU (též známé jako Unicoin),...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x