Pátek, 24 března, 2023
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Ač Německo už v posledních týdnech převzalo děti z migračních táborů na řeckých ostrovech, aby jim ulevilo z přeplněnosti, tak si ministr rozvoje této země Gerd Müller myslí, že je třeba, aby pomohli všem tam umístěným migrantům. Navíc Strana Zelených v Durynskuk je touží všechny dovézt do Německa.

Müller navštívil tábor na ostrově Moria a řekl, že byl tamními stísněnými podmínkami šokován. Tento tábor, který byl postaven, aby pobral 3 000 lidí, v současnosti hostí přibližně 20 000 migrantů. Tvrdil, že podmínky v migračních táborech v Africe jsou lepší než to, co viděl v Řecku, „asi nejhorší podmínky jsou tedy uprostřed Evropy,“ tvrdil podle zprávy od Der Spiegel.

Müller vyzval, aby podmínky v tomto táboře byly uvedeny do stavu, v němž budou splňovat standardy Spojených národů. „Musíme pomoci všem v tomto táboře,“ řekl.

Minulý měsíc Německo přijalo 47 nedoprovázených migrantských dětí, čímž se zapojilo mezi deset zemí, které odsouhlasily, že jich převezmou 1 600 jakožto součást úsilí o redukci přeplnění v táborech, jakožto preventivních opatření proti koronaviru. Avšak přestože se říkalo, že většina těch sirotků budou dívky ve věku do 14 let, skutečností je, že většina těch příchozích sirotků byli starší kluci, jak už o tom Voice of Europe referoval. Jen čtyři z těch 47, co přišli do Německa, byly dívky.

Nedávno podal člen Strany Zelených ministr spravedlnosti německé země Durynsko Dirk Adams návrh zákona, který ukládá jeho zemi, aby do roku 2023 převzala z řeckých ostrovů 2 000 migrantů. Tento zákona ale neprošel, když mu odporovali Sociální demokraté (SPD) na základě propozice, že jeho legálnost je nejistá.

Mluvčí pro migrační politiku Alternativy pro Německo Stefan Möller tento návrh zákona odsoudil. „Migrační ministr Adams zjevně nepochopil, že svobodná země Durynsko se v současnosti v důsledku koronavirové krize potýká s bezprecedentními problémy,“ prohlásil v úterý odpoledne podle zpráv z Der Tagesspiegel Möller. Tento návrh zákona, jehož účelem je „přivézt do Durynska z Řecka ještě více migrantů, aby dále pokračovaly problémy se zvládáním problémů svobodné země Durynska, jen předvádí, jak je Adams pro řízení ministerstva nekompetentní,“ dodal.

By Michael Lord 7 May 2020

Náhledový obrázek: Ministr rozvoje Gerd Müller

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/germany-we-have-to-help-all-the-migrants-in-the-greek-camps/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

Maďarsko se uznává jako útočiště konzervativismu, musí ale dále odrážet vlny liberální ideologie

Politolog Sergio Velasco v eseji pro The European Conservative mluvil s prominentními americkými a evropskými konzervativci o tom, proč se rozhodli přesídlit do Maďarska.

Strana holandských traktorových protestujících to natřela Zelené agendě vlády a EU

Vzrůstající populistická pro-zemědělská strana Selské občanské hnutí (BBB) přes noc otřásla v Nizozemsku základy politiky, jelikož si uprostřed rostoucí zatrpklosti proti globalistické vládě...

Most Popular

Zatčení Trumpa by bylo politikařením, aby ho nešlo volit, řekl mexický prezident

Bývalý prezident USA našel spojence v Andrési Manuelu López Obradorovi, který v úterý reportérům řekl, že by to mělo být na lidech, kdo v příštích...

Proč hypersonické zbraně mění vše

Pokud jde o všechny vojenské záležitosti, řídím se podle hrstky analytiků, mezi nimiž se jako můj asi favorit vynořil chorvatský (penzionovaný) admirál...

Čína s Ruskem zahajují nahrazení dolaru

Rusko podporuje čínský plán na využívání yuanu v mezinárodním obchodu, což by mohlo znamenat ohrožení postavení dolaru jako dominantní světové rezervní měny.

Do Německa se týdne propašuje 1 500 migrantů a zhoršuje se to, varuje vrcholný šéf policejních odborů

Andreas Roßkopf očekává, že s příchodem teplejšího počasí ta čísla značně narostou. Do Německa každý týden pašeráci lidí propašují přes...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x