Středa, 24 dubna, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Německo musí pomoci všem migrantům v řeckých táborech

Ač Německo už v posledních týdnech převzalo děti z migračních táborů na řeckých ostrovech, aby jim ulevilo z přeplněnosti, tak si ministr rozvoje této země Gerd Müller myslí, že je třeba, aby pomohli všem tam umístěným migrantům. Navíc Strana Zelených v Durynskuk je touží všechny dovézt do Německa.

Müller navštívil tábor na ostrově Moria a řekl, že byl tamními stísněnými podmínkami šokován. Tento tábor, který byl postaven, aby pobral 3 000 lidí, v současnosti hostí přibližně 20 000 migrantů. Tvrdil, že podmínky v migračních táborech v Africe jsou lepší než to, co viděl v Řecku, „asi nejhorší podmínky jsou tedy uprostřed Evropy,“ tvrdil podle zprávy od Der Spiegel.

Müller vyzval, aby podmínky v tomto táboře byly uvedeny do stavu, v němž budou splňovat standardy Spojených národů. „Musíme pomoci všem v tomto táboře,“ řekl.

Minulý měsíc Německo přijalo 47 nedoprovázených migrantských dětí, čímž se zapojilo mezi deset zemí, které odsouhlasily, že jich převezmou 1 600 jakožto součást úsilí o redukci přeplnění v táborech, jakožto preventivních opatření proti koronaviru. Avšak přestože se říkalo, že většina těch sirotků budou dívky ve věku do 14 let, skutečností je, že většina těch příchozích sirotků byli starší kluci, jak už o tom Voice of Europe referoval. Jen čtyři z těch 47, co přišli do Německa, byly dívky.

Nedávno podal člen Strany Zelených ministr spravedlnosti německé země Durynsko Dirk Adams návrh zákona, který ukládá jeho zemi, aby do roku 2023 převzala z řeckých ostrovů 2 000 migrantů. Tento zákona ale neprošel, když mu odporovali Sociální demokraté (SPD) na základě propozice, že jeho legálnost je nejistá.

Mluvčí pro migrační politiku Alternativy pro Německo Stefan Möller tento návrh zákona odsoudil. „Migrační ministr Adams zjevně nepochopil, že svobodná země Durynsko se v současnosti v důsledku koronavirové krize potýká s bezprecedentními problémy,“ prohlásil v úterý odpoledne podle zpráv z Der Tagesspiegel Möller. Tento návrh zákona, jehož účelem je „přivézt do Durynska z Řecka ještě více migrantů, aby dále pokračovaly problémy se zvládáním problémů svobodné země Durynska, jen předvádí, jak je Adams pro řízení ministerstva nekompetentní,“ dodal.

By Michael Lord 7 May 2020

Náhledový obrázek: Ministr rozvoje Gerd Müller

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/05/germany-we-have-to-help-all-the-migrants-in-the-greek-camps/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x