Free Porn
Pondělí, 15 července, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Neziskovka pro přívoz migrantů jich zase 165 úspěšně u libyjského pobřeží nabrala

Neziskovka pro přívoz migrantů jich zase 165 úspěšně u libyjského pobřeží nabrala

Ve středu německá neziskovka pro přívoz migrantů Sea Watch posbírala ve dvou různých operacích z gumových dinghy u libyjského pobřeží 165 migrantů.

Při první operaci ve středu ráno toto plavidlo posbíralo skoro 100 ilegálních migrantů jen 29 mil od pobřeží Zawiya, tj. Okresu západně od libyjské metropole Tripolis. Člun libyjské pobřežní stráže už byl také na cestě, aby ty migranty chytil, ale měli smůlu, protože Sea Watch je předešla a uprchlíky z dinghy před vrácením zpátky zachránila.

Neziskovka tvrdí, že jejich akce jsou morálně ospravedlnitelné, protože libyjská pobřežní stráž by ty ilegální migranty odvezla zpět do Libye a oni je předběhli a nabrali.

Krátce po sebrání první dávky oznámila Sea Watch, že její průzkumný letoun „Moonbird“ (Měsíční pták) objevil další dinghu plnou migrantů. Neziskovka ještě ten den oznámila, že z člunu sebrala dalších 65 migrantů.

Blíže k Tripolisu se libyjské pobřežní stráži povedlo chytit člun plný ilegálních migrantů, než se k nim mohla dostat ta neziskovka. Krátce po tomto sebrání prchajících vyjádřila italská neziskovka Mediterranea, která v této oblasti operuje také, své pobouření nad libyjskou pobřežní stráží.

„Ač slavíme tu záchranu dětí, žen a mužů provedenou Sea Watch 3, jsme rovněž pobouřeni, že jiné libyjská pobřežní stráž chytila. A tak se vrátili zpět do pekla přímo před našima očima… Bezmocně jsme zírali na ten zásah rychlostních člunů libyjských milicí, které za to platí naše země,“ napsala tato levičácká neziskovka.

Tyto neziskovky utrpěly kvůli pandemii COVID-19 těžké narušení operací jejich taxislužby pro migranty. Avšak od počátku června dostaly německé a italské přívozy pro migranty povolení obnovit své služby, když předtím italské úřady tyto lodi na dva měsíce zabraly.

Nedávno, jak už o tom Voice of Europe referoval, byli tři migranti, které loni přivezla na Sicílii Sea-Watch, odsouzeni sicilským soudem za zločiny včetně vražd, mučení, sexuálního násilí, pašování lidí a účasti v zločinných organizacích. Každý z těchto tří migrantů byl za jejich zločiny odsouzen na 20 let.

By Arthur Lyons 19 June 2020

Náhledový obrázek: Via Magyar Narancs

Zdroj: https://voiceofeurope.com/2020/06/migrant-transport-ngo-picks-up-165-migrants-off-libyan-coast/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x