Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Neziskovky vyděšené koronavirem zastavily přívozy migrantů do Itálie

Neziskovky vyděšené koronavirem zastavily přívozy migrantů do Itálie

Epidemie koronaviru, která uvrhla do karantény celou Itálii, zastavila i aktivitu neziskovek provozujících ve Středomoří přívozy migrantů.

Neziskovkami provozované přívozy migrantů jsou vidět, jak kotví v přístavech, neboť se šíří koronavirus, kdy k jejich posledním aktivitám došlo v únoru, když tehdy neziskovka Sea Watch v zemi vylodila 194 migrantů.

Od 28. února se rovněž zastavily plavby migrantů ze Severní Afriky na jejich vlastních člunech, uvádí zpráva italských novin Il Giornale, která tvrdí, že poslední čluny, co vypluly z této oblasti od libyjských břehů, když nebylo, kdo by je zachránil, pak zachytila místní libyjská pohraniční stráž.

Neziskovka Alarmphone, která monitoruje nouzová volání ve Středozemním moři, také zjistila, že došlo k téměř naprostému zastavení aktivity v Severoafrickém regionu, a tak se v březnu zaměřila už jen na námořní hranici Řecka s Tureckem, kdy u Afriky nahlásili jen jedno obyčejné ztroskotání lodi ve středu u Tuniska.

Neziskovky s migračními přívozy mezitím napsaly dopis italské Agentuře pro rozvoj a spolupráci vyjadřující své obavy z epidemie koronaviru a z toho, jak by mohly pokračovat v provozu, protože se asi děsí kolapsu přítoku peněz od dárců.

Alessandro Metz, vlastník plavidla Mare Jonio, které loni zabavil bývalý ministr vnitra Matteo Salvini, řekl, že jeho skupina Středomořské záchrany lidí pořád ještě vybírá dary.

„To, co se děje v Itálii, přimělo lidi, aby se znovu zamysleli nad tím, co to znamená být ‚těmi druhými,‘ protože teď jsou přístavy zavřené i pro Italy. Navíc pokud vím, nejsou důkazy o případech, ani o jednom, že by koronavirus v Itálii zasáhl migranta,“ řekl HuffPost.

Prozatím v březnu není známo, že by v Itálii přistál byť i jediný migrant. Současná čísla jsou ohromujícím obratem proti posledním několika měsícům, od vytvoření levicové koalice mezi Demokratickou stranou a Hnutím pěti hvězd.

Loni zveřejněná zpráva ukázala, že v únoru 2020 se vyloďování zastavilo, pak ale vzrostlo o 948 procent oproti předchozímu roku, kdy jako ministr vnitra sloužil Salvini, a zavedl politiku zákazu vstupu neziskovkářských přívozů do italských přístavů.

Getty Images

CHRIS TOMLINSON

13 Mar 2020

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/13/coronavirus-halts-migrant-transport-ngo-activity-italy/

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x