Free Porn
Pondělí, 24 června, 2024
Home MULTIKULTURALISMUS Migrace Nigelu Faragovi vyhrožuje policie za zločin nafilmování ilegálních migrantů, jak se vyloďují...

Nigelu Faragovi vyhrožuje policie za zločin nafilmování ilegálních migrantů, jak se vyloďují v Doveru

V pondělí navštívila Nigela Farage policie poté, co ten zveřejnil zprávu o ilegálních migrantech připlouvajících v člunech

Britští policisté v pondělí navštívili vůdce Strany Brexitu Nigela Farage, aby jej po jeho zprávě o migrantech, co se vyloďují z člunů v Doveru, varovali, že má problém, neboť Farage by měl dodržovat „základní předpisy o cestování“.

Farage, který dlouho vede kampaň proti ilegální migraci do Británie, si dovolil nafilmovat britskou Pohraniční stráž, jak přiváží skupinu migrantů, aby je vylodila v přístavu Dover. Podle něj bylo ve skupině i velice maličké děťátko.

„Dostali udání, že abych mohl referovat o průběhu tohoto skandálu s ilegálními migranty, tak jsem zajel do Doveru,“ napsal Farage na Twitter poté, co mu na dveře zaklepali dva policajti.

„Jak hrozně utrácí čas a peníze,“ dodal.

Faragovo video ilegáních migrantů vyloďovaných v Británii poté, co jej vystavil, už mělo přes 400 000 zhlédnutí.

„Od Pohraniční stráže bychom čekali, že budou chránit naše hranice a ne fungovat jako taxi-služba pro ilegální migranty, ale přesto jí ministerstvo vnitra nařizuje, že právě tak mají fungovat,“ napsal Farage na Twitter.

Pro omezení pohybu jsou určité výjimky pro různé klíčové pracovníky, včetně žurnalistů a pracovníků vysílačů, kteří poskytující služby veřejnosti mediální zprávy. Farage řekl, že o tomto vyloďování referuje v roli žurnalisty.

Policii v Británii také obviňují, že při vynucování státních omezení postupuje příliš zarputile. Korunní prokuratura reviduje všechna udání a rozsudky, které byly vyneseny podle Koronavirového zákona, neboť docházelo k sériím nekorektních rozsudků.

Farage obvinil ministerstvo vnitra z nečinnosti kvůli narůstajícímu skandálu s ilegálními migranty z člunů, kteří se vyloďují na britském pobřeží, kdy 600 z nich se vylodilo během koronavirové krize. V neděli Pohraniční stráž zastavila 49 migrantů, kteří se pokoušeli překročit Kanál La Manche v gumových člunech, když dalších 16 migrantů v pondělí přivezly na pobřeží britské orgány.

Farage uvedl, že pro ty lidi, co se pokouší dostat do Británie, je to ohromné riziko, ale také varoval, že bychom neměli zapomínat, že taková ilegální migrace je organizovaná zločinnými gangy pašeráků lidí.

„Nezapomínejte, že i když se někteří z těchto lidí kvalifikují jako uprchlíci, tak máte status uprchlíka uplatit v první bezpečné zemi, kam přijdete. Francie je bezpečnou zemí a já mám ten pocit, že v tom postupujeme příliš slabošsky, a že když letos přišlo přes tisíc lidí, tak jen Bůh ví, jaká ta čísla budou dál,“ dodal tento vůdce Strany Brexitu.

„Pokud budeme mít klidné léto, tak začnou připlouvat čím dál větší a větší lodi a nesmí nám to vyklouznout z rukou,“ varoval Farage.

Farage předtím referoval z pláží Východního Sussexu, když mluvil s místními lidmi. Ti říkali, že někteří ilegální migranti se vylodili úplně bez povšimnutí úřadů a mnoho z těch vylodění tisk přehlížel, protože od toho odvrací pozornost.

Minulý týden mluvila ministryně vnitra se svým francouzským protějškem o vracení většího počtu migrantů do Francie. Ale od britské vlády nepřichází žádné náznaky, že má v úmyslu migranty z hranic vracet.

editor: Remix News

author: John Cody

Zdroj: https://rmx.news/article/article/uk-s-nigel-farage-warned-by-the-police-after-filming-illegal-migrants-landing-in-dover

0 0 votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

Podívejte se, jak v japonském parlamentu kvůli imigrační reformě vypukla rvačka

Náhledový obrázek: Japonští zákonodárci se rvou během hlasování o bezpečnostních zákonech v horní komoře parlamentu v Tokiu, ve čtvrtek, 17. září 2015 (AP Photo/Eugene...

‚Neuvěřitelná zrada!‘ Česká opozice volá po mimořádném zasedání poté, co vláda schválila migrační reformu EU

„To je neuvěřitelné selhání naší vlády, která je vůči Bruselu servilní,“ tvrdí vůdce opozice Andrej Babiš. Náhledový obrázek: Bývalý...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
1
0
Would love your thoughts, please comment.x