Free Porn
Pátek, 14 června, 2024
Home Nezařazené Odchází rekordní zadlužovač, zvyšovač daní a služebník Bruselu

Odchází rekordní zadlužovač, zvyšovač daní a služebník Bruselu

Pozn. redakce: Tuto průhlednou samolepku na zadní okno auta získáte zdarma zde

Petr Nečas byl rekordním zvyšovačem státního dluhu. Žádná jiná vláda v dějinách České republiky nezvýšila státní dluh tolik. Státní dluh vzrostl během vlády Petra Nečase, za léta 2010, 2011 a 2012, o půl bilionu (500 miliard) korun. Vláda Petra Nečase tak vytvořila třetinu veškerého dluhu od vzniku samostatné České republiky.

Petr Nečas byl rekordním zvyšovačem daní, nikdo v dějinách České republiky nezvyšoval daně tak jako on. Petr Nečas se svojí vládou byl rekordním zvyšovačem daní. Daň z přidané hodnoty na plenky a další zdravotnické potřeby zvýšil z 10 % na 21 %. DPH u potravin, léků, tepla, vody, dopravy, knih zvýšil z 10 % na 15 %. DPH z benzínu, paliv, mobilů, počítačů, bot a mnoha dalších věcí zvýšil z 20 % na 21 %. Zvýšil daně pro pracující důchodce a živnostníky s dětmi. Zavedl zdanění výnosů ze stavebního spoření, zdražil dálniční známku z 1200 Kč na 1500 Kč a daně z tabáku zvýšil z 1340 na 1400 Kč na kilogram. Pro řidiče jezdící na plyn zavedl daň ze stlačeného zemního plynu ve výši 500 Kč za tunu.

Petr Nečas byl věrným služebníkem Bruselu. Podpořil půjčku na krachující eurozónu ve výši 64 miliard korun z našich devizových rezerv a podpořil zřízení ESM, obludné smlouvy na úvěrování krachujících států eurozóny. Nevyjednal za to v Bruselu zhola nic, ani výjimku pro ČR ze zavedení eura, ani slibovanou výjimku z Listiny práv EU. Nečas prosadil bezprecedentní převod státního majetku církvím, aniž by aspoň výsledkem byla odluka státu a církví, a prosadil důchodovou reformu tak špatnou, že se do nových penzijních fondů skoro nikdo nepřihlásil.

Z policie a státního zastupitelství se za vlády Petra Nečase stal stát ve státě (což jemu, který to dopustil, nakonec zlomilo vaz). Politický kurz dnes určuje policie tím, na koho z politiků si ukáže, a koho účelově obviní z korupce. Rozsudky tvoří policie dopředu přes média cílenými úniky policejních protokolů a odposlechů. Veřejnost jásá, ale spravedlnost a demokracie trpí.

České hospodářství stagnuje nebo dokonce klesá – v důsledku neúnosné byrokracie, vysokých daní, rostoucího dluhu a sociálně-inženýrských vládních programů pod taktovkou Evropské unie.

Máme šanci si zvolit v příštích volbách lépe. Nebo také hůře. Volič, který chce změnu, by si měl uvědomit, kde je kořen současné mizérie. Volit toho, kdo hlasitěji bude křičet „korupce“, aniž by odhalil její kořeny, by bylo osudovou chybou.

Kořenem současné mizérie je víra, že můžeme mít politiky, kteří dokážou čestně hospodařit ročně s částkou 1500 miliard. Nedokážou to ani nejčestnější lidé, ani Bohuslav Sobotka, ani Babiš, ani Okamura. Ani Mach, autor tohoto článku.

Čestně a odpovědně dokážou hospodařit lidé s určitostí jen se svými vlastními penězi. Potřebujeme omezit moc politiků, napsat konečně do ústavy zákaz zadlužování a zvyšování daní. Potřebujeme vystoupit z Evropské unie a zbavit se tíže rakoviny dotací a do absurdních rozměrů bujících regulací.

Pokusme se obnovit svobodnou a nezávislou Českou republiku, v níž bude moc politiků striktně omezena a v níž svoboda a odpovědnost lidí povede k harmonii a prosperitě.

Petr Mach je předsedou Svobodných vyšlo na svobodni.cz

Kam dál:

0
0
votes
Article Rating

Sdílejte přátelům

RELATED ARTICLES

Liberlend u lobističkim dokumentima SAD, Vojvodina glavni partner te „države“

VESTI Autor:Radio Slobodna Evropa20. jul. 202217:3912 komentara Izvor: N1 Poluostrvo od sedam kvadratnih kilometara na reci Dunav...

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidávají k holandským protestům: „Nejsme otroci“

Sedláci v Itálii, Španělsku a Polsku se přidali k holandským sedlákům, aby protestovali proti ‚Zeleným‘ vládním regulacím, které decimují jejich průmysl, když je nutí...

Předurčená k válce?

Přemysl Janýr, Vídeň, březen 2022 Europe: Destined for Conflict? (Evropa: předurčená ke konfliktu?) byl titul referátu, který přednesl George...

Most Popular

Demografické změny v Německu s otevřenými hranicemi vyobrazeny na webu spuštěném europoslancem

Německý poslanec Evropského parlamentu spustil interaktivní web využívající statistik z vládních zdrojů, aby vyobrazil demografické změny, k nimž došlo v jeho domovské zemi.

George Soros předal kontrolu nad svým 25miliardovým $ impériem svému synovi Alexovi

Levicový miliardář a mecenáš Demokratů George Soros předává kontrolu nad svým 25 miliardovým $ finančním impériem svému mladšímu synovi Alexovi, který slíbil,...

Zelenskyj oznámil, že ukrajinská protiofenziva proti Rusku oficiálně začala

KYJEV, Ukrajina (AP) – Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v sobotu řekl, že protiofenzivní a defenzivní akce proti Ruským silám už probíhají s tvrzením, že...

O to jde: Německý ekonom ‚varuje‘, vzestup populismu brání imigraci

Vůdčí německý ekonom varoval, že nárůst populismu nejspíš přidusí imigraci do země, kdy tímto prohlášením asi voliče neodstraší. Prezident...

THE EDITORS RECOMMEND

0 0 votes
Article Rating
19
0
Would love your thoughts, please comment.x